КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 338
  • 729
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 7 415
               Ехоооо!Ей,ма нА и мен!
               Варненки,гледайте и вие да не снимате само заведението,че така ще ни мине меракът да отидем да го видим на място! Mr. Green
               Весела среща ви желая и много сладки приказки! Peace

# 481
  • Мнения: 4 369
Благодаря на всички готини баби за пожеланията към Криси!
Да ви се връща двойно и тройно  Hug


Честит имен ден на Недка и на Nelly! Да сте живи и здрави и името ви да хиляди!

# 482
  • Мнения: 1 250
Добър вечер девойки HugКак се справяте с жегите.Сега можете да вкуснете лекичко от това,което е при нас почти девет месеца Mr. Green

Как прекараха варненките на следобената среща.Надявам се също така добре, зареждащо,,весело и приятно както ние на  Витоша.

Апропо срещи, за национална виждам че ншма абсолютно никакво раздвижване по въпроса newsm78.
А има ли вести от Фурийка и има ли уточнено нещо, за да зная как да си подредя нещата Simple Smile

Приятна и по прохладна вечер Heart Eyes Hug

# 483
  • София
  • Мнения: 4 178
Добра да е!

Аз утре се спасявам в по-прохладничкия апартамент /до вторник вечер/. Ще ви наглеждам, но на фонетиката им не мога да пиша нормално. Е, може едно здрасти  Laughing  Ще следя за евентуалноа среща с Фурийка. От сряда натам съм летящия холандец по приготовленията ми.

Аааа, цапнах една биричка от магазина с малко пържена цаца-да не остана назад, де  Joy

# 484
  • Мнения: 5
Добра  ви вечер  момичета !
Преди малко се върнах от срещата с Танита и Ивлин Макар и само трите , си изкарахме чудесно Почерпихме се,потърсихме прохлада  в Морската градина  и  хапнахме по сладолед ..Бъра,бъра,бъра и времето излетя Знаете че с Таничка не се скучае Ивито е също от  категорията на лъчезарните хора -усмихната и много готина !Изкарах си един чудесен следобед !
Е поговорихме и за всяка една от вас  и то с добро чувство!Да сте живи и здрави ,въпраки че само виртуално ви познавам ! Hug Hug Hug

# 485
  • Мнения: 894
Здравейте,момичета!И аз се прибрах от срещата заредена с положителни емоции и впечатления.
Първите впечатления са доста важни и се запечатват в съзнанието.Отидох на срещата със съзнание че ще видя добри приятели и не сгреших И Танита и Нели са прекрасни момичета,говорихме говорихме чувствах се в свои води хапнахме пийнахме направихме разходка в Морската градина и завършихме в Макдоналс със сладолед и шейк.Три часа и половина минаха неусетно-приятно и зареждащо.И аз съм запозната с голямото семейство на КГБ.Поздрави 55 55Снимки след малко в албума

# 486
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет и от мен!
Прибрахме се от Търново и започнахме да  правим плановете за София.  ooooh!
Да споделя,че спахме в "Къща за гости Стамболов" и гледахме"звук и светлина".Ели е доволна от изпита,но ще щурмуваме напред,за по-голяма сигурност.
В София пристигаме на 10-ти вечерта, /около 20-21 часа/
на 11-ти от 13 часа е изпита.
12-ти ми е свободен ден,
13-ти изпита е от 8 часа,а след това потегляме веднага обратно.
Каквото решите,това ще е.Аз ще гледам да се съобразя с всички.Разбирам,че е делничен ден. HugЩе публикувам,за да не се затрие писаното.

# 487
  • София
  • Мнения: 2 672
Здравейте, здравейте!

Ужасна жега, хич не мога да я търпя. Просто се пържа в собствен сос.  hahaha Ама, имам ли избор.

Момичета, имайте търпение ще публикуваме малко снимки в албума, но когато можем - по технически причини не може да стане (поне за част от тях). Но публикуваните са от прекрасната планинска природа, кончета и малкото пони, любими на децата и жените, и страхотните полски цветенца.

Варненки, отново сте на ниво. Готни, модерни и стилни. Разбирам, че не само не сте скучали, ами сте имали и продължение в Морската градина. Радвам се, че сте си допаднали. И се надявам някога да се видим всички от КГБ.

Фурийче, не съм се съмнявала за Ели. Стискам й палци и за София и съм сигурна, че ще е победител. За срещата с теб обсъждахме на Витоша и предложението ни е да се видим в Китайския ресторант на Цар Освободител, точно срещу Руската черква. Сега виждам, че си свободна на 12 юли и предлагам това да бъде датата.

Среща с Фури - предложение

12 юли (четвъртък), 18,00 ч. в Китайски ресторант "Деветте дракона" - бул. "Цар Освободител" № 8А - точно срещу Руската черква

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 07:36 от marina_vladi

# 488
  • София
  • Мнения: 4 178
Добро утрооооооо

Тъкмо щях да кажа, че в петък няма да мога да дойда и видях, че 12 юли е четввъртък  Маринкааааааа   Naughty не ме заблуждавай.

# 489
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Римар,  Hug Hug Hug

Поднасям кафето и отлитам, че тази сутрин времето ми е кът  Rolling Eyes

Хубав ден и успешна нова седмица

# 490
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро утро, девойки!

и Римарче, много ти благодаря.  bowuu Сега се чуда как така обърках дните като отдавна знам, че петък е 13.  Heart Eyes
Поправено е и се надявам да не съм заблудила и други дами.


Хубав ден и се крийте от слънцето.

# 491
  • Мнения: 1 065
Добро утрооо!
Последни свободни минутки да ,,хвърля и аз едно оче'' в темата Simple Smile.
Нета ми е ужасно бавен тези дни, а времето ,,ми диша във врата'' .....

Момичета,  някоя от вас би ли ми пратила новата парола за албума ни? И аз имам малко снимки за качване, а и ми се ще да видя и варненските ни дружки?

За срещата в четвъртък, 99% сигурност,  много ми се иска, но пак решението ще е в последния момент.

Щом и аз, дето обичам топло, та чак горещо, тези дни ми е нетърпимо горещо, значи горещината си я бива. Цял живот до преди месец  съм казвала ,,климатик само през трупа ми'' Wink Simple Smile, а сега  вече в къщи  допуснах ,,еретичната мисъл'' да обсъждаме закупуването му.

Продължавам да чакам предложения за национална среща. Нямам изисквания, ще се постарая да присъствам, където и да е, вие само кажете.

Желая ви хубав ден и ако имате възможност,  много-много не стойте на открито, че това слънцето не е шега работа.

Поздрави за всички!!!

# 492
  • Мнения: 2 010
 Добро утро !

Макавели - благодаря за кафетцето и приложението Simple Smile

На празнувалите - със закъснение ,но от сърце - много ,много здраве Hug Hug

На Мери - честита принцеска Hug Hug
Да расте здрава и щастлива !

Днес пак на работа.
Вчера имах неблагоразумието да се съглася да отида с щерките,племеника и Павел на пазар. В Димитровград .Небеизвествия пазар,от ,където пазарува цяла Бг на едро и дребно.
Много жега събрахме.Аз се завърнах с 1-2 панталона,но щерките и племеника  напълниха торбите.
На Павел две ризи летни ,тънички памучни. И разни дреболийки.

А да - и на мен някой да прати паролата за албума - плс

Спокойна седмица,приятен ден и да  стоим по-на хладничко тия дни. На ,който му е възможно де ! Hug Hug

# 493
  • София
  • Мнения: 1 529
  sport027 help  grinning039  car003  Nature Sunny  umbrella  Nature Sunny Wear Umbrella  Nature Sun With FaceЕто съм. Морето е божествено. Сега внуците останаха там с мама и тате. Няма излизане от водата.
 Не съм ви чела ,но за срещата с Фури съм се наточила ,а и  Кари искам да видя. Hug Hug

# 494
  • Мнения: 1 563
Добро утро и от мен ! Hug
 Тази сутрин ми е толкова "размазано " и сънливо , че едва  ви поизчетох . Страшна жега е! Климатика в хола работи непрекъснато , но в спалните не се диша. Довечера ще разпъвам дивана в хола и там ще спим. Снощи късно се върнахме от вилата , че децата имат задачи днес , а и деди отиде да си оправя шофьорската книжка , че и е изтекъл срока и не е обърнал внимание , та за малко се размина с акта от 300 лв*. Искаме да се качим на вилата в Родопите , но да видим с  книжката какво ще стане.
Нели Hugна патерици , да ти честитя  именният ден . Да си жива , здрава и все така позитивна и чаровна!
 Честито и на Неда на Дидиа .Здрава и щастлива да е !
Мери, честито внучка ! Да расте здрава , щаслива и само радости  да ви носи в къщи !
 Танитка  Hug, Ивче HugНелка Hug , ама много сте ми хубави и готини Hug Hug Hug! Гледах ви и толкова много ви се радвах-  лъчезарни и позитивни !Гледах ви и си казвах , "как искам и аз да съм с вас."..... , но нещо което много го искаш , то става... hahaha Joy
Моренкиииии......... били сте на много красиво място, радвам се , че сте си изкарали чудесно ,но публикувайте и снимки с вас. Hug
Като чета , изглежда ,че всеки чака сигнал за национална среща , но кой ще го даде.... има ли такъв човек да движи нещата ?
Момичета Hug ставам да посвърша нещо докато не се е сгорещило много , макар че нищоооо не ми се пипа.
Лек и успешен да ви е денят.  Joy  love001 sun help help help

Общи условия

Активация на акаунт