iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 966
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 371
Добро утро  Hug

Лиа, ако знаеш как искам да съм на това райско място и да спяяя ли спяяя  Mr. Green Mr. Green

Успешна седмица  Wink

# 691
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен банда  Hug

Лиа, тенкю за закуската и кафето Hug

Хубав ден на всички

# 692
  • Мнения: 9 541
Клю, знаеш, че винаги ще те взема! Място много, тишина, спокойствие, ще чуваш само плисъка на вълните /но за теб това не е шум, нали? Ти що не коментираш Олимпиадата, или не си имала време да гледаш закриването? Някаква хубава новина има ли около теб, че те няма никаква? newsm51

Лис, здрасти и на теб. Искам да ти благодаря  smile3525, че качи 35 еп., както беше обещала, в неделя, навсякъде Hug Сега, ако си имала време, си чела коментарите. Ти как мислиш - ще има ли двойка Иффет-Джемил или във  втори сезон те отново ще са разделени, при това, може би, завинаги? Thinking Thinking Thinking

# 693
  • Мнения: 371
Клю, знаеш, че винаги ще те взема! Място много, тишина, спокойствие, ще чуваш само плисъка на вълните /но за теб това не е шум, нали? Ти що не коментираш Олимпиадата, или не си имала време да гледаш закриването? Някаква хубава новина има ли около теб, че те няма никаква? newsm51

Олимпиадата гледах само заради Станка Златева и волейболистите. Тази сутрин гледах запис на закриването ( снощи си легнах в 9  Wink ) и не съм кой знае колко очарована. Постарали са се, но можеше и по-добре да е. Освен двете дечица, които ни гостуваха и Малчо беше с нас... три деца ( на 2, 4 и 7 годинки) нашите бяха на работа, ние с леля ми сами с децата... подлудиха ни... и като се събудят в 7 часа... чаках събота и неделя да се наспя, ама не стана...продължаваме с огледите ( вече сигурно над 20 апартамента сме огледали)... братчето ще заминава баш на Байряма и ми е едно криво... бясна съм на авиокомпаниите - сега цената на билета започва от 450 лева, а октомври и ноември са по 40-50 лева... #Cussing out пия вече трето кафе, но очите ми хич не се отварят  Tired

# 694
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Само да кажа едно здрасти на моите Иффетки. Гледам не сте били много писателни в мое отсъствие. Коментарите живот и здраве като се прибера.
Мерси за пожеланията. Пътуването беше убийствено дълго, зъдръствания, жега. Малкият не спа 24ч, полудя в колата. Сега сме на морето за 3-4 дена. Детето чернее най-бързо. Приятно е. Нямам много време да гледам нещо. По пътя почнах Край. Изгледах 4 серии до сега. На мен ми е много интересен, дали не се дължи на факта, че същите хора са го творили, които са правили и Езел? Както него и този е по-различен, но да видим по-нататък. Олимпиадата не гледах, но ме е яд, че така се изложихме, имах повече очаквания.
Клю има ли някакви новини около втори сезон? Аз лично съм на 90% сигурна, че нашите двамца ще се разделят, ако не окончателно, то поне временно. Много поздрави от мен и морето и хубави емоции ви желая. Аз в хотела имам интернет, но не ми остава време да пиша!

# 695
  • Мнения: 9 541
Бг-Гърл, хубаво, че се обади. Липсваш ни, особено на мен, че няма с кой да си общувам между 02.00 ч. - 05.00 ч. Хайде да си починеш и събирай сили за септември! Laughing Laughing Laughing

# 696
  • Мнения: 9 541
Утре ви каня отново на разходка към 14 часа, драги Иффетки!


# 697
  • Мнения: 11
Здравейте Ифетки

няма кафе и аз поднасям




Лиа, мила, какво да кажа за финала бях шокирана. всичко съм очаквала , но не и това да катастрофират с децата  Shocked
За кой ли път сценаристите на тоя сериал ме изненадват. винаги става най-неочакваното
затова и нямам представа какво ще се случи във 2ри сезон, но все си мисля, че Дж и Иффет ще са заедно, може би ще минат пак през мн препятствия и трудности, но накрая пак ще са заедно независимо от всичко и всички!
Между другото 35еп беше направо такава сапунка , че нямам думи. добре че беше това с катастрофата, че да е по-интересно
Мисля си , че може да са измислили Дж или Иффет да са си загубили паметта както обикновено става и пак наново с проблемите...


Хубав ден мацки Hug

# 698
  • Мнения: 9 541
Лис, мерси за кафето, което виждам чак сега, сядайки за първи път за днес на РС. Брей, има дни, когато човек глава не може да повдигне от работа. Е, днес ми излезе въздуха....
И аз много се надявам Иффет и Джемил да останат заедно, но най-вече искам и двете деца да са оцеляли! newsm78

Гледам само ти си писала, няма ни Клю, ни Мел, ни някоя друга Иффетка....пълно затишие. Дано не е затишие пред буря!

# 699
  • Мнения: 371
То при нас бурите не стихват  Imp от събота като се е разваляло и задухало... вадя вече анораци и дълги долници... вече е купен билета... утре вечер пътува за София, а в четвъртък сутрин му е полета  newsm45 утре ще готвим любимите му ястия... тоест вече днес... отивам да му правя компания на балкона

Лека нощ   bouquet

# 700
  • Мнения: 11
Добро утро
бързам да слагам кафето и изчезвам по работа



Като каза и Клю и аз извадих вече едно одеяло, вечерите са студени , усеща се че идва есента

ДНЕС Е ГОЛЯМА БОГОРОДИЦА!... На този ден се е споминала Дева Мария - майката на Христос.



Честит Имен Ден на всички, които носят името Мария, Марияна и техните производни.

Хубав ден Hug

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 10:24 от lisanka1

# 701
  • Мнения: 371






Днес е денят на Варна. Почерпете се за здравето на жители и гости на града. Да се надяваме градът ни да става все по-красив и уютен ( и без дупки)  Wink

# 702
  • Мнения: 9 541
Честит имен ден и от мен на всички Марии, Мариани и онези, които имат имен ден! Grinning Да сте живи и здрави и много весели и щастливи! За съжаление аз въобще не ги знам тези празници, ако някой не каже за конкретен имен ден, така и няма да разбера Confused

Клю, Варна е прекрасен град! Има някаква позитивност и много приятна атмосфера. Не съм ходила там от 5-7 години, но винаги съм се чувствала комфортно в града. Да расте и хубавее, а дупките са си български патент - да си пожелаем да не стават кратери /отнася се за цяла България/!

# 703
  • Мнения: 9 541
Поздрав за всички Иффетки!

# 704
  • Мнения: 371


Поздрав от Втори сезон! Инфото - снимките за 36ти епизод започнали, ще се излъчва от 27.08 - понеделник.

и това май е от новия сезон  Rolling Eyes




Покрай театрална роля са се сприятелили с Гюлин...

Изпратихме братчето почти 20 човека, че и с празнична заря... голям смях беше, цялата автогара нас слуша...

Лека нощ, Иффетки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт