Летни веселби и вълнения - Януари 2011 (39)

  • 28 449
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 411
Как да не сещат като спират по тротоарите! Сещат се и още как, но се имат за недосегаеми!
Буби, днес как е ЧХГ?

# 721
  • Мнения: 180
Елате да видите на морето как се паркира ooooh!Въпреки това не мисля,че трябва да се постъпва по такъв начин...
Една приятелка си е събрала у тях колекция от чистачки.А ММ и казва,че късмет има ,че досега никой не я е видял.
И аз много се ядосвам на дистрибутори,паркиралии на пешеходна пътека или съвсем запушили улицата... ама  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 329
Буби, много се радвам за добрите новини от Марков. Дано всички е наред и занапред и притесненията са зад гърба ти.

Мама зайка да разпуска и да стиска кълки малък зайчо да си седи в корема още известно време  Heart Eyes

И аз не съм почитател на саморазправата. Активен шофьор съм и никога не спирам пред гаражи, освен ако не изчаквам нещо и не съм в колата за да мога веднага да се преместя ако е необходимо.
Твърдя, че много се съобразявам с пътната обстановка, въпреки че ситуацията в София е еднакво тегава и за пешеходци и за шофьори поради липсата на адекватни места за паркиране. Случвало се е и да ми вдигат чистачките и да ми дерат чисто новата кола и от двете страни открай-докрай с ключ, защото съм паркирала на тротоара пред съседния вход, очевидно на мястото на някой съсед, който го е смятал за свое.
И аз като обикаляща по улиците с количката от години срещам особени трудности при преодоляването на спрели като истанбулски таксита коли, но не бих си позволила никога да ги повредя.
Идеята за мръсния памперс или боклук също не ми импонира. Но виж кореспонденцията на какче ми се струва абсолютно ок. Оставянето на телефон е приемлив вариант и аз съм прибягвала до него на място, където всички го правят и не е изненада за никого, на малка уличка в центъра на София, която беше единствената несиня зона в околността. Вече и тя посиня  Mr. Green

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 17:06 от wondergirl

# 723
  • Мнения: 496
Калифорния, мерси, че питаш!  Hug Резултатите, обаче, ги чакам в понеделник, защото лабораторията бачка до обяд и чак в понеделник ще ги обработят и качат на сайта. Дано всичко да ок и да е спаднало нивото.  Praynig

Тази вечер сме решили да ходим да пием белгийска биричка с ММ двамката на една бирария (и аз ще пийна няколко глътки) и да ядем картофки. Одеве се прибрахме и се претеглих, понеже бях убедена, че мама ме е охранила тези дни, но явно от зор нищо не съм качила...  Thinking

Мрм, МарияП, да се оправят бързо децата от тези летни вируси!  Hug

# 724
  • Мнения: 93
ах,   сладки мои, нямате изчитане....  Hug

Ние днес най-сетне се прибрахме в Сф., та се надявам да смогна да ви почитам.
Буби успях да прочета за теб, радвам се, че имаш добри новини от доки  Hug Hug
Също ми стана хубаво за мама Зая и малко зайче, да стои още и да си трае, има време да излиза за игри  Hug

аз само да се похваля набързо, че днес Ема яде цели три пъти  Crazyу направо ми иде да черпя.
Айде доскоро

# 725
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Е не успях да се разпиша на 07.07,с малко закъснение,но да почерпя,днес,опс то вече е вчера  EmbarassedНелката имаше имен ден.По едно разхладително коктелче

Утре ще продължа,че нямам вече сили,лека и спокойна нощ ви желая Hug

# 726
  • Мнения: 205
Не можело да ни научат нас българите на дисциплина, може и още как! Като ти бръкнат в джоба и си променяш навиците! Naughty

Ето с това съм абсолютно съгласна и наистина мисля, че това е единствения начин да се дисциплинира българина.

Много пъти съм била бясна на шофьори и хич не съм била далеч от мисълта да им мина с ключа по вратата. Не съм го правила. Но пък веднъж бях съучастник в рязане на гуми Embarassed Предоставих инструмента, че и гузно не ми беше Embarassed

Иначе постоянно правя забележки, но повечето са абсолютни пердета и хич не ме отразяват. А пък  с един съсед, който работи на паяк сме се разбрали ако някой много ме изнерви да му звъня да идват да вдигат колата

От друга страна наистина в центъра е ужасно за паркиране и щеш не щеш се качваш по тротоарите. За съжаление не мисля, че в СФ това ще се промени

Аз имах рядко нервен ден, направо ми идеше да се засиля и да скоча от някой прозорец. На всичкото отгоре на Марти му избиват 4те кучешки наведнъж и е невъзможен, никога досега не се е държал така истерично. Едвам съм го приспала тая вечер. И за съжаление си изпуснах нервите на няколко пъти и му виках, не стига че се мъчи милия ами и майка истеричка
Явно имам нужда от някакъв вид релакс

Утре ще пиша на Зайка да видя как са, момичета не се шашкайте толкова. Вярно, че е раничко, но  аз съм убедена, че е в добри ръце. А и щом са успели да направят кортикостероидите нещата придобиват друг вид. Разбира се най-хубаво е да устиска максимално дълго, но каквото и да стане всичко ще бъде наред- сигура

оф отивам да легна, че иначе трябва да се гръмна

# 727
  • Мнения: 180
Аз също си изпуснах нервите.Колкото повече се старая да съм търпелива,толкова повече ме провокират(изпитват).То трябва да  съм егати дебелокожото и флематично животно,че да не се изнервя.
Како Рали, хора сме,не сме от желзо,нормално е да избухнем. HugХубаво е ,че го осъзнаваме като неправилно и се стараем да не ни става навик. Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 418
Ох, и аз все повече си изпускам нервите, крещя, чат-пат пошляпвам... Blush А това хич не ми е в характера, даже често съм се възмущавала и критикувала такива майка, ама нейсе и до моята глава дойде... Та затова хората са казали "Голям камък хвърли, голяма дума не казвай!".
Ама то това дете прави беля, след беля, комбинирано с мрънкане и искане да го гушкам! ooooh!

Како Рали, кой така ти скъса нервичките?

tuty1, да ви е жива и здрава Нелката!

# 729
  • Мнения: 496
Какче, Како Рали, спокойно бе, момичета! Нормално е на моменти да ни прекипява, както каза Еления и ние сме хора... Зори и тя на моменти ми изпъва нервите до краен предел, на тази възраст явно им е специалитет. Най-обичам като почне да реве, пищейки от яд...  ooooh! 

Ние днес с ММ обикаляхме по магазини да му купуваме джапанки и сандали и покрай него и аз намазах. Не че имам нужда, че вече не знам къде да ги събирам мойте чифтове летни сандали, ама то си беше жив удар - намалени в Дайхман за 20лв някакъв последен чифт много симпатични чепици... Как да изтърве човек далаверата?!?  Mr. Green

И не само че станахме в 9:20 сутринта, ами одеве пак дремнахме, понеже дребното още е при баба си и дядо си.  Wink

# 730
  • Мнения: 119
И аз съм от нервните  Mr. Green, но от три дни то не са инати, тръшкане и близане на пода, мостове и дране, че така я раздрусах Райчето онзи ден да се осифери малко какви ги върши. Не може да се контролира това дете - като си навие нещо и е способна два часа да се търкаля, удря се, жули се, хич не и пука. Ама аз не издържам.
Но пък снощи бях на дискотека ( за сефте от 4 год  Embarassed) и хич не беше зле. Малко съм изгубила форма, но това се поправя с по- често излизане  Laughing

# 731
  • Мнения: 411
И аз в отбора на  Twisted Evil! От жегата е да знаете! Много съм полудяла днес! ММ с детето и кучето набързо се ометоха и аз си починах.

# 732
  • Мнения: 493
Здравейте  Sunglasses
Аз току що се върнах от моренце  Laughing Бях за два дни с приятелки на влас/без мъж и без деца  Mr. Green/. мноого готино си изкарахме и вече имам тен  Whistling Но съм крайно отвратено от плажа в сл бряг  Sick пълно с водорасли н а брега а във водта направо супа от водорасли 15 метра на вътре в морето  Sick За сметка на това във несебър беше много чисто и плажа и морето нямаше едно водорасло.

# 733
  • Мнения: 186
Поздрави и от мен!
А аз пък си видях хлапетата. Ходихме си до Харманли. Кали е пораснала за три седмици. В началото не можеше да вземе решение какво става. Хем ми се смееше, хем не беше съвсем сигурна че съм аз. Но когато се появи и баща и, се втурна срещу нас викайки мамууу, таттти.

На неправилно паркиралите правя забележки, почти в 100% от случаите местят колите. Аз съм и активна шофьорка, винаги гледам къде паркирам. Но е имало и случаи в които замислена за нещо въобще не отразявам къде спирам, виждам свободно място и паркирам. Ако някой ми направи забележка се осъзнавам и махам колата.

Хайде лека нощ, че утре съм на работа.  Grinning

# 734
  • Мнения: 180
Бебешондел,това,че има водорсли не означава че водата и плажа са мръсни, или гнусни.
И при нас на някои плажове има на някои няма(по принцип сезона им е през август, когато всъщност е на медузите Crazy дублират се за разкош Mr. Green)Но се срещат на места и сега.
Радвам се,че си успяла да разпуснеш.

Общи условия

Активация на акаунт