Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 870
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 87
Някой знае ли кога е зареждането на софийските ЗЗ в младост и дружба?
До вчера в Младост беше 9,99, така че сега трябва да е последната седмица от старото зареждане.


# 706
  • София
  • Мнения: 47 993
аз гледах онзи ден едно мн направено малко магазинче  на Витошка до  централният вход на южен парк, мн сладурско изглеждаше, но не успях да вляза, а и предполагам е подбрано с подбрани цени Simple Smile някой случайно да е влизал Simple Smile

Иначе сега съм с детето и никак не мога да обикалям, а ми се ще....  така си мечтая да направят някой по-голям близо до нас, ама няма...

иначе ново имам само едно топ-че на веро мода, едно зелено потниче и едно лилаво за детето, на общата сума 1,50....

А за картърс...чак пък толкова нещо спец. да са им дрехите...хубави, но нищо кой знае какво и всъщност имат и доста дрехи със щампи Wink

# 707
  • Мнения: 5 701
F.a.t.e. , въпросът не беше ли за софийските 33  newsm78 Все си мисля, че като бяхме миналата седмица беше 21.99лв

Майя, Младост и Дружба не зареждат в един ден.

# 708
  • Мнения: 49
F.a.t.e. , въпросът не беше ли за софийските 33  newsm78

Дааа, беше, беше... Laughing (да поспамя малко  Embarassed)

# 709
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e. , въпросът не беше ли за софийските 33  newsm78

Дааа, беше, беше... Laughing (да поспамя малко  Embarassed)

И аз да поспамя   Mr. Green извинете, че не съм разбрала  Blush

# 710
  • Мнения: 1
И аз отскоро съм фенка на магазини. Отдавна не бях си купувала нещо ново, а се падам и скрънзичка, така че секъндхендовете много ми допаднаха. Забелязах доста такива в София. Всъщност майка ми им е фенка и аз прихванах нещо от нея Wink
Ще се похваля с нещо, но сега ме мързунти. Надявам се да си открия наистина нещо уникално.  Laughing

# 711
  • Мнения: 5 701
А бе спамете си вие, ама да не ни разхвърлят тука  Laughing Пак 48ма страница е станала  Laughing

Аз днес уж по намаленията в Мола на Цариградско се пуснах, само едни обувки намазах, после минахме през 33 в Младост и излязох с два панталона за общо...4.22лв  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 0
И аз съм тръгнала по този път. Само бебешки и детски дрешки. Даже намерих магазинче и вече предплатих наема от септември. Ще се радвам да си даваме съвети Smile
Защо не харесвате Мания? Аз предимно от там пазарувам и има страхотни неща. Искам да споделя за бебешките и детски дрешки на Картърс Sad Отдавна само плакнех очи по сайта им, но за съжаление нямат доставка до БГ, а пък в магазините за ВУ откривам доста такива. Прекрасни са.

За бутона "извести" не знаех Smile Благодаря !

Ами да и аз ще се раздвам да разменяме опити и идейки Simple Smile Аз също съм намерила магазинчето,но все още имам документи за оправяне.Имам някави идеи и представи,но само времето ще покаже!!!  newsm78

# 713
  • София
  • Мнения: 1 358
Ходих в магазинчето на Витошка до входа на Южния парк. Направено е с много вкус, но кой знае какви дрешки не видях. Купих едно гащеризонче на малката, но го изпрах и после ще го снимам.
В 33 има ли хубави неща?

# 714
  • София
  • Мнения: 47 993
да и аз успях да вляза...  наистина е подредено хубавко, цените, като за такова са ок (сравнение с дуруги подобни), но наистина мн малък избор, то било от седмица, а и в момента почти никакви клиенти не влизали, така че  каза, че вероятно др седмица нямало да зарежда ново(потах аз дали да минавам, ако ще има повечко неща)...

# 715
  • София
  • Мнения: 1 358
Съжалявам за спам-а. Angel_Dust аз също попитах. Всеки ден минавам оттам, но все пак да си знам дали ще има Simple Smile Ако имаш възможност отиди до Неофит Рилски. Там има много повече избор, а и е само за дечица.

# 716
  • София
  • Мнения: 47 993
Ами то аз не само за деца гледам... къде на Неофит Рилски(може и на ЛС), има ли за по-големи деца? 7г? проблема ми е че сега сме сами с детето, а той не е типа, който   ме търпи да зяпам по магазини...и хляб трудно изтрайва да си купим...

# 717
  • Мнения: 251
Каква е цената сега и през следващите дни в пловдивския ЗЗ?

# 718
  • Мнения: 13 227
Днес на цена 3,99 в ЗЗ Младост взех една чанта за 2.60, която ще дам на систърчето, на детето суичър Umbro и дънково яке супер запазени, 2 шалчета, 2 парчета плат, от които ще изкарам 3 покривки с коледни мотиви и ленено панталонче и бяло клинче за една малка госпожица. И тъй като това ми беше малко и имахме път към Дружба, та и там се разписахме - вярно че скромно, но затова пък съм супер доволна. Търсих си шапка за плаж, а се оказа че си намерих страхотна шапка за зимата и една риза за съпруга ми:) И в двата магазина ни промотираха откриването на ЗЗ в Люлин, но на мен там ми е крайно неудобно, и ще се въздържа от посещение. За тези на които им е удобно - откриването е на 3 август Peace

# 719
  • Мнения: 49
Каква е цената сега и през следващите дни в пловдивския ЗЗ?
21.99 лв.

Общи условия

Активация на акаунт