ПЛЕВЕН - 151

  • 67 854
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Тъй, да се запиша и аз, вече отпускарка  Whistling

Честито на Яна на патерица, все така щура  Peace

Ния я поздравих задочно Wink Ди  Hug  Разправяй за каката...

# 31
  • Мнения: 872


Ния я поздравих задочно Wink Ди  Hug  Разправяй за каката...
   bouquet  Каката за сега е много щастлива и ентусиазирана,ще видим до кога  Simple Smile  Целува я и я прегръща, "чете" й приказки,искаше да я води да я показва в детската градина  Simple Smile

zahar4eto_eli и di_p, Благодаря Simple Smile а в тези жеги какви трябва да са дрешките, аз съм чак за август, ама едва ли ще е по-хладно тогава  bouquet
Дрехи като за лятото,защото е много топло - боди с къс ръкав,чорапки,но все пак да има и тънки ританки и някакви тънки камизолки с дълго ръкавче.Аз в момента в къщи през деня я обличам с боди и гащи с крачол и чорапи

# 32
  • Мнения: 22 511
ifka, аз бих взела от най-тънките ританки (тези долните) и камизолки. И с късо ръкавче, ако е съвсем адска жега.

di_p, видяхме я госпожицата, много хубава. )

Калина и тя от време на време ми сервира мераци за бебе. ))) Но май само тя е ентусиазираната в къщи по този въпрос. )

# 33
  • Мнения: 5 651
Ди, честита щерка! Много хубаво име сте й избрали. Да е жива и здрава и много да й върви в живота!

# 34
  • Мнения: 4 390
На патерица - честит рожден ден на Яна! Hug Здрава, щастлива, весела и все така бойна да е! Grinning
Ди, честита ви Ния! Много щастие на цялото ви семейство пожелавам! Hug

# 35
  • Мнения: 1 955
Ди, и тук честита ви госпоИца! Да е здрава и щастлива!   bouquet
Бързо, лесно и безболезнено викаш.... Laughing

# 36
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
di_p, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и много да се разбират с каката!

# 37
  • Мнения: 87
Дилянка честито и тук за новата мома в дома ви! Мъжът ти е истински късметлия с толкова жени! Само не разбрах на моя рожден ден ли роди - 17ти? И бях много впечатлена от снимката в първия миг, малко мъже могат да стоят прави и неприпаднали докато жена им ражда! Laughing

За количките съм изпуснала курса, но съм виждала в един магазин зад Валентините, обаче и там май преобладават предимно Чиполино и Бертони. Мястото е долу-горе където се пресичат улиците Хан Аспарух и Цар Калоян. Имаше едно време "Аз детето" специализиран за такива работи ама отдавна не работи. В Центъра пред ресторант Централ също има детски магазин с колички - срещу регионална билиотека Хр.Смирнениски, при кръстовището на Данаил Попов и Д.Константинов.

Ужас за първа година ми се ходи токова натрапливо на море че си нямате идея колко! Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 872
Благодаря за милите пожелания   bouquet  Номадка,да на 17-ти се роди  Simple Smile
И на мен много ми се ходи на море,ама едва ли

# 39
  • Мнения: 18
добър ден на всички мами Simple Smile аз съм кандидат мама за август месец искам да попитам за раждалите във втора база доволни ли са от персонала и дават ли бебетата да стоят при майките при нормално раждане или ти го дават само за малко и после в отделна стая и колко часа след раждането ти го носят за първо кърмене има ли практика да ги захранват те и може ли да се споразумееш с някоя акушерка ако е така да не го направи с твоето бебе понеже аз съм против
 а за самото раждане позволяват ли ти да се движиш до последно принуждават ли те при недостатъчно разкритие да напъваш слагат ли окситоцин за по бързо че "си имат и друга работа няма само с теб да се занимават" извинявам се за многото въпроси но се притеснявам тъй като съм си напатила от доктори дето само гледат да вземат парите от клиничната пътека пък тебе кучета те яли
 Simple Smile благодаря на всички предварително

# 40
  • Мнения: 32
добър ден на всички мами Simple Smile аз съм кандидат мама за август месец искам да попитам за раждалите във втора база доволни ли са от персонала и дават ли бебетата да стоят при майките при нормално раждане или ти го дават само за малко и после в отделна стая и колко часа след раждането ти го носят за първо кърмене има ли практика да ги захранват те и може ли да се споразумееш с някоя акушерка ако е така да не го направи с твоето бебе понеже аз съм против
 а за самото раждане позволяват ли ти да се движиш до последно принуждават ли те при недостатъчно разкритие да напъваш слагат ли окситоцин за по бързо че "си имат и друга работа няма само с теб да се занимават" извинявам се за многото въпроси но се притеснявам тъй като съм си напатила от доктори дето само гледат да вземат парите от клиничната пътека пък тебе кучета те яли
 Simple Smile благодаря на всички предварително



Така аз раждах на 18.04 във втора клинична.По голям кошмар не съм преживявала в живота си.Закараха ме в предродилна зала да раждам с 1см.разкритие,пуснаха ми система окситоцин.От 9:30 до 14 часа ми тече системата и никой никакво внимание не ми обърна.Въобще не ми повлия системата останах без разкритие и тъй като преносвах 11 ден трябваше вече да раждам,защото плацентата ми беше много остаряла и беше рисковано.Исках да ме качат да ме режат,но те отказаха тъй като трябва да си платя.Аз се мъча като куче,не мога да стоя и те си хапват сладко сладко и въобще никакво внимание не ти обръщат.Родих чак в 22 часа като ми включиха 3 системи и пак нямаше пълно разкритие.Накараха ме да се мъча тея идиоти.Относно бебето,родих в 22 часа,в 6 сутринта вече ти го дават.Оставят ти го-нито ти казват какво да правиш(как да кърмиш,преобуваш и т.н)Само ти го оставят и излизат,никой после не се появява при теб.Ние бяхме 4 момичета в стая и на всички ни бяха първи деца и се чудехме какво да правим.Честно ти казвам там кракът ми няма да стъпи повече.Всичкият персонал един надут,дръпнат,едва ли не сме виновни за какво сме отишли да раждаме.   

Пожелавам ти леко и успешно раждане и дано не преживееш същият кошмар като моят

# 41
  • Мнения: 22 511
И аз бях във Втора клинична, но подобни оплаквания нямам. Дори напротив, много мил и внимателен персонал.
Така или иначе, ако нямаш 600-700лв за частна клиника, пак ще ти се наложи там да родиш.

# 42
  • Мнения: 3
Съвет от мен- изтегли кредит, ако нямаш парите и недей стъпвай във Втора база- нека раждането ти е най- прекрасния момент в живота   bouquet

# 43
  • Мнения: 22 511
Съвет от мен- изтегли кредит, ако нямаш парите и недей стъпвай във Втора база- нека раждането ти е най- прекрасния момент в живота   bouquet

Чак пък толкова....хайде няма нужда от такива съвети и наплашване.
То пък в другите болници ще кажеш, че са цвете...
Особено Авис Медика страшно ми е паднала в очите не по един повод.

# 44
  • Мнения: 3
мИРАМА ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!

Общи условия

Активация на акаунт