ПЛЕВЕН - 151

  • 67 891
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 655
Има в Христо Ботев, но не съм сигурна дали не са само за деца.

# 721
  • Мнения: 5 309
А аз разбрах, че си на площад Македония Simple Smile Мисля че имаше в Хр. Ботев и за големи, но сега се зачудих, защото там гледах за децата и не съм съвсем сигурна.
Валка, доколко разбрах празника е на 31-ви срещу 1-ви. Миналата година в Мола бяха организирали май нещо, но не сме ходили.

# 722
  • Мнения: 153
ЗА ТАНЦИТЕ - мога да кажа  в ДНА-то са всеки ден от 17,30 до 19,00. Плаща се по 2,50 лв. на ходене. В понеделник и вторник ходят по-напреднали и нещата са маалко по-сложни, а от сряда нататък е като за начинаещи, но можеш да ходиш когато си поискаш. Ограничения няма. За чит. Хр. Ботев доколкото знам е преместена там групата на начинаещите от фитнес Атлетик и е по 4 лв на посещение, но не съм гледала в кои дни и от колко часа, щото ми е скъпо.. правя си сметка да ходя често и затова. На мен си ми харесва в ДНА-то .. и ми е удобно от работа веднага се пускам там.

# 723
  • Мнения: 220
Виксън ,какво диетуваш?
Аз само питам ,няма да почвам  Blush,нещо не ми се отдава вече,пък и никаква воля нямам.Държа няколко дни и айде отново.

# 724
  • Мнения: 153
ТОНИ, на 90 дневната, ама този път съм се нахъсала   newsm10
Явно, заради подходящата ми психологическа нагласа открих, че не ми е толкова трудно да устоявам на изкушенията. Пробвах се на бабата на рожденния ден - само от тортата се изкуших, че беше боровинков чийзкейк ..   smile3521 и не ме е страх от предстоящите празници и рожденни дни до края на годината, че до тогава съм на диетата. Походвам и на народни танци от време на време ..

аз пак за танците - в ДНА-то се сформира нова група за начинаещи в Сряда и Петък от 19,30 часа. Групата стартира от 5 Ноември. 2,50 лв. на посещение..

# 725
  • Мнения: 171
Viksun можеш ли да кажеш от къде си поръчала чизкейк? Дъщеря ми има рожден ден и аз искам да  поръча чизкей. Благодаря ти.

# 726
  • Мнения: 153
manjunja чийзкейка е от Фантазията на Шипка и Христо Ботев. Стандартно е разграфен на 12 парчета, обаче аз си ги разделих още по на 2, щото иначе парчетата големи Simple Smile Някъде 26 - 27 лв. ще ти излезе.  Също така има и една палачинкова торта с мус със Маскрапоне, а Френската селска торта  и тя е ...  smile3521

# 727
  • Мнения: 171
Благодаря ти Виксун, утре ще ходя във Фантазия.

# 728
  • Мнения: 2
Честит празник на Димитър на Кати и на Димитър на Дикси, както и на всички други, които празнуват! Нека са здрави и много усмихнати!

# 729
  • Мнения: 4 390


Да им е живо и здраво името на всички, които празнуват!


# 730
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит Димитровден на празнуващите! Много здраве и късмет!   bouquet

# 731
  • Мнения: 1 955
Благодаря  Hug
Да са здрави и щастливи всички именници!

# 732
  • Мнения: 5 655
Благодаря със закъснение!  Hug Рожденоименния ден-юбилей мина успешно, имаше купон и за детето, после и за нас, тортата беше много вкусна, още реанимираме с баща му.  Laughing

# 733
  • Мнения: 171
Здравейте момичета. Искам да ви попитам, има ли някъде в Плевен фото студио, където можем да направим семейна снимка. Благодаря ви предварително.

# 734
  • Мнения: 22 534
Здравейте момичета. Искам да ви попитам, има ли някъде в Плевен фото студио, където можем да направим семейна снимка. Благодаря ви предварително.

Във Фото Браво правят такива снимки, в Макси Център магазин Идея също правеха, сега не знам.

Общи условия

Активация на акаунт