Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 866
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 81
Здравейте,
отскоро съм в Пловдив, и виждам че има много хубави отзиви за 33..А Маниите как са? И колко? Струва ли си да ги издирвам, или да заложа на "сигурно", доверявайки ви се напълно?  bouquet

# 661
  • Мнения: 4 862
Мирама, честити находки Heart Eyes
Всичко е в много мой стил, но ризата туника ми лепна на сърцето. Направо на ум я съчетах, че и бижута добавих Blush

И аз имам такава риза, но трябва да видя с какво да яобличам, че като я облека с дреха, която не е по тялото и стои кофти...като мечка съм Simple Smile

# 662
# 663
  • Мнения: 5 701
Страхотна мацка е дъщеря ти, макар че аз никога не бих разрешила на майка ми да публикува мои снимки от фейсбук тук  Rolling Eyes

# 664
  • Мнения: 3 070
Mirama много много хубави находки  Heart Eyes

# 665
  • Карлово
  • Мнения: 5 769
юлфет ибрям,
Добре дошла.
Друго си е дреха на манекен.
Много са хубави находките.

Mirama,
роклята на френската марка /ей тук слагам емот иконката за звучна целувка с три пръста/ newsm74

# 666
  • Мнения: 1 405
здравейте на мен също много ми хареса туниката...   с месеци търсех нещо подобно ....
Взех си един панталон който много харесах но е много по мен и имах нужда от нещо подобно , гледах и в нормален магазин (макар че ми се вижда много да дам 30 лв. за риза ) но и не си харесвам нищо   
http://denica3.snimka.bg/hobby/vu.692004---това е панталона  за 4 лв
http://denica3.snimka.bg/hobby/vu.692004.27936839 а това е туниката която взех на предпремиера от манията и ми излезе 10 лв но не ми досвидяха защото много си я харесах и стои добре с панталона

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 09:37 от DENICA3

# 667
  • Мнения: 13 227
юлфет ибрям, всичко е страхотно и манекенката и дрешките  Simple Smile

# 668
  • Мнения: 78
Юлфет ибрям, страхотни находки и щерка ти е сладка! A от къде пазарувате?

# 669
  • Мнения: 130
Момичета, малко хелп. )
Взех онзи ден една пола на Веро Мода, чистак нова. Сега като тръгнах да я пера видях, че още и стои това пластмасовото, което слагат за защита от кражби.
Как изобщо се маха това чудо? По магазините имат едни машинки, ама аз как да го разкарам сега?

най-добре е да намериш някой в магазин, който да го махне. Ако не, доколкото зная може да се махне иглата с нещо остро, но има опасност да нараниш плата

# 670
  • Pb
  • Мнения: 1 182
Честито, находки, момичета! Страхотни неща - плакна очи с вашите, аз тези дни нямам време за ВУ.

# 671
  • Мнения: 805
Някой спомена Мания в Младост 4 .... да знаете кога и къде смятат да я отварят?

Питам защото за други през седмицата нямам време... събота и неделя все не стигам... а така през седмицата, за почивка Simple Smile ще мога да отскачам....  Embarassed

# 672
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 795
Някой спомена Мания в Младост 4 .... да знаете кога и къде смятат да я отварят?

Питам защото за други през седмицата нямам време... събота и неделя все не стигам... а така през седмицата, за почивка Simple Smile ще мога да отскачам....  Embarassed
В момента в Маниите има промоция до края на юли има процент отстъпка с толкова който ден сме-днес е 27% HugВчера си взех едни блузки от зала Б върху 2лв.кги с 26%отстъпка-излязоха ми стотинки!А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/

# 673
  • Мнения: 805
А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/

Тъй се пише ... ех не ми е много близо ... но ще видим Simple Smile Мнооооогооооо ми се "рови" вече Sad

# 674
  • Мнения: 0
Страхотна мацка е дъщеря ти, макар че аз никога не бих разрешила на майка ми да публикува мои снимки от фейсбук тук  Rolling Eyes

Благодаря ти!Вече ми се скараха даже,просто не съм снимала дрехите отделно и реших да се поразровя из фейсбук.


Юлфет ибрям, страхотни находки и щерка ти е сладка! A от къде пазарувате?

От Русе съм-магазин Мания


юлфет ибрям, всичко е страхотно и манекенката и дрешките  Simple Smile

Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт