Жарко слънце грее, а АПРИЛЧЕ гука и се смее :)

  • 37 111
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
kristina86 поради каква причина иска да сменяте?

# 46
  • Мнения: 3
Духи дано се оправят при вас нещата Praynigкураж!kristina86 ние сме на Аптамил Комфорт откакто минахме на него малкия няма  проблеми с акането добре му деиства на бебо,то с тия млека е голяма чуденка.

# 47
  • Мнения: 67
Заради цвета на акането и миризмата. Иначе ака по веднъж на ден и тя каза, че това е ок.

# 48
  • Мнения: 67
Духи дано се оправят при вас нещата Praynigкураж!kristina86 ние сме на Аптамил Комфорт откакто минахме на него малкия няма  проблеми с акането добре му деиства на бебо,то с тия млека е голяма чуденка.

От Аптамил 1 акахме постоянно - на всеки 2 часа горе долу

# 49
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ема от Аптамил Комфорт направи разстройство (както и от Анти-Рефлуксното)... мен ми казаха, че на 2 дни веднъж е добре... но вече стават по 3  Confused

# 50
  • Мнения: 67
Чудя се дали да не пробвам Gerber 1  newsm78. Педи го спомена... или и ние да се ориентираме към Lactana Bio

# 51
  • Мнения: 3
Сменям по 3-4 памперса на ден а вчера само веднъж.Племеницата ми е на Аптамил Комфорт на 7 месеца е и нямат проблеми,но всяко дете е различно нека и други мами дадат мнения.Аз давах в началото Лактана Био акаше зелено-сивкаво от него

# 52
  • Мнения: 67
Selvina_25 , е ние от Фризо ХА акаме така, а преди 4-5 дни се усили и миризмата мнооого, мирише като.... на загорял боб  Sick ( ако на някой му се е случвало да забрави манджата на котлона знае за какво говоря).

# 53
  • Мнения: 3
Кърмата си е най-доброто за бебоците,ама като няма се почва едно експериментиране с тия млека Thinking но никак не е хубаво да се сменят!И ние докато  го нацелим ...но за акането на всяко хранене педи ме предупреди че за ден два може да се случи,но при нас всичко бе наред.

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 18:31 от Selvina_25

# 54
  • Варна
  • Мнения: 79

 kristina86....Пробвай Лактаната Био...няма да сбъркаш...всичко ще се нормализира до няколко дни..това мялко е най-добре понасяното от почти всички бебета...Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
И моят съвет е за Лактана Био. От както сме на нея-никакви проблеми с акането! Един единствен ден пропусна и на другия се отчете още в 6 сутринта!
 
  Надявам се всичко да е наред с принцеската на duhi_puhi  Praynig

# 56
  • Мнения: 1
Ето ни и нас в новата темичка. Хубава , както винаги.   bouquet
Ние също вчера бяхме на пикник и добре си поспа в гората.
За ръцете - непрекъснато си ги яде и много се драска и затова и аз гледам по-често да е с ръкавици (въпреки че си ги сваля).
Успешен и усмихнат ден!

# 57
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен в новата тема, benitabeni, благодарности   bouquet
Duhi, и аз се надявам да се подредят веднъж за винаги при вас нещата, да хапва малката сладурана и сълзи само от радост  Praynig  Hug
Samm, аз ползвам от време на време, по-често вкъщи многократни пелени. С намерение съм да преминем предимно на тях, може би без нощем (до скоро й бяха големи). От еднократните ползвам виона и на ДМ Бейби Лав - еко (разградими - на доста добра цена и не пропускат и не би трябвало да се избелвани  с  химикали  т.н).

# 58
  • Мнения: 8 242
Що екари обиколихме  ooooh! И всички като я видят как гука и се смее и викат нищо и няма.. пък и качвала, макар и по-малко.. и всичко й било наред..
Снощи идва по нощите една неонатоложка от родилен дом, днес при 3ма детски лекари я воих кой от кой по-по-най .. и поне всички говореха едно и също (чели са си учебниците)..

Е трябва да започне да спада на тегло ли, че да разберат че има нещо ненаред  ooooh! Измрънках си и направление за гастроентеролог, че то пък и педито няма тая седмица (ама от заместничакат й) - че досега все по частни лекари ходим и няма да ми стигне майчинството с тоя темп Sad
Засили се мъж ми да ни води в детска клиника в университетската болница, ама там съм лежала с Тони мааалко по-гоям беше от Стефи (само дето тогава никой нищо не разбра за какво ни държат, а на мен това ми беше най-големия кошмар в живота) .. и такъв рев му дръпнах само като влязох в отделението и всичко ми мина на лента.. и пътя и обратно.
Ходихме при един професор педиатър, гледа я най-обстойно даже ме разубеди да искам да й правя разни сложн иизследвания (засега) - и даде разни прахчета да пием.. Енетерол, Линекс (да с иоправи стомаха) и Мотилиум (евентуално се съмняваха някои, че има силен рефлукс и й се възпалява хранопровода като връща мляко, затова я боли и не иска да гълта).
Занесохме памперс да изследват акото.. чакаме в четвъртък резултати.
Пуснах й кръвна картина - изглежда всичко наред по нея..

И на хомеопатката се обадих сутринта - утре ще ми звънне да се видим и с нея, като нормалните лекари нищо не им щуква  ooooh!

Обаче интересно - бяхме при док - той я гледа 1 час - и вика хайде сега да суче да я видя какви номера прави - и .. познайте - зацока си като по учебник и смука цели 5 минути  Shocked Shocked Shocked и мъж ми и аз просто загубихме звук и картина - след като 48 часа се опитваме всячески да я накараме малко да глътне..

Честно ви казвам, ако не ми беше второ кърмаче, сигурно най-много месец щяхме да изкараме  ooooh!
И май ще искам и на мен нещо да ми даде за нервите хомеопатично утре, че се усещам как губя контрол  Tired А така става омагьосан кръг и ходи му търси края после  Confused
А и ако наистина нищо и няма, а аз й вкарвам някака психоза подсъзнателно съвсем ще изтропам  Outta Joint


И аз искам за вкъщи многоратни, ама не мога да разбера принципа на подложките? Те не мокрят ли многократната или само те си се мокрят? Аз си я изаквах до преди 2-3 дни на отворен памперс та й знам кога са й процесите, а често си я разнасям из вкъщи гола (без памперс) - понеже тъй се съгласява да суче - та й хващам й пикото..
Ама ако може с 2 думи какъв им е принципа на "работа" и "обслужване" (чистене, пране, брой и т.н.) ще съм много благодарна. Четох в темата, ама там е такова море, че съвсем се обърках какво искам  Crazy

# 59
  • Мнения: 150
Духи, може да не ти се вярва, но от сутринта ви мисля...
с нетърпение влязох в темата да видя дали си писала  Simple Smile

Така като чета - няма място за тревоги - щом толко лекари са го казали, значи наистина е така. Само дано ти издържат нервите, защото това е най-трудно за една майка Hug

На мойто бебе от 4-5дни не му е хубаво акането (зеленикаво и с лош мирис като на вкиснато) и аз се усещам напрегната... а ти как издържа два месеца, направо... ooooh!

kristina86, знаеш ли какво забелязах? Grinning... твоето бебе и моето са се родили еднакви както на кг, така и на см, а и в момента са пак така...

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 20:49 от Бончил1

Общи условия

Активация на акаунт