ЕПИЛЕПСИЯ - ТЕМА 16

  • 57 919
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 070
Точно вчера си мислех кога ли доцента има рожден ден. Не знам защо  newsm78 И днес прочитам!

Да е жив и здрав!

# 721
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Тамън днеска мислех да звъня да записвам час при него Simple Smile
Но решинме да го оставиме за другата седмица.
Да е жив и здрав човека Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1 070
Тамън днеска мислех да звъня да записвам час при него Simple Smile
Но решинме да го оставиме за другата седмица.
Да е жив и здрав човека Simple Smile

За кога искаш час? Часовете при него са за месец-два напред.

# 723
  • Мнения: 1 040
Доколкото разбрах декември къде ще работи къде ще почива,а за януари целия месец е пълен не отлагайте звънете че лошо...да не отидите март. Thinking

# 724
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Ами ние ще си ходим в "Детско здраве"  платено и там е по лесно с часовете иначе през педиатрията като звънях началото на юни имаше час чак за 28 август  Shocked
И затова реших да си плащам, че по-лесно става.
Миналия път като звънях в "Детско здраве" за час ми казаха че могат да запишат в рамките на седмицата.
Не съм сигурна дали все още е така де то беше отдавна, че ние от лятото (25 август) нямахме пристъпи, ама откакто застудя си наваксахме за ноември 2 броя  Confused

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Момичета, като стигнете до 50-та страница заповядайте в новата тема за Епилепсия

# 726
  • Мнения: 29
Здравейте на всички мамчета и татковци! Включвам се и аз, след като нашето 3 годишно момиченце преди 2 седмици направи първи епилептичен гърч а днес 2ри. Вече пием конвулекс...имам куп въпроси, още всичко ми е толкова объркано и се чувствам безпомощна  Sad

# 727
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
мама Аби Миличка това е стара тема.
Отдолу съм ти написала линка към новата.
Питай каквото те интересува там и ще ти помогнем с каквото можем.  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781982.540

# 728
  • Мнения: 5
zdr mojeli da mi kajete otkade viego zimate nootropil srpa za6toto nie go polzvame na prax




Здравейте момичета. Някой знае ли откъде мога да купя ноотропил сироп? Имам още съвсем малко, а определено ни действа добре.
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт