Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 645
За кошарките и аз да кажа! И аз съм за дървените, особено в нас като има и кучета, които ако вземат да си опират лапичките на нея може сгъваемите да не са много стабилни. Ще търся модел с 4 чекмеджета под кошарката, защото така ще е по-висока от набезите на кучовците, а скрин за дрешки ще купя отделно когато започнат да стават много и да не се побират в чекмеджетата под кошарката! За моя огромна изненада видях точно същата кошарка да струва без матрака 202лв, което ми се стори супер цена!
Но сгъваема също ще вземем за пътуване, защото поне 2-3 пъти в годината се прибираме по родните места за по 1-2 седмици... а другото лято може да си изкараме с бебчо и месец в Созопол заедно с на таткото отпуската и още малко  Rolling Eyes

Мъжко име с "П" - Павел ми харесва, има много яко галено - Павка, също Павлин...

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 13:11 от Brayda

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте. Hug
Страхотна тема, страхотно заглавие!
Аз си усещам бебето от вчера. Това нещо не може да се сбърка. Лекичко потупване и малко все  едно ме сърби корема. Толкова много се зарадвах.  Heart Eyes
Аз имам  подобни пъпчици на тези, които обсъждате само, че на гърба. Даже и мъжа ми ги усети. По ръцете,ръменете и врата са ми излезли по-гадни  #Cussing out
Аз съм измислила имена за бебо, но мъжа ми още не знае  Mr. Green
Има време много за обсъждане, а и може да си дойде с името  Simple Smile
Приятен ден на всички и да се пазите от горещините. На всички, които не работят ви казвам, че ви Завиждамммм!

# 62
  • Мнения: 1 501
Момичета , вас не ви ли е страх , че раждането може да започне баш по Коледа или НГ и да са се напили всички лекари Laughing? От както знам , че ще раждам по празниците и все това ми е в главата макар моят лекар да ми е обещал , че никъде няма да мърда , но все пак и той е човек и ще празнува .

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 201
Привет и от мен  bouquet

Връщам се щастливо напазарувала дрешки за тумбака от Премаман. Имат намаление в момента. Взех си бял надрусан 7/8 панталон и три блузки с най-сладурските картинки на коремчето - крачета и ръчички. Според мен са им добри цените на намаление и има много сладки дрешки.

Брайда, в понеделник имам час при твоята лекарска Славкова, но във Фемина. По съвет на проф. Кременски ще правя контролна ехография за отхвърляне на спина бифида след 16 с. Чакам с нетърпение срещата с нея и вярвам, че всичко ще е ок, а пък ако се види и пол - съвсем ще се израдвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 59
Елизабет добър въпрос !
Моят термин е на 28/12 , а даве д-рката ме записа в документите за 30/12 , та не ме питай дали не се притеснявам,  но каквото е писано , това ще стане  Laughing
А имам един колега тука на който детето му е родено на 25/12 и каза че е супер гадно понеже не може да си посрещне РД-то с приятелчетата  Sad

# 65
  • Мнения: X
Павел,пламен,петър..)))В СТАРА ЗАГОРА  е страшна жегааа и задух..))))  Аз имам име само за момиченце и се надявам да е момиченце   Laughing

То аз за момиченце имам и такова ще е , ама има винаги 1 % шанс да има промяна в последния момент а при нас двамата дядовци и едната баба са  П

# 66
  • на земята
  • Мнения: 4 096
dream78m,като на моята комшийка,в София ходи ФМ,тука в Ст.Загора,момче,момче,момче, има пишле....и накрая в 7 месец оп момиченцееее ,беше накупила розово и жълто  JoyРоди се една дълга мадама 53 см.4 кг.     DDeli,за спина бифида само ФМ ли се прави или пак кръв се дава знам че е към 19-22 г.с ?

# 67
  • Мнения: 1 501
Аз за това се чудех дали направо да не си искам секцио , за да родя по - рано и живот и здраве да са ни изписали баш по празниците ама не искам да си правя сметки без кръчмар. Отделно не знам защо ама вече повече ме е страх от секциото с тия упойки дето ги слагат не където трябва от колкото от нормалното раждане.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 201
лаленце 74, мисля, че е без кръв - даже на се бях запитвала преди въпроса ти, но щом е ехогр-я - така си мисля. В понеделник ще знам Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 7 645
DDeli - просто може би ранна ФМ  Sunglasses Така или иначе освен за спина бифида ще видите абсолютно всичко на бебето, а и пола трябва да се види! После да споделиш мнение за лекарката, че съм при нея в петъка другата седмица и да видим дали ще гледаме по-подробно бебо и какво говори  Sunglasses Аз за ранния скрийнинг уж отидох за една NT и носна костица и размери, а видяхме - гръбнак, бъбреци, пръстчета брояхме, топки видяхме ... една ФМ си направихме много много подрнобна и тези пари 100лв заедно с кръвта и изследването си заслужаваха, защото за 60лв в МД само гледат май мерките, които трябва за изследването  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 59
 До колкото ми казаха на предната ФМ , за спина бифида се прави само ехо изследване от АГ.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 201
Brayda, това изследване го правя извън плануваната за 20 с. ФМ при Димитрова. Това ме посъветва проф Кременски и аз изпълнявам, а пък и ще си видя бебчо Laughing

Някой ще прави ли БХС 2 (15-19 гс) ????

# 72
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile нямам много време да пиша тук Sad но ви следя редовно:) Термина ми е 01.12. и усещам бебчо от доста отдавна като гъделичкане, а от една седмица усещам и когато се мести. Много странно Simple Smile и приятно. Чакам с нетърпение ритниците. Що се отнася до имената много ми харесват Калин и Дария. Миналия месец ми казаха момче, преди две седмици на ФМ ми казаха момиче, а вчера при доки се обърна с гръп и не можахме да видим. Много искам момче, защото си имам едно момиченце, но ако не е здраве да е Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 142
Ето ме пак.Този път се връщам от АГ-то,понеже ходих да си видя резултатите от изследванията.
Най-голямото ми притеснение отпадна,защото теста на Куумбс показа отрицателен за антитела newsm44
Цитонамазка 1-ва група,кръвни и урина отлични(както се изрази доки),само има това което подозирах-гъбички Crossing Arms и някакви анаеробни организми,но нямало страшно.Изписа ми някакви свещички и крем за мазане с Нистатин и за двамата.Дано минат лесно този път...

# 74
  • Мнения: 477
Ох, да се запиша и аз най- накрая в тази хубава темичка. Simple Smile
Започвам и тук с хваленето, че вчера бях на док, но нямаше как да пиша, че организирах РД на малката:
1) За е. колите каза, че няма проблем, не са опасни за бебчето и ще се махнат като слагам тези таблетки Simple Smile)
2) Можете да ми сложите едно хубаво   stork-girl , защото ние очакваме принцеса номер 2 Simple Smile
От вчера няма по- щастлива мама от мен!Дано всичко да е добре до края и не само при мен и при всички вас .
Много,много, ааммммааа мнооого  Hug  Hug  Hug на всички мъжки и женски тумбачета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт