ПЛЕВЕН - 151

  • 67 834
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Яна! Щастливо и весело детство!  txtloves

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 13:26 от margoto66

# 16
  • Мнения: 1 954
Честит рожден ден на Яна! Щастливо и весело детство! EFP
Маргото66, този положителен тест за бременност като пожелание ли е?  Laughing
Деси много ще се зарадва  tooth

# 17
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Яна! Щастливо и весело детство! EFP
Маргото66, този положителен тест за бременност като пожелание ли е?  Laughing
Деси много ще се зарадва  tooth

При мен е човече с парти шапка и балони, не знам при вас какво излиза. Ама ако й се иска, можеее...  Wink

# 18
  • Мнения: 1 954
Аз виждам положителен тест за бременност...Това някакъв знак ли е? Shocked  Laughing

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден на Яна! Деси, много радост да ви носи.

# 20
  • Мнения: 0
нади_миши, благодаря!

# 21
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Аз виждам положителен тест за бременност...Това някакъв знак ли е? Shocked  Laughing

Вчера сайта ми правеше големи номера - всички емотикони ми бяха разбъркани. Та горе-долу пожеланието добре се е получило.  Mr. Green Надявам се, че Деси няма да се сърди много.  Hug

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
margoto66, занималнята се намира на бул.Хр.Ботев 44, с/у хотел Балкан. http://albokids.com/home.htm

# 23
  • Мнения: 32
Аз да си повторя пак въпроса, че остана в старата тема Simple Smile Някоя мама да пази списъка за родилното, какво трябва да нося. Става въпрос за втора база.

На 18.04.раждах там.Списък:лигнин,2 нощници,2комп.чаршафи,гащи-3-4бр.,чехли за баня,лични принадлежности(четка за зъби,паста,сапун,шампоан и т.н.),2комп.пелени,дрешки за бебето,шампоан за бебето,олио за бебето,залъгалка.Дано съм ти била полезна и да не съм изпуснала нещо.Успешно раждане.

# 24
  • Мнения: 32
Може ли да ме включите към вашата групичка.Аз родих на 18.04.2012-син Стефан.

# 25
  • Мнения: 22 480
Може ли да ме включите към вашата групичка.Аз родих на 18.04.2012-син Стефан.

Добре дошла. ))))

Някоя от вас водила ли е вече детето в Центъра за работа с деца? Как са заниманията?
Мислех вчера да ходим с Калина, но пострадах с едното око и съм извън строя за няколко дни. )
Програмата беше от 9.30 до 10.30ч занимания на вън, а после вътре различни по интереси.

# 26
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
нади_миши, благодаря за инфото!

# 27
  • Мнения: 99
Здравейте плевенски мами! Искам да ми препоръчате магазини за  бебешки колички някъде по центъра.
Аз съм от Велико Търново, но консултациите са ми в Плевен и искам да се възползвам следващия път да разгледам и колички. Аз съм си набелязала един до паркинга на високия хотел на центъра.Имате ли някакъв по-голям магазин с повече модели и марки колички. В Търново има само на Чиполино, Бертони и т.н.

Благодаря предварително.

П.С. Адресите ще търсим с джипиеса.

# 28
  • Мнения: 872
Аз да си повторя пак въпроса, че остана в старата тема Simple Smile Някоя мама да пази списъка за родилното, какво трябва да нося. Става въпрос за втора база.

Скоро май никой не е раждал там.
Направо отиди и ги попитай.
Иначе, предполагам стандартните глупости...
Има,има  Grinning  Преди 4 дни се появи на бял свят втората ми дъщеря. Вчера ни изписаха. Казва се Ния , 2700 гр,46 см. Не очаквах,че ще родя толкова бързо и лесно,ако се бях забавила още малко в къщи,можех да се впиша в темата за домашно раждане  Joy

Към списъка за родилното добавям памперси,мокри кърпички за бебето,хавлийка,лична карта,направление за хоспитализация и карта от следящия бременността. Няма го в списъка,но е добре да има и помпа за кърма за първораждащите,Деси и Миленка да обяснят защо  Simple Smile

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 138
zahar4eto_eli и di_p, Благодаря Simple Smile а в тези жеги какви трябва да са дрешките, аз съм чак за август, ама едва ли ще е по-хладно тогава  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт