Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 255 229
  • 694
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
Отново се включвам като продължение за Ина.Както писах беше преди повече от 10 години и аз бях напряво изумена от нещата, които ми каза.За мен тя беше № 1. Тогава тя работеше по договор в телевизия 7 дни - пак с ясновидство се занимаваше. Поради проблеми я потърсих след една година и тя беше вече в офиса на женския пазар.Очаквах да ме насочи какво да правя-наистина имах сериозни проблеми, но тя абсолютно нищо не можа да ми каже.Беше започнала да говори в рими и освен разни напеви, че очите ми са добри и не урочасват и че всичко ще се оправи и вижда светлина над главите ни нищо друго по съществото на това, за което бях отишла не можа да ми каже.Тръгнах си разочарована, но това е нищо на фона на това, което се случи през тези 10 години, които последваха-направо бях в ада и трябва да кажа, че той има повече от 9 кръга.Никога и през ум не ми е минавало, че може такав ужас да ми дойде до главата.Бях на косъм да премина в отвъдното или ако трябва да бъда по-точна направо се върнах от там.И като си помисля какво светло бъдеще ми предвеща Ина, няма как да си мисля, че е добра ясновидка.Споделям го като опит и не с цел да я "плюя", както някои се изразиха по-горе.Включих се понеже се започна кампания на възхваляване и трябва да се сподели и опитът на хора, които са ползвали нейни услуги, пък всеки да си прецени. Желая успех на всички и умната!

# 346
  • София
  • Мнения: 22 905
В една от предишните теми писах за Ина от Женския пазар в София.
Според мен тя познава първия, втория и евентуално третия път, когато я посетите. След това......меко казано общи приказки и ако се изтървеш и й подскажеш нещо. Има хора на които нищо не познава. Водила съм при Ина моя съседка, жената само си даде парите.....нищо не й позна.
И честно казано, много съм изненадана, че една сфорумка ходи при Ина  най-редовно и Ина й ръководела бизнеса. Доста съмнително ми се струва!!! Simple Smile)

# 347
  • Мнения: 1
Чудно ми е кое ти се струва съмнително

# 348
  • Мнения: 0
Доволни от Карла има ли? Thinking

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 60
Очаквах да ме насочи какво да правя-наистина имах сериозни проблеми, но тя абсолютно нищо не можа да ми каже.Беше започнала да говори в рими и освен разни напеви, че очите ми са добри и не урочасват и че всичко ще се оправи и вижда светлина над главите ни нищо друго по съществото на това, за което бях отишла не можа да ми каже.
И като си помисля какво светло бъдеще ми предвеща Ина, няма как да си мисля, че е добра ясновидка.Споделям го като опит и не с цел да я "плюя", както някои се изразиха по-горе.

 Peace Така се развиха нещата горе-долу и при мен. Суперлативи колко съм добра,умна и т.н. Аз това си го знам тъй или иначе  Simple Smile Всичко щяло да се оправи /ами това всеки може да го каже/. С тази разлика обаче,че за "светло бъдеще" и дума не обели. Впрочем,не само светло, но и каквото и да било за бъдещето. С една дума общи характеристики и дотук.  Tired

# 350
  • Sofia
  • Мнения: 60
меко казано общи приказки и ако се изтървеш и й подскажеш нещо.

Ако се изтървеш да й подскажеш нещо, тя го преповтаря. На въпроса "защо става така"- мълчи и прави паузи от по 1мин. през които те гледа умислено. И отново не отговаря.

И честно казано, много съм изненадана, че една сфорумка ходи при Ина  най-редовно и Ина й ръководела бизнеса. Доста съмнително ми се струва!!! Simple Smile)

Казва й колко е добра, умна, работлива, схватлива, даровита красива и прочее комплименти, тя се радва, излиза си оттам окрилена и бизнеса потръгва! Има хора на които някой друг именно по този начин им "ръководи" бизнеса. Как мислиш,дали те могат да си го ръководят сами???  Thinking

# 351
  • Мнения: 96
Доволни от Карла има ли? Thinking
Говорили сме много пъти по въпроса. За минало и настояще почти няма грешка, за в бъдеще обаче не ги 'лови' добре сигналите.

За тази Ина се изненадвам пак какви противоположни мнения има...

# 352
  • Мнения: 144
За Ина да кажа пак,не правя реклама, споделям мнение, не ме разбирайте погрешно

В смисъл, че ръсела суперлативи само и не казвала нищо за бъдещето.

С моята приятелка тръгнахме по гледачки, защото тя имаше едно гадже,което без никакво обяснения просто един ден спря да си вдига телефона и да я търси.
Това беше най - най- най основния въпрос с който тръгнахме.
Стефка й каза :Забрави, никакъв шанс с този мъж нямаш повече
Анита каза : Няма шанс да бъдеш с този човек никога повече
Леля Вили каза :Пълен абсурд, няма начин да си пак с него
Ина потвърди същото, само дето тя единствено без да й се задават въпроси обясни защо този човек си е тръгнал от моята приятелка с такива подробности, че свят ни се изви, като навързахме и си припомнихме детайлите.
Така, че не мисля, че Ина "ОКРИЛЯВА" когото и да е, само да си тръгнеш щастлив от там
Моята приятелка я пита най малко 10 пъти, никакъв, ама никакъв шанс ли няма, наистина ли нищо не може да се направи?
Тя беше абсолютно категорична - НЕ!
За това и останалите както писах по горе бяха също категорични.
Това не е ли бъдещето всъщност? Това не е ли отрицателен отговор на това, което толкова много искаш да се случи?
А всичко тръгна от това да ходим, защото навсякъде й казваха Не, няма шанс, тя не вярваше и искаше следваща ...но тук мисля, че най накрая повярва....

# 353
  • Мнения: 0
Robys, да разбирам ли мила, че ти си една от засегнатите  разстреляни ясновидки?

 newsm78

О, де да можех да съм ясновидка, сигурно под пари щях да съм, ако имах клиентки като теб Simple Smile
Не се заяждай момиче. Както казах, да не си си давала парите, никой не те е карал на сила.
Ако сметнеш колко си дала до момента, ще се убедиш, че съм права за това, което ти писах. Исках да ти кажа, да не се предотвратяваш лесно, защото както виждаш не всеки може да ти помогне. И ако започнеш да вярваш малко повече в себе си, вместо да се заяждаш с другите и да висиш по цял ден в сайтове и форуми, в търсене на врачка, която с чудо, да ти сбъдне мечтите и желанията ще си по-добре във всяко отношение. Успех, "мила" Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 10:28 от Robys

# 354
  • Мнения: 0
Ако някой иска да се свърже с Тодор, зная неговия телефон в България и мога да го дам на лични.

Здравейте бихте ли ми пратили телефония номер на Тодор
 Много благодаря предварително

# 355
  • Мнения: 0
Днес, благодарение на форума, прочетох за ясновидец Пиналски и разбрах, че приема в Атина. И тъй като съм в Атина, се реших да отида на лична среща. Порових се в чичко Гугъл за него и като намерих сайта му, забелязах че изглежда доста млад. Но някак си съм любопитна. Затова се свързах с номера, който видях в сайта му. Отговори ми някаква жена и ми организира среща с него за утре! Нямам търпение да чуя, какво ще ми каже. Не съм чувала до сега за него, но все пак Атина е голяма Simple Smile Стискайте ми палци момичета, да ми каже хубави неща, че до сега съм попадала на наши "феномени" в Атина, които само врели не кипели ми говореха, но си взеха таксата....

# 356
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Днес, благодарение на форума, прочетох за ясновидец Пиналски и разбрах, че приема в Атина. И тъй като съм в Атина, се реших да отида на лична среща. Порових се в чичко Гугъл за него и като Simple Smile Стискайте ми палци момичета, да ми каже хубави неща, че до сега съм попадала на наши "феномени" в Атина, които само врели не кипели ми говореха, но си взеха таксата....
Ти пък не им я давай,като не ти познават!

# 357
  • плевен
  • Мнения: 644
Днес, благодарение на форума, прочетох за ясновидец Пиналски  .... Отговори ми някаква жена и ми организира среща с него за утре! Нямам търпение да чуя, какво ще ми каже.

Ще се радвам ако споделиш мнението си за него след срещата Peace

# 358
  • Мнения: 5
Здравейте момичета !Прочетох писаното от Melissa 77 направо нямам думи Страхотно !
Аз до сега съм ходила по гледачки ,но на тъка дето толкоз да познават не съм  Shocked
Може ли някоя за Пловдив да е ходила и да е доволна да сподели   bouquet
И не на последно каква е тарифата им .
Благодаря !!!
Хайде никой ли не е ходил в Пловдив ?

# 359
  • Мнения: 4 346
В Пловдив-Теменуга-без такса,баба Дана-кафе-без такса,Веселина Здравчева-кафе-такса 20лв,Махмуд-кафе-без такса,Ани Лечева-астрология и таро..
Отделни неща от позициите на 1 год.са ми познали,но не е най-важното и съществено за мен-там -нищо.Махмуд-дори и дребни неща не ми позна..

Общи условия

Активация на акаунт