Жарко слънце грее, а АПРИЛЧЕ гука и се смее :)

  • 37 107
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте на всички мами и поздравления!  smile3525
Отдавна не съм писала, изтървала съм 3 темички  Embarassed Преместихме се в ново жилище и 2 месеца нямахме интернет. Сега се връщам да наваксвам  Laughing
Нашето малко чудо е момиченце, беше за 13.Април, но се роди се на 05.Април - 3620 гр., 51 см.
Раждах в АГ болница Варна, сигурно сме се засекли с някои от вас, но в такъв момент не ни е било до запознанства. Ако някоя мама реши, да ми пише на лични, може да се разхождаме заедно с маниците!

Това е за сега, исках само да се разпиша  Simple Smile. Вече ще се включвам по-редовно!
 

# 16
  • Мнения: 0
Честита нова темичка и да я изпълним само с хубави неща   bouquet
Здравейте на новите мами! Нямам много време да пиша, ама гледам да чета всичко!

samm и аз мисля, че е от жегата. Хич не търпи да и е топло-на баща си прилича! Ходим си по боди-потник или по къс ръкав и голи крачета задължително, а аз мислих, че няма да посмея да махна чорапките, ама врът и кракака какво да я правя.

Много си лапаме ръцете и ревем после-сигурно се драска в гърлото, чак се задавя. Дано мине тоя период вече, че...........

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет в новата тема ...

Както писах в старата-юнак за бой(разбирай плаж) се стяга, че и ние така ...За два часа плажуване помъкнах половината къща  Laughing Ама пък беше приятно, за някои повече, за мен по-малко ..

Естестевно, точно като дотътрихме количката на пясъка и Стами се събуди с рев, чадър ли да опъваш, хавлии ли да постилаш, бебе ли да успокояваш...и прясна-росна седнах му на пясъка и извадих "храната"...

После, мъжът ми си полежа, поплува, а аз с бебето на ръце, ама то затова не ми се ходи на плаж, щото нито спи, нито стои спокойно в количката, а всее трябва да е в ръцете ми, че и под чадъра да съм ...

Както и да е, записахме първото му топване на крачето в морето... Sunglasses
Повече ми се ходи с Момо, че поне се заиграва с кофи-лопати и мога да опъна кълка и да почета, баща му тича след него, ама ще видим кога ще направим размяната-бебът да го гледа баба му, а ние на плаж

Пускам ви една снимчица от плажа ... Sunglasses
http://flickr.com/gp/tonimirka/AXQ6b5

# 18
  • Мнения: 67
Ех, че сте сладки. Нямам търпение вече да става 1.07 и ние да се запътим към морето Simple Smile.
Днес нямаме асансьор, а сме на 7 етаж и няма как да излезем Sad , направо ще полудея.

# 19
  • Мнения: 10
Благодаря за темата newsm51
При моята госпожица май има още колики и ако не е върху мен - мира няма.
А пък баткото нещо е болен и сме сами тримата - чудничко!

Поздрави на всички и дано в тази тема се включат и мамчета, които се по загубиха....да не ги изброявам!

# 20
  • Мнения: 71
Момичета, само аз ли слагам ръкавички на детето си - той не само ги лапа ръцете, ами интензивно ги смучи, понякога целия юмрук, а друг път палче показалче. Биба не иска и аз, за да не привикне към палеца си му слагам ръкавици, а като има ръкавица към какво ще привикне незная. Отделно така се плюнчи, лигите текат като из ведро - за 5минути е мокър вече. Раничко ни е още за зъби, надявам се...
Госпожице Димитрова много сте сладкиии, така изглежда по голямо бебе когато е стъпил така на пясъка.
kristina86 не ти завиждам. Цял ден ще седите навън докато дойде мъжът ти Hug

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте,

Ние днес сме малко мрънкащи, но се надявам довечера да си спим нормално. Да питам има ли бебоци при които акането отнема време? Ние нямаме запек, но се напъваме от 7 сутринта и успяваме да свършим работата чак към 14.00. Направо ми е гадно за бебко. Няма запек, но просто му отнема доста време. Отиваме сега на разходка и дано малко да поспи. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
О, Лагуна, нямам нерви за ръкавички, въпреки че си смуче юмруците супер настървено. Ама да прави каквото ще Peace Просто й ги вадим и даваме биба Rolling Eyes

gyoreva_valentina, има-има! За кърмачетата е нормално. Но ние се напъваме по час някъде. Обикновено сутрин е голямата драма...

Г-ца Димитрова, много сладко моряче този Стами Sunglasses

Ние утре отиваме на балкан! Малко да ни погледа баба-свеки в Тетевен Mr. Green

# 23
  • Мнения: 41
Привет и от мен в новатат темичка. Hug
Г-ца Димитрова страхотни снимки.Малкия е уникален.
Аз пък каква глупост свърших днес.Като излизахме намазах малчо с кремче за слънце и той нали се мята постоянно и мирен не седи и му цапнах малко крем в окото без да искам. Confused И като му се зачерви ,аз го измих с вода де,но се зачерви цялото.Стреснах се естествено,но докато се приберем вече не беше толкова червено и се поуспокоих.А сега е зачервено само отвътрешната страна на клепача и сълзи.Почистих го с физиологичен разтвор и му капнах кърма.Засега няма подобрение.Дали да звънна на педиатъра или да не се впрягам толкова.Какво мислите?

# 24
  • Мнения: 65
Ехаа, колко мами дето не сте писали скоро сте се разписали, пишете по-често, забравихме се.  Hug

Днес, бяхме на пикник, а Ема го проспа, от хладното и шума на реката, така хубаво се успокои и само спа. Аз успях да си почина и да се видя с други хора, сега съм уморена, но не от бебе а от хубави емоции. Ех, нямам търпение да мине тази седмица и да заминаваме за морето.

Г-ца Димитрова, Сами е страхотен  Heart Eyes
Hadji, дано оздравее бързо баткото, нашият го налегна сенна хрема и е много зле. До сега го подозирахме, че може да му се появи алергия към полени, но нямаше ясни признаци. Е на от вчера е течащ нос, много зачервени и сърбящи очи. Как едно дете не се метна на мен да не е алергично и 2те приличат на баща си.  Tired
Някой знае добро хомеопатично за алергия към полени?

# 25
  • Мнения: 4
Хоп и ето ме и мен.
Г-це Димитрова Стами е страхотен. А снимките ти са невероятни. Сигурно и апарата ти е страхотен. Браво   bouquet
gyoreva_valentina и ние сме така с акането. Голям зор.

За ръкавиците - не слагам. Засега само си лапа юмручетата, но не смуче. Почне ли да смуче е гладна и я храня.  Whistling

Лека вечер и много спокойна да е

?!?! duhi пак изчезна. Дано малката да е прояла и от много цокане да не може duhi  да стигне до нета Simple Smile  Crazy

# 26
  • Мнения: 16
Запис и от мен, днес моята послушна щерка не спря да мрънка нещо го мъчеше мъничето, може и от жегата да е дано спи спокойно тази нощ  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 444
Г-це Димитрова Страшен бонбон е малкия Simple Smile Уффф и на мен много ми се ходи на плаж ама... Не мисля че ще ми е много приятно и разпускащо с ревящо бебе залепено на цицата ми...
Симона снощи за пръв път я чух да реве с глас- беше изгладняла и май й хареса защото днес цял ден ми се криви и реве и направо ми гръмна главата- пак влязохме в кошмарен период откъм хранене, че и като цяло е голяма кривотия днес Sad Точно се бях обнадеждила , че са се нормализирали нещата ама не би...
gyoreva_valentina и ние малко трудно поакваме , понякога си мисля- горкото бебе- яденето му зор, акането му зор...всичко му е зор Simple Smile

# 28
  • Мнения: 8 242
Уф, тука сме.. Сега викахме доктор вкъщи, че туй цял ден е изяло 3*20 м с капкомер  ooooh!
Пампите сухиииииии.. лудвам тотално  Tired
Ще пускаме изследвания утре - кръв, ако, пико..  Praynig

# 29
  • Мнения: 150
Духи, стискам палци всичко да е наред с изследванията  Praynig
Ти си мама - герой!   Hug
Успя да запазиш самообладание при цялата ситуация... че даже и да ни разказваш с невероятното си чувство за хумор, което разведрява всички  Hug
Дано се намери начин да се оправят нещата и скоро всичко да е само спомен за трудното начало! Hug

Общи условия

Активация на акаунт