Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 870
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 862
Искаме снимка Simple Smile

# 616
  • Мнения: 5 789
Киса, наистина си е находка! Да си я носиш със здраве! Peace

# 617
  • Варна
  • Мнения: 11 394

Нямате си на идея как ме мързеше, но щом е за вас  Mr. Green

блузка H&M за 27 стотинки

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Киска, блузката е върха. Много летен цвят, да си я носиш със здраве.

# 619
  • Мнения: 76
Ето и моите придобивки от петък:
http://despa.snimka.bg/hobby/drehii.663953.27921114  - дънково гащеризонче
http://despa.snimka.bg/hobby/drehii.663953.27921115 - отзад..
.. и напред..до края.
Жълтата блузка вече е обличана и нацапана, изрових я от коша с мръсното пране, за да я снимам. Mr. Green Черната блуза тип" фрак"- много и се кефя, на закачалката не изглежда добре,но облечена е супер, с 3/4 ръкав е. Гледам снимките и изглежда огромна, всъщност аз съм 152 см, 44 кг и ми е точно, можете да се досетите какви са и размерите. Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 23:44 от Вещи в занаята

# 620
  • Мнения: 3 070
Киса,наистина блузката е страхотна,..да ,на това се вика находка....
аз най-си харесвам нещата ,които са най-евтини,защото ми се е случвало, и то не рядко,да давам около 10 лв за нещо от сорта на панталони....и накрая....точно те не с носят......
др месец имаме път към Сф и съм си запазила един ден за обиколки,но едва ли ще ни стигне  Crazy
м/у другото не обичам да си купувам на фиксирани цени,някак си изчезва "тръпката "  Mr. Green

# 621
  • Мнения: 49
Киса, Вещи, направо ми събрахте очите... Hands Clap

# 622
  • Мнения: 7
Киса, а да те попитам ... на каква цена са тази седмица Бултекса? (въпросът ми е за Владиславово)

# 623
  • Мнения: 78
Вещи в занаята, Киса, честито!!! И аз тези дни мисля да пусна снимки сдобих се с доста находки!!! Crazy

# 624
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Киса, а да те попитам ... на каква цена са тази седмица Бултекса? (въпросът ми е за Владиславово)

19,99 в понеделник беше зареждане  Peace

# 625
  • Мнения: 23 630
Киса, супер блузле. )

Днес ходих на зареждането, успях да взема един бански тип танкини. )))) вече май имам почти за всеки ден (за 10дни ще сме на море). ))))
Едни панталони на есприт, 1рокля и 1пола. После ще снимам.) Че не съм и тези от вчера.

# 626
  • Карлово
  • Мнения: 5 769
Вещи в занаята,
супер гащеризонче и не само то, естествено.
Киса, находка  Peace

# 627
  • Мнения: 23 630
Оказа се, че едното ми рокле е добра находка. )
На ето тази марка ETOILE DU MONDE, цените са им доста солени. ))))

# 628
  • Мнения: 5 701
Вещи, много кукленско гащеризонче  Heart Eyes
Киса,страхотна находка. Аз така миналата година си намерих страхотна тениска, но я купих почти 4 пъти по- скъпо от теб  Laughing

# 629
  • Мнения: 1
Срам не срам аз пак питам, че в тези жеги да не ходя напразно-В ЗЗ на Краснодар кога е зареждането-този петък или вече са с новата стока. То аз бях питала, ама пак не разбрах  Crazy Crazy Crazy дано да е от жегите
За компенсация на това, че съм супер отнесена-обещавам довечера да снимам и да покажа новите придобивки.
За Бургас става дума Peace

Деси, ЗЗ  до Краснодар днес и утре са разпродажбите, минах ама бях със сина ми, пък то с мъж по магазините не си е работа. Grinning Но и нищо не ми хвана окото. В събота 27.07 отварят с ново зареждане!

Общи условия

Активация на акаунт