Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 020
  • 694
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 144
Момичета, вчера бях при Ина (до женския пазар) - останах със смесени "чувства" -имах конкретни въпроси, описа добре и точно миналата и настоящата ситуация, относно бъдещето ми даде насоки. Не знам за другите, но на мен не ми каза ще стане това и това, не ми посочи никакви срокове - което може би е добре, че така като ми каже някой срок и аз се впочвам и като не стане тогава, не го изживявам много добре Wink За мен в случая е важно, че си тръгнах доста спокойна, позитивна, и всъщност ме насочи към неща, който не бях забелязвала преди.
Успех на всички Simple Smile

Ако прочетеш постовете ми за Ина - ще видиш, че винаги това съм описвала за нейния стила на "работа "   bouquet
Точно така е при нея - конкретни факти за в бъдеще не се дават.
Много добре описано минало и настояще, съвети какво да правиш и после си тръгваш с огромна положителна енергия оттам.
На нея й се дава информация до толкова колкото трябва ние да знаем.Затова са и съветите в каква насока да се движим, за да не сгрешим, а не да научим нещо, което на всяка цена искаме да променим.
Много пъти вече съм писала какво може да се очаква от Ина и ако очаквате да ви каже кога ще спечелите шестица от тотото - тя не е вашия човек.  Heart Eyes

# 601
  • Мнения: 1
Утре съм при Ина и честно да кажа ... мнооооого ме е страх, да не ми каже нещо лошо относно (текущата) любовта ... че в момента съм в такова състояние, че ще се вкарам в тотални филми  Rolling Eyes Sad a в същото време и искам много, но страха .. направо съм на ръба да си отменя часа за утре  Rolling Eyes
Мисля да и кажа, че не искам да чувам лоши неща  Rolling Eyes

Сподели как е било при Таня!


За Таня така и никой не се намери да помогне с координатите й  Rolling Eyes
А и преди малко заблеязах, че съм писал за Таня ... при Ина ще ходя. Имам час за 13ч.  Praynig Praynig
Надявам се само да не съжаля (да чуя лоши неща) и всичко лошо, което си мисля и предпалогам да го обори, иначе ... не знам ...
Ще пиша след срещата.

# 602
  • Мнения: 70
Момичета и аз да споделя впечатленията си от Маргарита от Варна.
Принципно питам за др човек, това което ми каза се припокрива с нещата, които ми казаха леля Искра, Ники и Севда. Дали ще се случи нз, но се надявам да е така.
Реших да питам и за себе си. Това което ми каза за бъдещето, че ще стане, при мен вече е минало т.е. ми се е случило. Да така както тя го каза ми се е случило.
Сега ще чакам да видя дали ще и се сбъднат др прогнози.

Мисля да ходя до Таня от Люлин, ако имате впечатление пишете.

# 603
  • София
  • Мнения: 940
Утре съм при Ина и честно да кажа ... мнооооого ме е страх, да не ми каже нещо лошо относно (текущата) любовта ... че в момента съм в такова състояние, че ще се вкарам в тотални филми  Rolling Eyes Sad a в същото време и искам много, но страха .. направо съм на ръба да си отменя часа за утре  Rolling Eyes
Мисля да и кажа, че не искам да чувам лоши неща  Rolling Eyes

Сподели как е било при Таня!


За Таня така и никой не се намери да помогне с координатите й  Rolling Eyes
А и преди малко заблеязах, че съм писал за Таня ... при Ина ще ходя. Имам час за 13ч.  Praynig Praynig
Надявам се само да не съжаля (да чуя лоши неща) и всичко лошо, което си мисля и предпалогам да го обори, иначе ... не знам ...
Ще пиша след срещата.


Аз чакам с нетърпение да споделиш  и ти за Ина....Че аз съм в голяма чуденка дали да отида...Нещо ме е шубе Confused

# 604
  • Мнения: 144
Утре съм при Ина и честно да кажа ... мнооооого ме е страх, да не ми каже нещо лошо относно (текущата) любовта ... че в момента съм в такова състояние, че ще се вкарам в тотални филми  Rolling Eyes Sad a в същото време и искам много, но страха .. направо съм на ръба да си отменя часа за утре  Rolling Eyes
Мисля да и кажа, че не искам да чувам лоши неща  Rolling Eyes

Сподели как е било при Таня!




За Таня така и никой не се намери да помогне с координатите й  Rolling Eyes
А и преди малко заблеязах, че съм писал за Таня ... при Ина ще ходя. Имам час за 13ч.  Praynig Praynig
Надявам се само да не съжаля (да чуя лоши неща) и всичко лошо, което си мисля и предпалогам да го обори, иначе ... не знам ...
Ще пиша след срещата.

Ти си след мен, само че аз ще си тръгна малко по рано, така, че можеш и да подраниш, в смисъл, че аз в 13 съм на хипноза и трябва да излетя от Ина в 12,30.Иначе часа ми е за 12.
Боже, то е 11:10 сега, ужас
Изчезвам
Стискайте палци за хипнозата, ако довечера не пиша  - значи съм останала някъде в Шотландия  Mr. Green

# 605
  • София
  • Мнения: 22 532
Стискайте палци за хипнозата, ако довечера не пиша  - значи съм останала някъде в Шотландия  Mr. Green
[/quote]

Довечера специално ще влезна, за да прочета коментара ти за хипнозата. Любопитно ми е.
Успех!

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 59
Момичета,
Вчера бях при една жена - ясновидка, далеч от София, но съм дала дума, че няма да говоря за нея по форуми и т.н.
Тя говори с мъртвите.

Добре ще е също да споделиш повече за тази жена. Също и тарифата й каква е. На мен напр. такава ще ми е доста по-полезна от някоя, която прави бегли описания на характери и ситуации /които и без това си ги знам/ , и не казва нищо за бъдещето. Няма да споменавам имена  Wink  Simple Smile.
Знам за една,която говори с мъртвите - Таня от Ребърково. Тя ли е?
 

# 607
  • Мнения: 1
Момичета,
Вчера бях при една жена - ясновидка, далеч от София, но съм дала дума, че няма да говоря за нея по форуми и т.н.
Тя говори с мъртвите.

Добре ще е също да споделиш повече за тази жена. Също и тарифата й каква е. На мен напр. такава ще ми е доста по-полезна от някоя, която прави бегли описания на характери и ситуации /които и без това си ги знам/ , и не казва нищо за бъдещето. Няма да споменавам имена  Wink  Simple Smile.
Знам за една,която говори с мъртвите - Таня от Ребърково. Тя ли е?
 

Не те разбирам с какво би ти била една такава по-полезна,която говори с мъртвите!

# 608
  • Мнения: 1
Бях при Ина, от 1 до 2 ....

Какво да ви кажа ...  Rolling Eyes
Излезнах щастлив, но разочарован (друга представа имах, пък и вярвах, че ....).
Щастлив? Чух това, което исках ( и то с моя помощ ). Може и аз да съм виновен, тъй като казах, че за първи път ходя на ясновидка и много приятелски подходих.
Като цяло ми въртеше едно и също. Разпитваше ме 1/3 от времето  Rolling Eyes
Нашите са разведени - каза, че живеят щастливо заедно. Казах и че са разведени. Каза , че баща ми живее сам на едно място (а всъщност си има втора жена и не се застоява на едно място, пътува). Майка ми, че е здрава - болна е от диабет.
За мен и обкръжението ми - изключително само общи работи и до някъде измъчени приказки (за приятелите ми).
Само две работи за мен по-така ме "впечатлиха" -
- че съм бил с Божа енергия в  ръцете и съм усещал кога човек го боли и къде, ръцете ми били предразположени за масажи, особено дясната, тъй като тя излъчвала топлина от Душата. (казвали са ми го преди, но не вярвах ...)
- че съм се интересувал от психология и от една дума и постъпка показана от човек, мога да го разнищя до край (което смятам, че е така). Нямало скрито-покрито от мен (Водолей с асцедент Стрелец ... все пак  Mr. Green)
Каза, че имам връзка от 3 години - връзката ми е от 1 г и 5 м.

За любовта чух само хубави неща, до някъде на 80% верни, за това и казвам, че чух това, което исках да чуя, не смъ казвал, че само такова искам да чувам, но съм такъв човек (колкото и ... да звучи), който излъчва положителна енергия и му личи, когато темата кривне в друга посока, която не искаш ... Отделно някои неща ги позна, но не знам дали ги налучква или по някакъв начин съм се издал докато ме е питаше. В крайна сметка това исках да чуя вътрешно, но пък исках да чуя и истината (може и това да е, но не ми вдъхна доверие, че да повярвам, че наиситна "получава факсове", а не цели на посоки).

Обощение: Пак казвам - наиситна излезнах позитовно спокоен, но без утеха. Разочарован допълнително и то много.  Rolling Eyes

Май не ми е работа да ходя по такива места, а да си разчитам на интуицията и без това, някои работи за себе си (странно или не, самохвално или не) мога да ги видя 1-2 дни предварително или пък за по-дълго да ги сънувам ... И не са дежа вю - та...
В крайна сметката Съдбата не се променя, каквото е писано .. ЩЩе задържа ходенията при ясновидки за сега ... мислех да отида и при Таня, но след днес ...

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 16:19 от Petko92

# 609
  • Мнения: 3 118
Бях при Ина, от 1 до 2 ....
Какво да ви кажа ...  Rolling Eyes

Мммда. Със сигурност отпада като варинт. Има по-добри начини да си похарчиш 20-30 /или там колкото са/ лева. Благодаря, че сподели.


Мислех си за тази Марина... На Граф Игнатиев кой номер казахте че е?

# 610
  • София
  • Мнения: 940
Ясно....и мен отказа окончателно!  Rolling Eyes Аз и без това се бях настроила за подобен развой на събитията и за разочарование..Май няма смисъл, щом съм с такава настройка изобщо да ходя....Благодаря, че сподели!  Sad

# 611
  • Мнения: 199
Ясно....и мен отказа окончателно!  Rolling Eyes Аз и без това се бях настроила за подобен развой на събитията и за разочарование..Май няма смисъл, щом съм с такава настройка изобщо да ходя....Благодаря, че сподели!  Sad

При Ина ходих преди много време.
Не можа изобщо, ама изобщо да "захапе" дори-почна с някакви наистина тотални глупости,казах й,че така и така аз съм пред нея, ако ще говори нещо,нека да е все пак за мен, а не за нечий друг живот.
Тя настойчиво ми каза :"Ами, помогни ми , де!"...Неясно как( освен с пари, разбира се).
Но да речем,тя има супер дарба, но в мен е вината..не  й помагам .
Бях с още 2ма души-при тях реди дълги стихотворения, те бяха много зарадвани,вече знаеха бъдещето си,все пак.,
 Бяхме три  броя клиенти- никой  от нас след посещението  ни при Ина,не се натъкна в действителността на видяните от нея неща.

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 19:51 от ryannn

# 612
  • Мнения: 1
Изказах мнение .... не искам да влия за окончателното решение, все пак като гледах има и доволни, което ми е странно де ... но по мое 'любезно' изказано мнение - не става. може и представите ми за ясновидци да е изкривено, тъй като в случая беше ... кажи какво те интрсува, казвам, сега кажи- ама какво по-точно, казвам примерно - за здравето на някой човек, следва примерен въпрос - а има ли някакви оплаквания? ... Емииии така мога и  на някое 10 годишно лапе от улицата да му дам 20 лв, за да ми "гадателства". Жената е любезна, не ми е до 20-то лв, в крайна сметка - решил съм, дал съм,  но все паааааак ..  Rolling Eyes

# 613
  • Мнения: 70
Изказах мнение .... не искам да влия за окончателното решение, все пак като гледах има и доволни, което ми е странно де ... но по мое 'любезно' изказано мнение - не става. може и представите ми за ясновидци да е изкривено, тъй като в случая беше ... кажи какво те интрсува, казвам, сега кажи- ама какво по-точно, казвам примерно - за здравето на някой човек, следва примерен въпрос - а има ли някакви оплаквания? ... Емииии така мога и  на някое 10 годишно лапе от улицата да му дам 20 лв, за да ми "гадателства". Жената е любезна, не ми е до 20-то лв, в крайна сметка - решил съм, дал съм,  но все паааааак ..  Rolling Eyes

Те повечето са такива. Всеки може по този начин да гледа и да изкарва пари. Затова сме тука да споделяме впечатления и  всеки да прецени при кого иска да отиде.

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 59
Има по-добри начини да си похарчиш 20-30 /или там колкото са/ лева.

 Peace Именно! Само че разбираш това едва когато си броил въпросните 20 лв, и накрая -НИЩО за бъдещето. А то е най-важната част  от посещението при "ясновидеца". Минало и настояще си го знаем. Налучкване на фактите, подпитване, натаманяване на нещата.....това НЕ Е ясновидство.

Общи условия

Активация на акаунт