Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 19 тема

  • 16 566
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 747
Е, няма как пък да не се похваля тук с мойто мъжле, че си хапва от всичко, което съм наготвила и никога не претендира, което е перфектно за мен, защото съм си голяма глезла относно храната и си готвя това, което ми се папка на мен  smile3534
iii, страхотни новинки   bouquet продължавай в същия дух!
Щом Фикси я няма, можем само палчета да и стискаме  fingerscrossed

# 706
  • Мнения: 2 211
Е, няма как пък да не се похваля тук с мойто мъжле, че си хапва от всичко, което съм наготвила и никога не претендира, което е перфектно за мен, защото съм си голяма глезла относно храната и си готвя това, което ми се папка на мен  smile3534
iii, страхотни новинки   bouquet продължавай в същия дух!
Щом Фикси я няма, можем само палчета да и стискаме  fingerscrossed


Време беше! Тя вече няма къде да ходи!

# 707
  • Мнения: 304
Е, няма как пък да не се похваля тук с мойто мъжле, че си хапва от всичко, което съм наготвила и никога не претендира, което е перфектно за мен, защото съм си голяма глезла относно храната и си готвя това, което ми се папка на мен  smile3534
iii, страхотни новинки   bouquet продължавай в същия дух!
Щом Фикси я няма, можем само палчета да и стискаме  fingerscrossed



дай боже.пожелавам ви такива добри новини на всички от сърце  Hug

стискам палци за фикси Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 708
  • Мнения: 965
Здравейте и от мен, мамета,

Нашите тонове и днес са добре  newsm44

Да ви кажа, аз когато готвех и гледах да е по-набързо, слагах в йенската или в гювеча пиле и каквото имам - картофи, броколи, бамя, царевица, топено сирене, кашкавал, домат, чушка. Няма как да не стане вкусно  Grinning

iii, права си за качеството на продуктите, но наистина има абсолютно забранени храни, които дори в минимални количества могат да са супер опасни.

Черен дроб може, но не постоянно и в големи количества. А риба много обичам, но сега нещо не ми се яде....

Я да стискаме палчета на Фикси, пък каквото, такова  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 709
  • Мнения: 576
Най-много Фиксито да цъфне по някое време и да каже че още са две в едно:)
Стискам палчета и аз на ръце, крака, където мога  Mr. Green

Жени 66, бравос за тоновете  Hug

# 710
  • Мнения: 2 211
Я да стискаме палчета на Фикси, пък каквото, такова  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

И на краката  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 711
  • Мнения: 965
Я да стискаме палчета на Фикси, пък каквото, такова  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

И на краката  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

На мен ми е рано, но да питам - коя беше вестителката? И да ми изпрати номера си на лични, за всеки случай...

# 712
  • Мнения: 2 211
Нямаме вестителка, но можеш да пишеш на мен, Жени! Ще ти пратя ЛС.

# 713
  • Мнения: 1 179
Привет момичета. Тъкмо се чудех какво да готвя и гледам, че и вие сте пред същата дилема. На мен направо ми писна с това готвене, хеле пък в жегите направо ми става лошо като трябва  да запаля фурната.  Sick
Иии, браво за хубавите новини и честити сини гащи.
Стискам всички възможни палци за Фикси  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 714
  • Мнения: 181
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  за  Фix

# 715
  • Мнения: 835
Ей сега една девоика в друг форум писа, че f(x) днес е станала мама newsm44 newsm44 newsm44.Да и е честит младежа.

# 716
  • Мнения: 304
Ей сега една девоика в друг форум писа, че f(x) днес е станала мама newsm44 newsm44 newsm44.Да и е честит младежа.

ихаааааа прекрасна новина.
да им е живо и здраво момченцето Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 717
  • Мнения: 1 179
Е ТОВА СЕ КАЗВА НОВИНА. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МАЙЧЕТО И МЛАДЕЖА.  smile3525 newsm44 smile3504

# 718
  • Мнения: 965
ейййй, наистина ли  newsm68 newsm44 smile3501

Да са живи и здрави и двамата, бързо възстановяване, Фиксчееееее

# 719
  • Мнения: 307
Брей!Мно хубава новина!Ей все такива хубави новини да има!!!

Да и е живо и здраво бебенцето!!! newsm68 newsm44 smile3533 newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт