Отговори
# 75
  • Мнения: 2 068
Момичета, има навалица, полиция и камери в чисто новата градина/ясла/ друго заведение - до 65 ОДЗ.
Дали пък не го откриват  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 477
Здравейте мамита Simple Smile Аз все още не бутам количка, но очаквам живот и здраве Ноември и аз да  1stroller   Embarassed. От редута съм и си търся личен лекар за мен от 22-ра или МЦ Слатина или Уромед 2001. Някой, при който не се чака с часове Simple Smile Много благодаря  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте!
Аз живея в Редута и имам дъщеричка на 1 г. и 2 м.  Чак сега открих тази тема, но пък веднага се записвам да ви следя Wink

# 78
  • Мнения: 789
Tani4ka_04, миналата година в 22 ДКЦ пуснах на каката изследванията понеже педи е там.
А понеже не ми се ходеше до ДКЦ-то с малкия -> в медицински център Слатина, на кръстовището с Неделя пуснах неговите изследвания (той тръгна по-късно от каката и за това не правихме изследванията по едно и също време).
Сега пак в този център занесохме пробата за паразити и на 2-мата. В понеделник след празниците ще е готово. Резултатите ще ги занеса на педи по някое време.

Нашия педи е в МЦ Слатина. Ще го питам дали може всичко там да свършим. Колко време трябва, за да станат готови?

# 79
  • София
  • Мнения: 4 610
Нашия педи е в МЦ Слатина. Ще го питам дали може всичко там да свършим. Колко време трябва, за да станат готови?
Миналата година на малкия - кръв, урина, чревни паразити и микробилогия ги направих в МЦ Слатина с направления. Занесох пишо и ако, както и предметно стъкла с тиксо, на място му взеха кръв.
Не вярвам да има промяна, щом са взели вчера материала за чревни паразити.
Миналата година не знам защо реших да отида в Цибалаб (на ул.Кривина) - не правели паразити по каса, само микробилогия и аз се изнесох от там, понеже исках всичко да пусна на едно място.

Резултатите ще ги вземем в понеделник. Ако петък беше работен ден - можеше тогава, но понеже е почивен ден - след празниците.

# 80
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
От кой педатър в МЦ Слатина сте доволни? Ако има повече от един,разбира се. Simple Smile Ние живеем до центъра и ми се иска да си сменим ЛЛ, че сегашната ни е много далеч вече. Може и някой друг да ми препоръчате в района.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 610
В МЦ Слатина знам, че има доволни от Делчева, тя преглежда и в 17-та поликлиника.

# 82
  • Мнения: 0
Ние сме при Д-р Хаджидимитров и сме доволни,той също преглежда и в 17 ДКЦ!

# 83
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
Да ми препоръчате хубав детски клуб в Редута / Гео Милев. Дъждът ще ни накара да се крием на сухо на третия рожден ден на дъщеря ми, а така не ми се искаше...

# 84
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние празнуваме редовно в Таласъмчетата, но е в Изток, между кино Изток и спирка Студенстки общижития

# 85
  • София
  • Мнения: 142
Не е точно Редута/ Гео Милев, но е достатъчно близо - http://www.trinitykids.bg/.  Били сме гости на рожден ден там и е доста хубаво Peace

Иначе аз много харесвам и Funny, който се намира на пресечка на Коперник (http://www.funnybg.com/).  Това е единственото място, което знам, където мога да си оставя детето на грижите на момичетата и спокойно да изпия едно кафе.  Но не съм била там на рожден ден и не мога да кажа дали е подходящо за целта (залата за родители не е много голяма). 

Ето още едно, което знам, че е предпочитано в района - http://morskokon4e.net/.   Мисля, че и като цени е най-приемливо, но напливът там е голям Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 7 136
Фъни или Таласъмите ООД.
Морското конче само, ако работи батутът и ако въобще не сте го посещавали преди. 

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 10:58 от рони

# 87
  • София
  • Мнения: 4 610
И аз гласувам за Таласъмите Simple Smile
И Морското конче много се хареса.
На ТринитиКидс цените, които се споменават, ми идват леко високи.

# 88
  • Мнения: 0
Снупи в кв.Слатина

# 89
  • Мнения: 789
Наши познати всяка година си празнуват рождения ден във Фъни в Гео Милев и са доволни.

Нашите изследвания за детска са почти готови - незнайно по какви причини микробиологията не беше пристигнала днес на обяд, а ги пуснахме в понеделник. Та ще разкарвам тати и кака понеделник сутринта да ги вземат, преди да идат в детската.

Успешна нова учебна година и по-малко разболявания на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт