Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Искам да ви попитам някой познава ли фризьорката Гери(с 1ерната коса) от Стилисимо Слатина. От 6 години ходя само при нея, а когато наскоро се обадих да си запазя час ми казаха, че е напуснала и естествено ме лъжат, че и нямат номера. И така сега не смея да отида при друга и я издирвам под дърво и камък. Много ще съм ви благодарна, ако някой има информация за нея Simple Smile Благодаря ви предварително Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 477
Във Венера на шипченски проход има една Гери с черна коса, но като че е от доста време там. Тя е младичко момиче. Я пак се обади и бъди по- настоятелна... да видим Wink

# 692
  • София
  • Мнения: 313
Девойки, бихте ли ми препоръчали читалище в района с музикален педадог за 4 годишно дете?

# 693
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
Мами, някои от вас дали събират карти за албума на Пикадили "Любими мъничета"? Може да разменим по градинките. Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 3 524
Мами, някои от вас дали събират карти за албума на Пикадили "Любими мъничета"? Може да разменим по градинките. Simple Smile
синът ми събира имаме и някои които му се повтарят, ако искаш пиши на лс какво имате като карти и аз ще погледна неговите Simple Smile

# 695
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
И пак аз с въпрос - сервиз за електроника да има по квартала? Simple Smile Една бебешка везна имам, която не работи и искам да я закарам някъде да я погледнат.

# 696
  • Мнения: 190
И пак аз с въпрос - сервиз за електроника да има по квартала? Simple Smile Една бебешка везна имам, която не работи и искам да я закарам някъде да я погледнат.

На Коста Лулчев - първият висок блок като тръгнеш от Фантастико към Плиска


На мен никой не ми отговори преди време откъде могат да се вземат бурканчета и капачки за кухня по възможност в квартала. Оня ден купих капачки от Т-маркет, но не знам дали ще станат за исканите бурканчета, защото ги нямам в наличност. Дано, че какво ще ги правя и аз не знам. То дано да ни приемат и в кухнята де, че чувам всякакви легенди.

# 697
  • София
  • Мнения: 384
Някой знае ли дали в редута има спиране на водата днес.Много слабо тече водата

# 698
  • Мнения: 190
имало авария

# 699
# 700
  • София
  • Мнения: 477
Мамииии, препоръчайте ми частна детска ясла за малчо (1год 9месеца), от която сте доволни. Предпочитам да е в тези квартали, но ако имате впечатления и към Младостите- и там ми е удобно.   bouquet

# 701
  • София
  • Мнения: 301
Мамииии, препоръчайте ми частна детска ясла за малчо (1год 9месеца), от която сте доволни. Предпочитам да е в тези квартали, но ако имате впечатления и към Младостите- и там ми е удобно.   bouquet

Ясла и градина "Доверие" в Редута  Peace

# 702
  • Мнения: 16
Здравейте, може ли някой да ми препоръча добър педиатър в района, тъй като не съм доволна от личния лекар на дъщеря ми (на 10 месеца) и обмислям смяна.

# 703
  • София
  • Мнения: 627
Д-р Загорова, 22 п-ка.

# 704
  • Мнения: 190
22 ДКЦ - Христова, Крайселски, Цацова

Общи условия

Активация на акаунт