Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 8

  • 114 058
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 747
А, не заради съмнения в качеството, а поради факта, че носех допълнителен куфар само за тази цел.Като го връчих на сина ми, вече пълен - стой та слушай приказки!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Сапунът преди години с говежда жлъчка ползвах. Не бях особено впечатлена.
А аз съм много доволна. Според мен четчицата също е от значение.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Понеже не обичам гол запис, да се оплача, че течният Ленор не пере добре памучно бяло. Ще го оставя за бели пердета.

# 18
  • Мнения: 176
Понеже не обичам гол запис, да се оплача, че течният Ленор не пере добре памучно бяло. Ще го оставя за бели пердета.

запомнила съм, че Дедо коментираше течният Ленор, че не е силен като течния Ариел. Аз обаче пробвах прах Ленор за бяло и съм много доволна. Малко само ми е скъп. А в Карфур от доста време вече няма интересен паралелен внос. Изчезна Софтлана и Корала, и Даш. Това, което остана са испански. Ариел за петна там също е испански.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 830
Изчезна Софтлана и Корала, и Даш. Това, което остана са испански. Ариел за петна там също е испански.

Корал поне в The Mall има  Peace, Даш също се намира.

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Браво за новата темичка Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 38 210
И аз да не съм само с запис,да се похваля, че си взех Софтлан сензитив- много приятен.
http://www.lagionshop.eu/fotky9754/fotos/_vyr_131softlan_mild_1l.jpg

# 22
  • Мнения: 176
Изчезна Софтлана и Корала, и Даш. Това, което остана са испански. Ариел за петна там също е испански.

Корал поне в The Mall има  Peace, Даш също се намира.
Корал в пловдивския Карфур има само за дънки. А Даш е останал тубата от 4 литра белгийския, който е гола водица.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 830
Изчезна Софтлана и Корала, и Даш. Това, което остана са испански. Ариел за петна там също е испански.

Корал поне в The Mall има  Peace, Даш също се намира.
Корал в пловдивския Карфур има само за дънки. А Даш е останбал тубата от 4 литра белгийския, който е гола водица.
Има от сините кълбета,както аз го наричам и за дънки, аз Корал само от там пазарувам -  Peaceтези два вида плюс Бърти за черно,а Даш не ми представлява интерес,но го отбелязвам като присъствие на щанда

# 24
  • Мнения: 116
.Знам,че има почитатели на ванилията

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 01:08 от fustafree

# 25
  • Мнения: 119
Цоп!Честита нова тема   bouquet

# 26
  • Мнения: 5 207
Знам,че има почитатели на ванилията
Хм, какво е това Коколино? Пише на английски на опаковката. Сигурно е унгарско или румънско. Откъде човек може да се снабди с него. Обичам аромат на ванилия.

Понеже if_you_seek_ammy в миналата тема питаше за Skip Klinex system, отговарям: този прах предлага първокласното качество на Скип, но с три пъти по-силно избелване. Великолепен продукт за бяло. Няма петно, което да му се опре и всичко блести, искри. Смея да твърдя, че е лекичко по-добър от Ariel Crystal White, но понеже последния го спряха, за мъртвите или хубаво, или нищо. Laughing

# 27
  • Мнения: 19
Е, Guess, ти ме уби! Hug Да видиш тия дни как ще пална колата и дим да ме няма към Гърция. Laughing Трябва да го имам този Скип! Crazy Лошото обаче е, че потвърждаваш информацията, че Ariel Crystal са го спрели от производство.

# 28
  • Мнения: 1 753
Е, Guess, ти ме уби! Hug Да видиш тия дни как ще пална колата и дим да ме няма към Гърция. Laughing Трябва да го имам този Скип! Crazy Лошото обаче е, че потвърждаваш информацията, че Ariel Crystal са го спрели от производство.

Ако ходиш да прах от Гърция да купиш и на мен един такъв Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 207
Е, Guess, ти ме уби! Hug Да видиш тия дни как ще пална колата и дим да ме няма към Гърция. Laughing Трябва да го имам този Скип! Crazy Лошото обаче е, че потвърждаваш информацията, че Ariel Crystal са го спрели от производство.
Тук можеш да видиш актуалните продукти на Ариел в Гърция. За съжаление кристъл уайт вече го няма, но са добавили сензитив и за цветни дрехи, за който говорихме преди време.

if_you_seek_ammy, ти харесваше ли миризмата на нашето ОМО, не мога да си спомня? Защото този Скип мирише по абсолютно същия начин, само че много по-силно. Смятай за какво става въпрос, щом някои хора считат, че нашето е ОМО мирише силно! Joy Цялата ми къща мирише на Скип. Как да я изолирам кутията, не знам.

Първо почни да следиш промоциите на гръцките супермаркети и като е на промоция, тогава пални колата. Иначе ще го купиш много скъпо. Скип е сред най-скъпите прахове. Ариел също е увеличен. Цената е вдигната леко, но дозите в кутия са намалени с 20%, което прави сериозно увеличение.

Общи условия

Активация на акаунт