Кюретаж и забременяване след това - 36

  • 22 954
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 186
Привет момичета  Hug

Зузи,  Честит Рожден Ден !!! Само хубави неща да ти се случват и скоро да се радваш на едно сладко бебче  newsm51 newsm59

Кляш браво за добрите резултати ! Продължавай така и за напред ...

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Зузииии, честит рожден ден и от мен! Моето пожелание към теб е това, което ти си пожелаеш да се осъществи с лекота!!! Дай Боже скоро да се радваш на най-безценното за теб  Hug Hug Hug Бъди жива и здрава!   bouquet

Ади, браво за доброто БХС  Peace

Кляш
, радвам се че бебчо е добре и нека все така да е в хубавото коремче на мама  Heart Eyes

Лин, не се коси за такива неща. Док ще ти каже какво следва от тук насетне.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 494
Зузи, ЧЕстит рожден ден и от мен, всичко което са ти пожелали момичетата не само да се сбъдне ами и по 2 или 3 да се умножи   bouquet

# 63
  • Мнения: 1 263
zuzi_79, честит рожден ден!  baloni Имаш цяла година, за да се превърне желанието ти в реалност, сега е твоят ред!  Two Hearts  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
adito87, честито добри резултати!  Heart Eyes
klqsh, браво! Само така!  Heart Eyes
luni4ka_77,  Hug
Lyne, правилно си решила да се посъветваш с специалист.  Peace
При мен, слава богу, всичко е наред. Не се откриха някакви отклонения  Praynig, даже бебето върви с 5 дни напред. 800 г е, докато милото от предната бременност тежеше само 400г на същата гест. седмица. Последната ми ФМ ще е в 31г.с., за да види лекарят как се развиват органите  Praynig и да определи с по-голяма точност на датата на секциото.
Благодаря ви още веднъж за подкрепата, момичета!  newsm76
  
 

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 07:51 от basis

# 64
  • Мнения: 736
maresr все още не са ми казали дали ще е момък или мома, но като разбера ще пиша.


Басик браво за добрите резултати  Hug

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Басис, супер новини! Браво и на бебешора! Добре се развива в коремчо  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 736
Обещах ви снимки и тъй като още не съм се снимала ще ви покажа една на бебчо  в албумчето Hug

# 67
  • NE
  • Мнения: 11 001
Здравейте и от мен!
basis Браво за страхотните новини. Ще стискам палчета за ФМ. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Аз съм с ново аватарче. Надявам се да ми донесе само хубави новини. Heart Eyes Майка ми ми завърза и червено конче на ръчичката, че старото се разтегна много и макар да не съм бременилка си го нося за късмет. Flowers Four Leaf Clover
Днес ще местя всички неща от един етаж на друг и направо не ми се почва, но така е всяко лято. За награда ще отида на плаж със сестра ми, която се върна от Варна и куче Джак. Stuck Out Tongue
Страхотен и слънчев ден на всички! Hug

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 15:41 от Flower Fairy

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Бейсис, страхотни новини, браво на бебчо! Hug Hug

Ади, браво за добрите резултати от БХС. Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 970
Ади, супер са резултатите  Hug

Кляш, страхотно малко шушулче  Hug Все така да си расте бебчо! Има ли вече предположения за пола?

Бейсис, страхотни новини и от теб, всичко ще е наред този път, сиигурна съм  Hug

Flower Fairy, успех с местенето Hug

Оф, на нас скоро ни предстои голямо местене, ще си сменяме апартамента с по-голям, засега пак под наем, а след година-две пак местене вече в наш. Сложна работа, но и двамата категорично не щем при никоя от бабите, дори и временно, поне без къща няма да останем  Grinning

# 70
  • Мнения: 876
Кляш, много хубава снимка!  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 878
Кляш извинявам се, объркала съм се Blush

Да кажа, че днес в Хасково имаше ден на репродуктивно здраве организирано от Зачатие.
Цял ден имаше програма с дискусии и с консултации с всичките лекари. Присъстваха водещите имена от всичките репродуктивни клиники. Общо взето ги видях всичките на едно място, чухме ги и си изградихме някакво мнение макар и много повърхностно като за начало.
Аз на консултациите се срещнах с д-р Даскалов, той каза че изследванията който ми е препоръчал моя доктор са мн добре, само добави да направя и обременяване с гликоза както и да пия фолиева - неофолик мета 3х1. За мъжа ми освен спермограма като отиде да я прави да запишем час с Даскалова и задължително с уролог заради проблема му с тестиса, да го прегледа с ултразвук както и д асе направи функционален тест след спермограмата, но за повече каза когато се види мъжа с д-р Даскалова и уролога. Та така доволна съм от днешния ден. Жалко, че и моя не можа да присъства, но беше дневна на работа, щяха мн неща да му се по-изяснят, дето се опитвам да му ги обясня отдавна и налея в главицата му Mr. Green
Имаше томбола в края на деня, 5 човека се сдобиха с ваучер от 500 лв. за изследвания, така се надявах и аз да имам тоя късмет но уви Crazy

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 22:19 от maresr

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Кляш, бебчо е много сладичък!!!  Heart Eyes И доста височък ми се види - браво!!

maresr,
чудесна работа си свършила! Жалко, че и мъжо не е бил там, че и на него да му се разяснят нещата. Още по-жалко и за ваучерите, но здраве да е!

# 73
  • Мнения: 210
Само да се отчета за протокола.Този месец не е бил нашият.Успех на всички.

# 74
  • Мнения: 876
pep.si , другият ще е вашият!  Hug
Аз днес тъкмо дойдох на работа и както си седя и изведнъж усетих как нещо се свлече направо надолу и "частите" ми направо изтръпнаха.  Rolling Eyes Веднага се обадих на мъжа ми да дойде да идем до Шейново, че щях да се побъркам.  Много внимателно ме прегледаха за всичко - разкритие, бебето, ръчен преглед и т.н. Слава богу всичко е наред, имам обилен секрет само, за който в четвъртък на ЖК ще помоля да ми вземат за изследване. Няма разкритие, бебето е добре и лекарката каза, че е от разтягане на матката и от това, че то беше решило да се обърне с главата надолу. И затова съм почувствала това ми ти чудо...Казвам ви, така се стреснах, направо имах чувството, че всеки момент ще излезе.  Shocked 

Общи условия

Активация на акаунт