Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 6

  • 49 482
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • у дома
  • Мнения: 7 204
Светле, мерси! Simple Smile

И аз най-сетне си взех Морските приказки. Simple Smile  Тук ги има за четене, макар да не знам дали са всичките и от кое издание - моето или на Светла, ако имат разлика изобщо.     А тук има малко страници от моята.


В текста нямат разлика-сравних,картинките са различни...

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
От броя страници е чуденката ми дали се различават. "Морски приказки" са 205стр., а "Морски приказки от цял свят" - 370, среден формат.  В илюстрациите пък защо ли има разлика като е един и същи илюстратора... чудна работа.  Rolling Eyes

# 77
  • у дома
  • Мнения: 7 204
От броя страници е чуденката ми дали се различават. "Морски приказки" са 205стр., а "Морски приказки от цял свят" - 370, среден формат.  В илюстрациите пък защо ли има разлика като е един и същи илюстратора... чудна работа.  Rolling Eyes
Моя е грешката-сега сравних картинките-същите са1просто първите показани на линка са черно-бели и от там се заблудих  Embarassed А иначе моята е голям,ама много голям формат и явно от там идва разликата на страниците...

# 78
  • Мнения: 509
Том Сойер

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
...А иначе моята е голям,ама много голям формат и явно от там идва разликата на страниците...
Е, да. Simple Smile   
Като "Дужджетата и Мариша" и тя е една такава голяяяма, голяма.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Придобивки:

Всички книги за Лиско, много се радвам!  newsm44

        

# 81
  • Мнения: 1 114
Абе, Морена, ти го затрупа това дете с книги... То денонощно да чете, няма да сколаса да ги изчете.  Crazy (шегувам се).

# 82
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не е книга, но трети ден се занимава с него - получава се страхотно!



За малкия - 21-вият Франклин  Crazy

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 15:24 от mari_eta

# 83
# 84
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Иеее... излязла е 3та книжка в Лисичата гора, супер! Мерси за инфото, Светле!   bouquet

Lilotti, знам, че се шегуваш, то и аз сама съм се взела на подбив вече.  Laughing
Сериозно обаче ще гледам да прочетем колкото може повече преди да я задрусат хормоните на пубертета малката. За сега интереса е голям и ще се възползвам.  Доста четем, та се надявам да не ни се опрат количествата. Simple Smile

# 85
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Светле, и аз благодаря, страхотни са книжките за Лисича гора, ще я потърся още другата седмица Peace!

# 86
  • Мнения: 304

Не знаех, че има и трета книжка вече, ще я потърсим, благодаря!   Hands Clap

# 87
  • Мнения: 3 034
Досега не влизах в новата тема, че не исках да е гол 'запис', а нови книжки не им бях подарявала /не че не съм купувала, междувременно  Laughing/.
Но днес мога да се похваля с тази за каката :

Започна я преди час, след като днес прочете "Меко казано" от списъка и препрочете "Веселия скиор", а е на 1/3 от страниците. Явно й се спи, защото само се прозява, но пък явно и книжката е интересна, защото не се отлепя от нея. И мълчи, което се случва рядко.  Mr. Green

На малката онзи ден подарих .
Прочетохме я, много е забавна, препоръчвам я, ако я намерите. Peace

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Иве, явно едновременно сме се наканили да пишем. Simple Smile

Ето и от мен пак:

 

# 89
  • Мнения: 3 034
Иве, явно едновременно сме се наканили да пишем. Simple Smile

  bouquet

Тази на Алън Маршъл много ме беше натъжила като дете.
А "Момо" хич не й се чуди. Страхотна книжка, която се каня скоро да препрочета за н-ти път. За едно момиченце /Момо/ и крадците на време. Много е по детски мъдра и философска. Peace

Общи условия

Активация на акаунт