свекървата

  • 10 336
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Често като се опитвам да разговарям със свекървата, се питам: Тази идиотка ли се е родила или е ходила и на допълнителни курсове!?Нямам думи за тази жена за нея важи правилото колкото по късно толкова по мръсно.Вече съм убедена ,че ме мрази тази жена,но и аз не я обичам.Привидно за пред хората и синът си е много загрижена за мен и детето ми.Отрови ми живота на ръбът съм да се разделя с съпругът си .Преди той заставаше на нейна страна,но и той сам се убеди каква е майка му.Утре влизам в болницата и си мисля,че да стигна до тук в такова здравословно състояние главната виновничка е тя.То бива бива нерви,но и от желязо да бях щях да се разтопя.

# 1
  • Мнения: 1 283
Само обиди и нито един нагледен пример или ситуация от отношенията ви и създалото се напрежение между вас... Какво точно очакваш от нас? Иначе тук си има тема за свекървите. Не е необходимо да пускаш нова.

# 2
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Мъжът ти заставал на нейна страна? Червена лампа  Peace
Дай подробности, иначе как ще те посъветват

# 3
  • Мнения: 45
Преди време пак бях писала тук.Мъжът ми заставаше на страната на майка си докато не разбра каква е тя.Не си даде сметка ,че аз няма да търпя повече и ще си тръгна имахме много проблеми ама като казвам мн е слабо казано .През какво ли не минахме,от гонене от масата на мен и детето до спонтанен аборт по вина на свекърите ми.Сега нещата малко се стабилизираха,но всеки път опитите й на тази жена за интриги са жалки.Конкретни примери не давам защото иначе трябва да пиша до утре сутринта.Лека и положителна вечер от мен сладури.

# 4
  • Мнения: 14 654
Колко удобно да имаш дежурен виновник за всичките си житейски несгоди. Не те ли е малко срам да наричаш майката на мъжа си "тая идиотка", нали се досещаш, че точно тая идиотка го е отгледала и възпитала, за да го харесаш, такъв какъвто е и ако тя е идиотка, няма как милото ти да не е също идиот. Много чудно защо си мислиш, че знаеш по-добре от мъжа си каква е майка му и искаш да му отваряш очите?
С тази идиотка под един покрив ли живеете? Злобна си, много при това, и ако някой е виновен, че бракът ти се разпада, това сте вие с наследника на идиотката.

# 5
  • Мнения: 5 508
Ако в действителност свекърва ти прави тези неща, то тя със сигурност не е идиот, а интелигентен човек. Един идиот не може да ги прави тези неща, но пък идиот би позволил подобно поведение да му влияе до степен, че да мисли за раздяла и т.н. Peace

# 6
  • Мнения: 12 662
Преди време пак бях писала тук.

Да, спомням си. Темата не се разви както искаш и стана много страшно.

# 7
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
За коя тема става въпрос?

# 8
  • Мнения: 2 850
Desislava прочетох ти старата тема. Надявам се здравословните ти проблеми да се разрешат!
Но...
Ти не стигаш до развод заради свекърва ти, а заради мъжа ти. Майка му не те харесва, но той, ако те уважаваше, нямаше да я допусне нито да те обижда, нито да ви усложнява отношенията.

# 9
  • Мнения: 14 078
Онази тема, в която свекървата не беше предвидила място на масата за авторката и детето ѝ, за нея ли става въпрос? Ако е същата, то най-голямата вина за случващото се имаше мъжът ѝ. Явно не си е взела поука и нищо не се е променило.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Ето я старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844402;topicrefid=20

Ако си напуснала мъжа си и той се е осъзнал, живейки си двамата пак като преди не виждам какъв ти е проблемът? Защо продължаваш да общуваш с хора, които не харесваш /явно и те теб/?
Ама не знам защо имам чувството, че сега пишеш, че мъжа ти те подкрепя, за да не го нападнем отново него, а в действителност да не е така. Ако съм права, не е ли време да разбереш, че проблемът в тези случаи не е майката на сина, а самият той.

# 11
  • Мнения: 767
Прегледах старата тема и виждам,че година по-късно ситуацията на авторката е същата.Вярвам,че и след пет години нищо няма да се е променило.Не съчувствам на авторката,сама позволява да се държат така с нея,жалко е че детето е свидетел на подобен семеен модел.

# 12
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Колко удобно да имаш дежурен виновник за всичките си житейски несгоди. Не те ли е малко срам да наричаш майката на мъжа си "тая идиотка", нали се досещаш, че точно тая идиотка го е отгледала и възпитала, за да го харесаш, такъв какъвто е и ако тя е идиотка, няма как милото ти да не е също идиот. Много чудно защо си мислиш, че знаеш по-добре от мъжа си каква е майка му и искаш да му отваряш очите?
С тази идиотка под един покрив ли живеете? Злобна си, много при това, и ако някой е виновен, че бракът ти се разпада, това сте вие с наследника на идиотката.
Подкрепям

# 13
  • Мнения: 36
Здравей!
Видях старата ти тема...Над година по-късно, ти продължаваш да си там, в това "семейство" с "мъж"-а ти. Единственото, което разбирам, е че си лишена от самоуважение. В такъв случай няма как да искаш да бъдеш уважавана от околните си. Научи се да се обичаш, да се уважаваш и тогава огледай и хората около себе си. Може свекърва ти да е идиотка, но ти си избрала да живееш с нейното идиотче..изборът е бил, а и все още е, изцяло твой. Не виждам за какво ти е виновна тя!

Общи условия

Активация на акаунт