КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 292
  • 729
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 894
Здравейте и от мен! Hug HugОт сутринта съм излетяла от къщи без кафе без нищо.Трябваше да водим свекър ми в болница -има висока утайка и нисък хематокрит Та ще търсят причината.Във Варна е ад-жежко и аз обичам топло но това е извън мярка.Сега душ и отивам на работа. Wink
За национална среща -оказа се че от Варна има директен превоз до София Пловдив и Русе.Нито до Троян нито до Елена нито до Априлци нито до Жеравна  има директен превоз пълен абсурд.А в тези жеги да висим и да сменяме превоз поне за мен е убийствено
Роси скачай в колата при зетя и във Варна hug
На всички желая прохлада! newsm37 newsm37

# 496
  • София
  • Мнения: 1 529
 Гъбка честити покупки от пазара. Вчера минахме покрай вашето градче и си мислех за теб. Hug
 Янче  мина ли ти крачето,поне си се наиграла в Свищов.
 За моренките да им кажа ,че пак ме пропуснахте,т.е изпуснахте....
Честити именни дни на Недунка сладунка и Нели на патеричка.
 Мери Попинз честито ти внученце,да и направиш най хубавата кукла,да те радва ивесели заедно с каката.
 Жабче ,ако може и на мен паролата ...
 Както чета отгоре ,отгоре, май национална среща няма да има. newsm78
 Не че ще дойда....

# 497
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Здравейте и от мен!
Абе, момичета, да не би пак да сте сменяли я потребителско име, я парола newsm78 на албума имам пред вид. Имам ги изпратени от 23 април и до сега си влизах без проблем, но днес....нъцки!
Аз вече съм в отпуска и днес малко тичах по задачи, а накрая отидох на фризьор и пак се подстригах, ама къъъъсичко Joy То предишната прическа ми ходеше, ама много нефункционална, бе!То и зъбите не можеш да си измиеш спокойно, да не казвам, че като ям ми влиза и в устата Joy
Та днес, както е и горещо......та пак съм с нова преческа, демек! Joy
Варненки, съжалявам, че не бях с вас, но е можело да срещнете Анжелка с татко си, че и те снощи са били там hahahaОт петък са във Варна и ще ми я донесе в сряда вечерта. Та пак ще си имам момиче!
Шпунц, благодаря, че се интересуваш! Hug Почти съм добре. Малко ми се дърпа още отгоре като се качвам по стъпала, като сядам и ставам, но и това ще мине.
Я който е влизал в албума да прати и на мен и потребителското име и паролата, моляяя!

 МЕРИ, ЧЕСТИТО ТИ ВНУЧКА И ОТ МЕН! ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА! НА МЛАДАТА МАМА - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, А НА БАБА - ТЪРПЕНИЕ И ЖЕЛЯЗНО ЗДРАВЕ, ЧЕ ДА ПОМАГА!

# 498
  • Мнения: 2 099
МОМИЧЕТААА! Ето съъъм!
Аз от Витоша, Алеко, на Витоша, Златните мостове. Първият път с вас, дружина. Вторият път с внучо и с моето момиче, и с готини колеги.
Пържа се сега тук и и най-вече се чудя вие как ли сте изгайлетили тези дни...
За Фурийчето съм на линия естествено.
И се чудя дали след това да не се понесем за нашата хижа за уикенда ...
 newsm78

# 499
  • София
  • Мнения: 2 672

Горещ поздрав и от мен!

Здравче, не подклаждай огъня, че нали знаеш кви сме луди баби.  hahaha Току виж сме цъфнали пак в хижата. Но, сега ти завиждам за прохладата. Тук не се живее.

 Янче, ти пак се подмладяваш - къса подстрижка сигурно си още по-свежарка! Само така те искам!  Hug


Шпунц, добре си се завърнала от морето! Хубаво е било то се знае, пожелавам ти поне още веднъж да се топнеш тази година в море, пък може и чуждаземско.

Роси, още не си се адаптирала от морето и ти. Поспивай си като можеш, тези жеги за нищо не стават.

Гъбче, честити ти придобивки! Никога не съм била на прословутия пазар, но едва ли бих тръгнала по тези горещници. Но ти си смело момиче и младо и се хващаш на туристически авантюри.  Peace

Момичета, аз пък като първа театралка тази вечер съм на театър и потеглям след малко в пещта. Не помислих, че ще е ад навън, но за изкуството ще се жертвам.

Каролинка, ти май се адаптираш най-добре при тез температури, щото си почти постоянно на такивя.

Дано Фури чете и се съгласи на предложението и да се видим след някой друг ден.

Неспоменатите да не се сърдят. Отговарям на тези, които са писали преди мен, щото тях виждам само, а иначе нали знаете, че австриеца е по петите ми.

Лека вечер, скъпи мои!

# 500
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Благодаря за паролата - ами тя много продълговата, бе Joy Joy Joy два пъти я писах, докато вляза.
 
Преди малко се фотнах сама с новата прическа, ето да ме видите:

   http://qnka1956.snimka.bg/graduates/posleden-ucheben-den.678786.27775973

# 501
  • Мнения: 1 563
Момичета Hugпривет !
Сутринта , че ми беше отпуснато и нищо не ми се правеше и  в един момент си плюх на петите , дойде ми музата и обърнах апартамента наопаки Joy hahaha
 Смених целият интериор , дигнах всички постелки  , излъсках всичко. Изаура , както казва Танчето три  пранета изпра и сега трябва да се глади , но това ще стане утре сутринта по хлад.
Маринка , много хубаво си правиш , че намираш време за театър. Като по млада не пропущахме постановка , а сега с тази телевизия , а и може би ни мързи newsm78
 Янче, голяма свежарка си с тази прическа.
 Сега мисля да отида до  супермаркета да взема мляко , сирене и домати .
Приятна и прохладна вечер на всички момичета !!! cheers cheers lovekiss

# 502
  • София
  • Мнения: 1 529
Благодаря за паролата. Разгледах . И хора и природа..... Всичко е ок.
 Янче хубавото сие хубаво. Peace Младееш много. Тодор ще остане на сухо... Wink
 Роси ,в Пловдив най голяма жегата ,релаксирай.
 Марина дано има климатици на театъра ,но ида няма ,като се пренесеш в пиесата  жегата не се усеща чак толкова.
 За една седмица на бурените много им е добре в жегата . Децата са поливали поне та не са ми измряли насажденията....
 След морския бриз,тук все едно съм в ада.
 Ама сега си му евреме за жегите ,нали са горещници,хляба се пече.
 Айша младите не усещат умора като нас,приятно спомнит....
 Малеее ,днес ви досадих прекомерно... Embarassed

# 503
  • Мнения: 1 250
Здравеите девойки Hug

Шпунци,дебре се завърнала, отпочинала , сигурно и почерняла.Надявам се на срещата в четвъртък да се видим.

Янче прическата ти подхожда идеално, подмладява те newsm10.

Маринка, не мога да се приспособя към жегите, пък ако ще и още 40 г да съм сред тях Mr. GreenВсе гледам да се бутна в някое заведенийце в което не икономисват климатика newsm78.

Абе исках нещо да напиша,ама оня пусти германиц #Cussing out Joy

На всички ви пожелавам ветрец, малко хладинка и на пук на жегата добро настроение Hug

# 504
  • Мнения: 2 099
Здравейте, девойки! 
Кой ще ангажира маса за четвъртък?
И не се давайте на жегата! Аз посъбрах хладина, та ми е лесно ...
Ето и за вас разхлаждане.
 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman buria

# 505
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Прочетох.Съгласна съм.Утре след работа в два-тръгваме.На 11-ти ще ги потърся тези дракони.
Нямам повече време,а желанието е бол ooooh!.
Лека и приятна вечер!

# 506
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Абе къв е този германец, дето все го споменавате? Я разкажете по-подробно!

# 507
  • София
  • Мнения: 16 038
Добър вечер!
Фурия, драконите са на много лесно място - бул. Цар освободител/бившия Руски/, срещу руската църква. От Университета, покрай Народното събрание, паметника на Цар Освободител и се стига до 1 пресечка със светофар - бул. Раковски.  Малко след пресечката са драконите. Върви се все от страната на паметника на Царя.
В ресторанта може би ще има и още 1 изненада - Аненце ще дойде по някое време. Тя вече работи наблизо и до по-рано.
А резервация  newsm78 ?
Шпунц, добре дошла в пещта. Хубаво е на морето, но бързо свършва.
Здравке, добре завърнала се. Опази ли мушкатото?
Янке, честита нова глава! Така ще е по-леко за лятото.
Габката, честити придобивки.
Прословутия германец сигурно е другаря Алцхаймер? Страшна работа, дано не ни стига.


# 508
  • Мнения: 2 099
Вечер, вечер!  newsm56
На Морените имаше състезание по завеяност и забраванство, което аз спечелих категорично, оставяйки далеч зад себе си другите претендентки. И по този повод пуснах лафа за германеца /австриец/.
И като така - нека си разкажа вица.
Две баби на кафенце и лафче.
Марчето:     Абе Пепче, как му беше името на оня германец дето ни прибра акълите?
Пепчето:     Помня ли как се казваше, Марче ...
Внуче /пътьом през рамо, дочувайки разговора/: 
                  Алцхаймер, бабо.

 #Silly

# 509
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Айша,благодаря за разяснението.За Вас е лесно,но аз ще съм като Марсиянка в тази част на София.Ще се справя,защото нямам проблем с ориентацията.
Ти добре,че ще имаш изненада,а аз незнам дали ще имам придружители,но и без тях ще мине.

Защо не хванахте жив германец,а си менкате този Алцхаймер Joy Joy Joy.

Общи условия

Активация на акаунт