Новите ни козметични похождения 27

  • 62 715
  • 704
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 9 477
Момичета, някой ще даде ли вече отзиви за магнезиевия скраб? Гледам, че много народ го накупи и се изкушавам, ама чакам първо да се чуят мнения  Mr. Green
Давам веднага!
Мога да определя тази покупка като моята находка на годината!
Още веднъж благодарности на myranovel за споделената информация!  bouquet
Консистенцията на гел ексфолианта е като гъст шампоан. Нанесено на лицето се стопява някак внезапно и се се усеща едно такова химическо затопляне. В първият момент е леко стряскащо, като леко парване, но след това се разнася в приятна топлинка върху лицето.
Отмива се чудесно и оставя фин гладък, полиран завършек върху кожата.
Буквално ми полира кожата! За домашни условия се равнява на професионалното ексфолиране!
няма го ефекта на механичното търкане на твърди частици по кожата. Само соли, които се разтапят бързо върху влажната кожа. Усещанаето след това е като да си ползвал някакъв страшно скъп и задължително могообещаващ продукт! Mr. Green

Лично а,з сложих след това хидратираща маска за лице, но аз си я имам като нощен крем нея Mr. Green, защото на моята суха кожа усетих леко опъване 10-15 мин след подсушаването.
Забелязах вечерта 2-3 зачервени участъка на челото, където кожата по правило ми е по-суха, но го отдавам на химическа реакция. На сутринта ги нямаше вече. Кожата е идеално почистена и изгладена.
Смятам да го ползвам най-много веднъж седмично или веднъж на 10 дена, защото е наистина силен продукт. Peace
Ами това е от мен! Hug

# 646
  • Мнения: 0
Благодарности на Elle-meme и kopche  Hug Вчера го взех и аз и нямам търпение да го пробвам  Party Държите ли го наистина 5 минути на лицето, както пише? Инструкциите на опаковката са доста лаконични.

# 647
  • София
  • Мнения: 9 477
О, 5мин е много за мен! ooooh!
Отмивам на принципа на обикновеният гел за лице. Нанасям, разнасям, масажирам и изплаквам под душа веднага почти.
Аз и така се зачервих, не знам, за 5 мин ще пламна съвсем.

# 648
# 649
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Отивам да го търся този магнезиев скраб, ей заребихте ме  Mr. Green ooooh!

# 650
  • Мнения: 2 562
kopche,като чета описаното от теб,май продукта не става за чувствителна кожа?Моята е суха и много чувствителна...Как мислиш,дали става за мен?Или да не рискувам Thinking

# 651
  • София
  • Мнения: 9 477
О, аз не съм до там специалист за да кажа, но много силно се надявам тук да се включи myranovel, за да каже повече за това. Hug

# 652
  • София
  • Мнения: 1 914
Малко нови придобивки и подаръчета:



Този продукт има ли го в България? Не се ли нараняват ноктите с това изстъргване?  Rolling Eyes

# 653
  • Мнения: 2 562
О, аз не съм до там специалист за да кажа, но много силно се надявам тук да се включи myranovel, за да каже повече за това. Hug
Мдаа,значи засега няма да рискувам PeaceПринципно дермобразиото не е ок за моята кожа.Е,жалко Confused

# 654
  • Мнения: 492
От къде поръчвате този гел с магнезий?

# 655
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427

# 656
  • София
  • Мнения: 1 936
От къде поръчвате този гел с магнезий?
Аз поръчах преди малко от www.marulka.com
Доставката е безплатна и гела ще бъде при мен в понеделник.

# 657
  • Исландия
  • Мнения: 60

kopche,като чета описаното от теб,май продукта не става за чувствителна кожа?Моята е суха и много чувствителна...Как мислиш,дали става за мен?Или да не рискувам Thinking

Bubka, производителят съветва да се направи предварителен тест. Аз не съм с чувствителна кожа и не бих искала да те подведа. Но винаги можеш да го ползваш като чудесен ексфолиант за тяло. Няма да ти е излишен в никакъв случай Peace

# 658
  • Перник
  • Мнения: 195
От размяна с една прекрасна съфорумка

# 659
  • София
  • Мнения: 5 193
От къде поръчвате този гел с магнезий?
Аз поръчах преди малко от www.marulka.com
Доставката е безплатна и гела ще бъде при мен в понеделник.
Ох, Lodsi, не го намирам в сайта. Помогни! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт