Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 19 тема

  • 16 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 304
Рали , май ти си следващата на която ще се радваме... Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 721
  • Мнения: 576
Честито на мама Фикси   bouquet Много щастливи моменти с малкия мъж, много да ги радва, да е здравичко и усмихнато детенце  Hug

Айде Ралито е на пангара  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 835
Рали което си е така е така!Ама да знаеш че ние Ви мислим Hug

# 723
  • Мнения: 307
То не се знае дали ще съм аз,може Жени_66 да ме изпревари като нищо JoyКаквато ми е ленива бебата Wink

# 724
  • Мнения: 2 211
Честито на мама Фикси, да и е жив и здрав малкият юнак!

Рали, ти недей се приготвяй да чакаш още много! Най-много седмица ти давам да ни зарадваш!


# 725
  • Мнения: 558
Еха,днес само хубави новини в нашата темичка!
iii, честито ти момченце, да си го износиш без проблеми и много лежане до термин Praynig
Да е честита рожбата на Фиксчето, да са живи и здрави и двамата и да се гледат без проблеми от тук нататък!
Рали, определено теб чакаме вече  Hug
Аз да се отчета за днешните ми изследвания, хемоглобина е паднал на 107, левкоцитите малко над норма, CRP е в норма, но в урината ми се оказа, че белтъка е с лек опал. Да видим в четвъртък док. какво ще каже. Иначе с кг. май съм ок за сега, само 9 съм качила и на фона на моите две човечета си е направо супер.

# 726
  • Мнения: 965
То не се знае дали ще съм аз,може Жени_66 да ме изпревари като нищо JoyКаквато ми е ленива бебата Wink

аааа, не така с лошо, Рали!!! Всяка си знае реда Simple Smile
Тя моята днес се скъса от ритници и натиска по шийката, че едва стоя. Ама имаме сделка - да стане Юли!!!

# 727
  • Мнения: 2 211
Аз да се отчета за днешните ми изследвания, хемоглобина е паднал на 107, левкоцитите малко над норма, CRP е в норма, но в урината ми се оказа, че белтъка е с лек опал. Да видим в четвъртък док. какво ще каже. Иначе с кг. май съм ок за сега, само 9 съм качила и на фона на моите две човечета си е направо супер.

Белоснежка, браво за хубавите новини! Хемоглобина не го мисли, ако много ти падне отиди на хематолог, ние с Ф_деси бяхме. Ще ти дадем координати! Искам все така ако може да пишем само хубави новини!

Ами аз викам да взема да спретна една нова тема, а?   newsm78 newsm78 newsm78

# 728
  • Мнения: 576
То не се знае дали ще съм аз,може Жени_66 да ме изпревари като нищо JoyКаквато ми е ленива бебата Wink

аааа, не така с лошо, Рали!!! Всяка си знае реда Simple Smile
Joy Joy Joy Големи сте сладурани  Mr. Green

Попи спрятай я! Дали да не разчистим малко картинките  newsm78 Не че ми пречат де, просто да е по-прегледно Simple Smile

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
ЕЕЕЕЕЕЕЕ най- сетне страхотна новина!!!!  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 newsm51  bigdance2
Да е жива и здрава рожбата на мама Фикси,много да я радва и слуша.Дано всичко е минало като по вода и от тук на сетне само прекрасни моменти!!!Фикси много ще ни липсваш,но сега ти е времето да си истински щастлива с дългоочакваната рожба  Hug Hug Hug Бързо възстановяване   bouquet
iii  Прекрасни новини мила,само такива до финала   bouquet Hug
Деси стига с тия филми мила остави тази работа на сценаристи,режисьори.... ти бъди спокойна  Hug
Ф-Деси и аз имах един период в който усещах такава болка и аз имах чувството че си е сменила позата за 2,3 дни някъде отшумя точно преди консултацията ми  Laughing
Жени браво за тоновете  Party още малко и за теб не остана  Hug
Хайде рали чакаме и от теб такава новина, колкото може по скоро  Crazy
*Белоснежка*   Hug

# 730
  • Мнения: 107
здравейте, от вчера след 4 дневен престой за задържане в болница  и аз се присъединявам към вас

# 731
  • Мнения: 2 211
[Попи спрятай я! Дали да не разчистим малко картинките  newsm78 Не че ми пречат де, просто да е по-прегледно Simple Smile

Дрън, аз ще съм най-облагодетелствана ако ги разчистим, но все пак е традиция от предишните успели мами. Ще вземе нещо да ни дойде карък, не смея Grinning

# 732
  • Мнения: 576
здравейте, от вчера след 4 дневен престой за задържане в болница  и аз се присъединявам към вас

Добре дошла Луна (че по-кратко)! Желая ти от сърце в нашата компанийка да откараш успешно до финала и да гушнеш хубаво, здраво бебенце   bouquet

Дрън, аз ще съм най-облагодетелствана ако ги разчистим, но все пак е традиция от предишните успели мами. Ще вземе нещо да ни дойде карък, не смея Grinning

Оки-доки  Wink Няма да предизвикаваме съдбата я!

# 733
  • Мнения: 965
Здравей, Луна! Успех ти желая и приятно прекарване с нас  Hug
Кажи нещо повече за теб и беб, ако искаш разбира се Laughing

# 734
  • Мнения: 107
аз съм в 12 г.с., досега всичко беше прекрасно, без гадене, главоболие,запек или повръщане,нищо. В петък прокървих и веднага тръгнах към доктора който ме следи и е в друг град. Преди прегледа минах през wc и получих 2 големи кръвоизлива. Той установи че има отлепяне на плацентата, след което веднага ме настани в болница на системи и днес ме изписа. Сега само на легло

Общи условия

Активация на акаунт