iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 967
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 541

"Иффет направи най-съзнателната си постъпка, връщайки детето на Бетюл.Само в този момент, тя не се съобрази с никого в отмъщението им, а първосигнално, като бъдеща майка, разбра какво е най-добро за детето.И така трябва да бъде.Какво ще каже Джемил?Тя пази спомени за променливото му поведение.За бога, та те не знаеха дори с какво се храни, има ли някаква алергия, какво не трябва да яде.Както каза и Бетюл, добре, че не са му разбъркали храната с мляко.Не може да си задоволяваш егоцентризма с дете и то на тази възраст.Вярно, че Бетюл го направи, но Иффет не е Бетюл.Детето не може и не трябва да бъде разменна монета, за прищявките на възрастните, било то и за наказание.Наказание за Бетюл, може да се измисли и друго, но не отнемане на рожба."
Кетти, пълно единодушие за горното ти изказване newsm10 newsm10 newsm10

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 15:34 от lia-martin

# 676
  • Мнения: 167
Добро утро в петък Hug

# 677
  • Мнения: 9 541
Мел, мила, липсваше ми сутрешно-обедното кафе, явно всичко си влезе в релси при теб! Grinning Grinning Grinning
Хубаво е, че пак пишеш! Peace

# 678
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Иффетки трябва да тръгвам. Ще ми липсвате . Хубави летни дни ви желая и когато мога ще влизам да ви се обаждам

# 679
  • Мнения: 167
Мел, мила, липсваше ми сутрешно-обедното кафе, явно всичко си влезе в релси при теб! Grinning Grinning Grinning
Хубаво е, че пак пишеш! Peace
Открадвам си минутки докато спят, защото ме сърби клавиатурата да ви
драсна някой ред Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Сега отидоха на парти и аз ще си пусна 35 еп.
[/b][/color]

# 680
  • Мнения: 167
Разби ме този епизод Rolling Eyes
Толкова любов отдавна не бях виждала на кино Heart Eyes
Хареса ми как всички изживяха остатъците от жаждата за отмъщение с изключение на Дил
ханъм Naughty Бети си е да я разчекнеш, дано все пак алъндиса, че няма избор и да кротне,
ама надали Stop Джеми бей доста порастна, но си остава примат - добре че е батко Ариф,
та да го склаща ooooh! Хареса ми обаче как се допълват двамата - единия има нужда от син,
а другия от баща Hug Аз за разлика от повечето от вас го разбирам защо постъпи така
безразсъдно - ония кретени искаха да му развалят семейното щастие, за миг забрави, че вече
не е сам и носи огромна отговорност Sick  Чудно, във водата дадоха само Ифф., не видях нито
Джемил, нито децата newsm78 Чудя се защо ми остана усещането, че ще ги спасят Thinking
Ще пиша пак по-късно Hug

# 681
  • Мнения: 9 541
"Аз за разлика от повечето от вас го разбирам защо постъпи така
безразсъдно - ония кретени искаха да му развалят семейното щастие, за миг забрави, че вече
не е сам и носи огромна отговорност " /цитат/

Мел, не схващам, горните ти разсъждения за кого се отнасят?  

# 682
  • Мнения: 371
набързо минавам ( колкото да се отчета  Mr. Green )

Според последните клюки към сценаристите се присъединяват още две особи. Писатели и  музиканти
на мен лично не ми харесват и не ми се мисли какво ще измъдрят  ooooh! когато ми остане време ще преведа и малко от биографиите им.

До сега бяхме на вечеря с приятели французи, от толкова езици ми се заплете мозъка... та утре ще пиша повече...

бггърл, пожелавам ти страхотни емоции и много добри спомени  Hug

Спокойна нощ  Hug

# 683
  • Мнения: 9 541
Моят среднощен поздрав е за всички Иффетки, които вярват в истинската любов  txtloves


# 684
  • Мнения: 167
Привет мили другарчета Hug


"Аз за разлика от повечето от вас го разбирам защо постъпи така
безразсъдно - ония кретени искаха да му развалят семейното щастие, за миг забрави, че вече
не е сам и носи огромна отговорност " /цитат/

Мел, не схващам, горните ти разсъждения за кого се отнасят?  
Извинявам се, явно съм писала импулсивно (като Дж.) имах предвид Джемил, че се ядоса на
пияните в колата, които го изпревариха и предизвикаха #2gunfire

# 685
# 686
  • Мнения: 9 541
Лека нощ и сладки сънища на всички Иффетки!

# 687
  • Мнения: 167
Не мога да не ви кажа добро утро Hug

# 688
  • Мнения: 9 541
Момичета,  преди малко закриха Олимпийски игри в Лондон! Дано сте гледали, защото имаше незабравими моменти!




Мел, твърде късно е да ти благодаря за кафенцето от сутринта! Но пък ми достави голяма радост, че си се разписала!

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 02:47 от lia-martin

# 689
  • Мнения: 9 541
Добро утро Иффетки! Кафето днес е от мен....Лека седмица и късмет! Peace



Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 06:20 от lia-martin

Общи условия

Активация на акаунт