Момичета, сдобих се с много домашно овче кисело мляко и домашни яйца. Не съм голяма готвачка, но не ми се иска да изхвърлям и храна, та се чудя за какво мога да ги употребя, така че да добият търговски вид и да се изядат вкъщи.

Направих един сух таратор, сетих се за десертче мляко с боровинки, може би и торта с бисквити  newsm78

Хайде кулинарки, давайте идеи Laughing Приемам всякакви и ще съм благодарна на всички