КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 284
  • 729
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5
Ивиии,честито на синчето ти ! Сега само напред и да гради кариера му пожелавам ,пък и образованието да стори път на задомяването  GrinningМерси за почерпката,но кафето на живо от теб Hug Joy


За теб Ивче

# 571
  • Мнения: 7 391
            Иви,честито на новия инж и си мисля,че скоро ще сложим точката! Laughing Да си намери хубава,интересна и добре платена работа ,а и в близко бъдеще да те направи баба! Laughing
            Днес наистина е ужасен ден!От сутринта съм в шок от неприятна новина за наш близък и.....направо не съм в час.Дано успея утре да дойда на срещата па макар и закъсняла.Просто не знам какво ще е положението , че ни дойде в повече !  ooooh!

# 572
  • Мнения: 2 099
Лелеее, ами как ще ви изчета сега!
11 поста!
 smile3529

# 573
  • Мнения: 5
Здравче ,не се помайвай  а чети Като гледам що томове си натрупала  до сутринта не ти мърда ,а нашите постове сигурно вече си ги "глътнала" hahaha

# 574
  • Мнения: 894
Джили,Нели,Дидия Hug Hug Hug Благодаря ви!
Джили ,плача но плача от радост!Маринка, извинявай за тебе болка за мен радост Такъв е живота болката и радостта вървят ръка за ръка.

# 575
  • София
  • Мнения: 16 036
Марина, лека му пръст на Зетя. Сигурна съм, че гледа отгоре и помага на Влади и Мила.
Дидиа,  лоши неща се случват постоянно. Поне аз ги приемам и продължавам напред. Ще те чакаме на китайско утре. Все пак трябва да помислиш и за себе си и да си разнообразиш живота.
Янке, дъжда ви заобикаля, но пък джакпота все около вас се пада. Пуска тото, а ние ще се хвалим с приятелка - милионерка после.
Ивлин, честит инж, с точката те я мисли - ще си я получи. Пожелавам му скоро интересна работа и често да му вдигат заплатата.
За комарите - аз съм пас. От както съм на 12 ет. не ме хапят. Преди това с Ани сме имали по 25 белега на вечер. За гривните чувам добри отзиви от колежки. Също хвалят и някакъв спрей Брос от аптеките.
Аз тази вечер може би ще се видя с Аненце. Уж щеше да е снощи, но се отложи поради дъжда и бурята. Само аз си знам в какъв ужас се събудих към 05 ч. и установих, че я няма.
Утре ще се видим  Laughing


# 576
  • София
  • Мнения: 4 177
Ивлиин, честито дипломиране на сина  и от мен ! С пожелание за успешна професионална реализация и още много щастливи мигове в живота,  защото това наистина е голямо удовлетворение, но според мен личното щастие е много по-голямо от професионалното. Успех на Явор във всичко!
Благодаря за почерпката. Много вкусно.

# 577
  • София
  • Мнения: 1 529
 Иве,честито ти завършило момче. Дано си хареса професията и да е доволен от реализацията си. Много е трудна.... професията и да я придобиеш си е голямо геройство.  bouquet  

# 578
  • Мнения: 894
Aisha, rimar,Шпунц благодаря Ви! Hug Hug Hug
Победите на децата ни са нашето щастие

# 579
  • Мнения: 11
Ив, честито на момчето - ще успее и с последния изпит  Hug Hug Hug
Нека си намери желаната работа и да я върши с интерес и удоволствие
А ние, родителите сме затова - да се радваме на успехите на децата си, да им помагаме с каквото можем и да ги подкрепяме  Simple Smile

Нека всички сме живи и здрави  Hug

# 580
  • Мнения: 1 065
Влизам, колкото да ви кажа ,,лека нощ'' и да попитам дали правилно съм разбрала, че утре ни е срещата с Фурийка?  В 18.00  в Драконите ( девет ли бяха или бъркам  newsm78) срещу Руската черква, нали?

Ако нещо бъркам, моля поправете ме.

Лека нощ! smile3524

# 581
  • София
  • Мнения: 4 177
Влизам, колкото да ви кажа ,,лека нощ'' и да попитам дали правилно съм разбрала, че утре ни е срещата с Фурийка?  В 18.00  в Драконите ( девет ли бяха или бъркам  newsm78) срещу Руската черква, нали?

Ако нещо бъркам, моля поправете ме.

Лека нощ! smile3524

да

# 582
  • София
  • Мнения: 2 672


Средношен привет от мен!

момичета мили, много ви благодаря на всички за съпричастието. Наистина днес, пък и в събота, когато изнасяхме панихидата ни беше много тежко. Днес не мога да спра да плача, просто като се отприщих... и няма спиране. Дано момчето да е на по-добро място и както казва Айша да помага оттам на дъщеря ми и на детето си, което не успя да види.

Ив, животът е  това - за едни тъга, за други радост. А при теб щастието е пълно. Да му е честито на Явор, да си номери работата, която ще го удовлетворява и която ще работи с ищах. А на теб, мила майчице, поплачи си от радост - това са хубави поводи.

Джили, Римар ти е казала, утре е срещата с Фури, точно така е както си писала. Дано всичко е наред и успеем да се видим утре по живо, по здраво.


Лека нощ, скъпи мои, приятелки!

# 583
  • София
  • Мнения: 1 740
   Маринче, светла му памет на зет ти! Дано е на по-спокойно място и да бди над семейството си!
   Ивлин,честит ти инж Точката ще дойде без проблем.Да си намери достойна работа и скоро да ти сбъдне желанието за внуче.
   Бяло цвете,добре дошла!Извинявай за късното посрещане. Тук,аз съм първата любов на оня германец.Не се учудвай какви ги върша понякога!
   Шпунц,драго ми е,че се върна.Надявам се утре да те прегърна.
   Момичета,прибирам се късно,а излизам много рано и нямам време да пиша.За утре планувам да дойда,но ще закъснея.Имам да довършвам една работа.
   Лека нощ!

# 584
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Тази нощ беше нормална. Не валя дъжд, но привечер задуха силен вятър и понижи температурата с поне 7-8 градуса. Дори спахме без климатик  Wink
За днес пак се очертава горещичко, но поне сутринта е приятна  Rolling Eyes

Хубав, усмихнат и спорен ден на всички и хубава среща.  Целувки на всички

Общи условия

Активация на акаунт