iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 9

  • 39 968
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 9 541
Клю, хубаво е, че сте изпратили брат ти с веселба и фойерверки! Лек път му пожелавам задочно!
А теб сега да те питам: nerede Cemil? Какви са тези снимчици само на Иффет? Нямаше ли и снимчица на Джемил? А децата? Аман от такива подсказки.... Mr. Green Mr. Green

# 707
  • Мнения: 11
Здравейте банда, то май съвсем уредяхме тук
Дано скоро всички се завърнат  Hug



Мн скоро ще почва 2ри сезон, направо не съм очаквала #Crazy

# 708
  • Мнения: 371

А теб сега да те питам: nerede Cemil? Какви са тези снимчици само на Иффет? Нямаше ли и снимчица на Джемил? А децата? Аман от такива подсказки.... Mr. Green Mr. Green

Снимките на Джемил винаги са били кът  Wink докато фен страниците на Иффет са много добре поддържани и постоянно има снимки  Wink



Всички Иффетки имате много поздрави от Zhu, те са добре, вече в Бг и скоро отново ще е сред нас  Wink

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 13:11 от клюкарка :)

# 709
  • Мнения: 136
Бях се зарекла да не питам нищо, ама не мога да издържа  Rolling Eyes

На 16-та серия съм. Али Ихсан наистина ли ще се разведе с Иффет?  newsm78

# 710
  • Мнения: 11
Бях се зарекла да не питам нищо, ама не мога да издържа  Rolling Eyes

На 16-та серия съм. Али Ихсан наистина ли ще се разведе с Иффет?  newsm78

Добре дошла и от мен тук, приятни минути Hug
 

не, няма да се разведат Simple Smile

# 711
  • Мнения: 136
Благодаря  Hug Hug Hug

Успокоих се. А Джемил да не би да се ожени за Нил?  Embarassed

# 712
  • Мнения: 11
Благодаря  Hug Hug Hug

Успокоих се. А Джемил да не би да се ожени за Нил?  Embarassed

да, но те после ще се разведат Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 371
Дали ще успея да привлека вниманието на Мел?  Blush









Внимавайте какво говорите, че кака Дилек е въоръжена  Wink



# 714
  • Мнения: 9 541
Лис, наистина оредяхме, но аз вярвам, че то ще е за кратко. След 1-2 седмици започва размножаването, пък като набъбнем........ни кафето ще стига #Crazy, ни времето да четем newsm78

Клю, мъчно ми е, че Джемил никой не го ще Cry, дори и страницата му не се поддържа Sad
Но за сметка на това, кака Дилек е трепач, хубава жена, а за Ариф бей дори не смея да се изкажа, че като дойде Мел, знам ли, нека първо тя да коментира, как го намира, къде е била /може да е намерила и временце за него???/.....
Ти как си днес? Баткото пристигна ли благополучно?

# 715
  • Мнения: 9 541
Ох, днес пак жега, ееее, аз съм се запътила за тук:

# 716
  • Мнения: 371
Клю, мъчно ми е, че Джемил никой не го ще Cry, дори и страницата му не се поддържа Sad
Но за сметка на това, кака Дилек е трепач, хубава жена, а за Ариф бей дори не смея да се изкажа, че като дойде Мел, знам ли, нека първо тя да коментира, как го намира, къде е била /може да е намерила и временце за него???/.....
Ти как си днес? Баткото пристигна ли благополучно?

Батко е на Кулата вече 9ти час  #Cussing out #Cussing out 17 автобуса и над 30 коли имало пред тях, жестоки проверки, бавно обслужване... чакат...
уж в Турция Джемил има много фенки, ама не знам защо няма снимки..   33uu

# 717
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте Иффетки! Голяма жега бе. Въздух не ми остана. Лиа ти хубаво местенце си си избрала. Дилек наистина е много хубава жена. А Джемил освен ролята си и като мъж не е мой тип. Не ме кефи и това си е. С това впито и небръснато лице дори ми е неприятен.
Мел къде я изгубихте?
Клю мерси за снимките. Още малко остана и ще си гледаме филмчето. ВВ почва чак средата на септември.
Лиа ти докъде си с филмите? Аз в момента нищо не гледам. Дори и времето лети не знам от къде да си сваля последните серии. Май p2p не работи.
Поздрави от мен и пак ше се включа при мъничко време!

# 718
  • Мнения: 9 541
Привет бг-гърл! Хубаво е, че намираш време да ни пишеш! Вярно жега е, но ти не си ли още на моренцето, та да духа лек ветрец и водичката мммммм.... При нас имаше 2-3 дни с по-нормални температури, но жегата отново се върна.
П2П ще го пускат пак, само временно не работи. БТВ рекламира, че можеш да гледаш Времето лети във voyo.bg /не съм сигурна нямаше ли и соm, виж в сайта на бтв, но доколкото прочетох, било платено....,аз не съм и търсила, защото го гледам по тв, когато мога. Разбрах също, че от септември започва 3 сезон, а тук сме още на 13 турска серия от първи сезон, смехория #2gunfire
Изгледах вече 2 сериала - Gonulcelen и сега 1001 нощ, между впрочем ревизирам си мнението, актрисата е красавица, но си остава мнението ми, че е едричка  /не дебела, а с големи ръце, крака, глава.../. Сериалът е хубав, но и тук едни щуротии - жена, която преспива за пари заради сина си, почна да се държи като олигофрен спрямо него, защото има душевни терзания. Но аз вече им свикнах на турците, явно нямат време да седнат и да помислят за някое по-логично действие, което да се връзва с цялостния облик на героя. Както и да е, да не задълбавам, още повече за други сериалчета. Знаеш, че Иффет започва в края на август, всеки понеделник. Леле, то си стана писъмце, спирам newsm78 Гледай си почивката и не мисли за друго smile3521

# 719
  • Мнения: 9 541
Приятни и нежни сънища, Иффетки!

Общи условия

Активация на акаунт