Бебеправене- тема 5 ,за да ни е на късмет!

  • 22 948
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте и от мен! Жанче  Hug добре дошла отново тук! Аз вече ти писах, няма да се повтарям желая ти да бъдеш силна и повече положителни мисли  Hug Аз се записвам в редицата на чакащите за М  Mr. Green към 24ти, ако имам закъснение на 25ти ще си направя тест, но не се надявам много, за да не се разочаровам! Късмет момичета   bouquet

# 31
  • Мнения: 718
Toito na men maja mi mi e kypil takiva v sabota pravix i xop 2po4ti ednakvi 4erti4ki i za parvi pat mi se sly4i ne6o rozovo na belioto a na 9 den ot zikala O tolkova rano. V nedela ve4e ima6e edva zabelejima vtora  4erta moje i da ne ja yzela toja mesez O ama kakvoto ima da stava 6e stane:)))

# 32
  • Тук
  • Мнения: 237
Добро утро  Flutter

nelka, аз съм си правила гъргара с чай от лайка със сода. Много ми помогна,понеже имах и полепи по гърлото и ги премахна за отрицателно време.

Аз вече съм с отиваща си М и започваме "гимнастика"  Laughing Мисля този месец да си взема тестове за О и с тях да се опитам да си проследя нещата. БТ не ми се ще да меря  Confused (поне за сега)
Ако съдя по ЦС, моята О би трябвало да е мноого късна. Почти всеки път си засичам цервикалната около 27-28 ден от цикъла и след това до около 14-15 дни ми идва  и направо забравям що е то М  Laughing

# 33
  • Мнения: 806
mella Може би е добре да мериш Т.  Не за друго, но поне ще си сигурна кога е О.  И кога ще идва М.
На мен ми показва 100% точно. 

дано ангелче,но на мен преди цикъл винаги ми е на 37 градуса.но дано този месец да е станало.стискай палци.
Няма значение Т колко е, важното е да се запази така за 16 дни след О.  Дано да си ни на късмет и да се похвалиш скоро.

# 34
  • Мнения: 2 003
И аз така си мисля, че е много рано за О, но така ми излиза, но ще продължа с меренето да видим ... дали ще се снижи или покачи  newsm78 по рано можех да преценя кога ми е О, но тъй като цкъла ми се размести много и се обърках нацяло - беше нормален 28дни, а от 2м насам е 34 -35, този 36. Може би това стана заради хапчетата, които април месец пих за забавяне, така поне си мисля ... сигурно няма да ми се иска да ги повторя в близките години Simple Smile

Mella, успех с "гимнастиката", дано този месец имаме радост Simple Smile

# 35
  • Мнения: 718
6e probvam momi4eta i 6e sportyvame mnogo:))) a pak vremeto 6e pokaje napravo se 4yda dali da ne gi vada tija slivizi doki mi be6e kazal 4e 6e e po dobre 6oto cala zima sam bolna ama si mislex 4e pone latoto nama ama:(

# 36
  • Мнения: 65
Здравейте  Момичета! Късмет на всички  Hug
При мен "развитие в застой"- нещо малко опити имаме този месец(имаме собствен бизнес и точно в момента сме в сезон и е много натоварено) и не съм много обнадеждена, но знае и човек  Praynig

Хайде, заглавието е върха-дано сме много щастливи от хубави новини  Joy

# 37
  • Мнения: 43
Момичета,направих си тест отрицателен

# 38
  • Мнения: 806
Момичета,направих си тест отрицателен
Кога чакаш М?

# 39
  • Мнения: 2 360
Nelka, и аз се чудя дали да не ги махна, преди да съм забременяла. Не знам какво ще правя, ако забременея и постоянно съм болна Sad Но за сега само един лекар ми е казвал, че трябва да се махнат. Сега като отидох при личната и тя ми даде направление за УНГ, та мисля и второ мнение да потърся. Хич не ми се ще точно сега да ги вадя. Първо, че ще умра от страх и второ - поне един месец още ще се възстановявам и отиде пак бебеправенето  #Cussing out Но явно не ми е писано да е сега.  Sad Реших да питам личната и за Цитросепта, понеже четох, че и предизвиквал спонтанни аборти  #Crazy Тя ми вика, за първи път го чувам това, аз от извлеци от семена не се интересувам. Не знам, да се смея ли, да плача ли...Дори да не ги одобряващ, като си практикуващ лекар би трябвало поне да си запознат с нещо преди да го отричаш...

# 40
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Добър ден и от мен!
Вече си имаме и нова темичка - нова тема, нов късмет Simple Smile!
Ние поработихме събота и неделя, въпреки че О отдавна мина. Взех да ставам по-сухичка, което означава, че сега чакаме да видим какво сме свършили. Симтоми този месец абсолютно никакви. По едно време ми прободе десния яйчник, но за секунда и само веднъж. Дори гърдите ми не са чувствителни и не ме боляха този месец зърната. Изглежда се връщам към нормалния си ритъм и не си внушавам симптоми Simple Smile.
Аз не чакам към 24-25-26, което е скоро. Леко усещам, че се подувам и задържам вода, но и това ще се оправи, винаги преди М съм така. Вчера с милото ходихме на разходка в Родопите и подишах чист въздух. А днес буквално заспивам пред бюрото, много ми е изморено., нищо че съм спала 9 часа, че и повече.
Jane, съжалявам. Дано остане в миналото като блед спомен случилото ти се и да гушкаш догодина още едно сладко бебоче.
Pretty_shine, дано стане другия месец. Може би симптомите ти са били вследствие на голямото желание да стане.
Toito, хайде отново в действителността. Дано си си починала хубаво, а бебо и той ще стане.

# 41
  • Тук
  • Мнения: 237
mella Може би е добре да мериш Т.  Не за друго, но поне ще си сигурна кога е О.  И кога ще идва М.
На мен ми показва 100% точно. 
Съгласна съм напълно,но този месец мисля така да я карам,може би от другия ще съм по-организирана

radi_ter, докато не дойде няма да се отчайваш. Ако ли не, месеци пред теб колкото искаш,все в някой ще се случи  Hug

# 42
  • Мнения: 3 978
Ако искате можем да си направим едно списъче в началото на темата с кой кога не чака, така ще ни е много по-лесно  Grinning
Аз този месец няма да си купувам никакви тестове, не искам да си внушавам и симптоми, защото винаги съм се разочаровала до сега.
Успех на всички вас, няма да ви изреждам поименно, но ви стискам палци  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 166
Да се запиша и аз в новата темичка и дано ни донесе на всички ни  EFP  лека preggo и едно живо и здраво newsm30 на финала.
Аз тази седмица ще ходя на гинеколог профилактично, вече ми е минала овулацията, тъкмо да види дали нямам някой видим проблем, който ми пречи да забременея.


 Хубав ден от мен.

# 44
  • Мнения: 2 003
Ивка, да, повече от отпочинала, но за тия 10дни и много нададох и мисля да започна да правя въпросната 90-дневна диета, прочетох я, а и някои от тук я беше обсъждал и ми се стори доста добре, че не мога да се трая Simple Smile Дано този месец бъде по успешен за повечето от нас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт