Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 472
* Дъга, *¨*morski_briz*¨*, ...:::Кокетка:::..., 4ita, adelkata, aleaeli, alisiq25, ananova, anarus, anelia001, anip, april07, atena67, babaitka, babyto87, bebo_sn, billywolf, Blak kristal, Bluebell O'Smallheaven, bluepearl, Boni7, borovinka123, bubule4e, bzsa, cercinova, cheri, Choka, claire4e, clara, cveteto_123, cveti_dimitrova, cvety rapcheva, dai4e, daizy_g, daniela.qnkova, danitoo12, dani_kovacheva, deasita, debora R, deti_deti, dettodorowa, diksi72, Dilemi, dilqnkaannka, Dimony, dinachervenk, Dinah, e;r.rs, elisa_11, elizaar, elpidiki, emi.v, Emiliika, etia*, evelin54, feel_the_rush, Feichkata, fiore, franny, fratsla, freshhh, gabi_totevska, galandri, galka__, Galsity, garim, geri iv, gery1981, gigak, guga51, haqsko, hipi1, hrissi_sz, iHeartTwinkling, Ira-ari, is this love, ivka k, ivva, jekova61, Josefina_L, juji_kiko, julkris, kamy70, kanina1964, katia-74, katislava, kef4eto, KIKI 75, kindzadza, kleopatra555, KLOTILD, KNavy, koffe01, kolevajanka, Krisi 09, krisskka, KStew, lizincety, lorenka, madam23, magistra, maksim2005, malina_pm, Mama Kali13, mamaraya, mama_an_ji, mani26, mapua, maq.1964, maria_m, mariq_hm, mari_n, Melinceto, mimoza1910, minashu, miranda34, miranda78, missence, missmarina, mp42, muci62, murichka, nadia69, nanim, ndimitrova, nedlen, nianta, nikol55, nitka, noella, nokon2, noritka1, Nur6, nymeria, Paperino, par4olinka, pepina1965, perfectr, perlata_26, pilcho57, poli68531, qamidala, reco_lili, reni66, rossic, rossii_kh, Roxis, rumina, serenata, silvia_ip, sisi567, skica, sklassa, sofia_sbbg, SR2010, stelaki, svetleto_miteva, tani4kabg, taniastoria, Tara41, tedi7504, Tera, tinaka, topsi91, trivialpur, valevita.bs, vaniabratanova, vania_e, Veni_Koleva, Vese-lina, vesela Simple Smile, vesinka1, vess_vel, vkotakova, welf, zdragolova, zdravka69, zlatkaan, баба Ана, Бела*, Божана Тодорова, лава, Л_Дани, Мария Петкова, мишленцето, Пеца, Ради Simple Smile, РАДОСТ НИКОЛОВА, ЙОРДАНКА ЙОВЧЕВА, Свет_ВАРНА, стаси72, Сутрешен гъдел, Татянa СЗ, ТираноЗавърката, Три пъти свекърва, ^sugar^ (+ 47 Скрит/и) и 460 Гости преглежда(т) тази тема.

 Shocked

Още не е свършила серията, има време да ни хвърлят в джаза... Mr. Green

# 406
  • Мнения: 8
Аз от момента, в който Фатмагюл му бъркаше на Керим в нослето с косата си вече нищо не чакам, защото това беше за мен великият и чакан момент.Сега просто доглеждам историята.Серията ми хареса-нищо ново!Сериозните коментари ги оставям за по-късно.

# 407
  • Мнения: 0
Присъдите:
-----------------------

Муккадес - 1 година и 36 хил.лири глоба, платими разсрочено за 24 месеца.
Мюнюр - 7 години
Решат - 7 години
Керим - свободен
Селим - 18  години без право на намаление
Ердоан - 21 години без право на намаление

За мен това с червеното е нелогично.Трябваше поне условна .Явно техните закони са такива.
Bebo_sn е написала мотивите на съда да не го осъдят в пост 383.
Явно наистина са им такива законите.


-----------------------------------------
Каква беше тази мъгла със срещата на Ф и К на брега?
Също имаше един момент, в който Керим си вдигна главата и я видя
като бяга, но не извика на другите, че я е видял?

Хммм, сигурно са някакви негови мисли ли, що ли Thinking

# 408
  • Мнения: 0
SPored men Kerim e nastignal na otivane fatma, ostanal e na brega. Tja se e vyrnala i togava sa ja iznasilili. Toj se vryshta kasno i zavarva vsichko na kraja.

# 409
  • Мнения: 0
Аз сцената с паралелната реалност я разбрах,точно като че Керим доста се е амбицирал и ще се бори за нея и ще я спечели /особено като се има предвид, Мустафа какво прави зад гърба й/.
Съдбата щеше да ги събере при всички случаи,защото между тях има истинска любов.
Тази идея определено много ме впечатли.
newsm10 и аз мисля същото

# 410
  • Мнения: 654
Трайлърът може изобщо да не го излъчват, а и доколкото помня , това беше раждането на Фатмагюл - написаха май на баща: Мехмет, а името на бебето - Фатмагюл

# 411
  • Мнения: 0
Момичета ,мисля че стези сцени Фг и К подменят спомена(мое мнение) Hug[/size]

# 412
  • Мнения: 37
Момичета научих всички реклами на изуст мога да ги изрецитирам една по една даже и на интонация ще ги докарам.

# 413
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 469
Оффф, и аз нещо не можах да я схвана тази паралелна реалност  newsm78. Какво искаха да ни покажат с тази сцена??? Явно съм доста по-голяма, или пък по-бяла птица от всеизвестните две бели птици.

Ако питаш за сцената, в която се  срещнаха, аз я разбирам така.
Съдбата е решила да ги срещне и го направи. Можеше да го направи по единия начин, но явно са изтеглили късата клечка и са се срещнали по лошия. Но така или иначе щяха да се срещнат и щяха да бъдат заедно. Не можеш да избягаш от съдбата си.

п.п. Дани, явно мислим еднакво. Сега прочетох какво си написала.

# 414
  • Мнения: 1
Изненадата да не 3 сезон

# 415
  • Мнения: 214
А не се ли говореше, че ще има бонус серия на 28-ми? И че трейлърът за последната серия ще бъде пуснат предварително. Аз що това помня? newsm78

# 416
  • Мнения: 173
Още не е свършила серията, има време да ни хвърлят в джаза... Mr. Green

Свърши  Rolling Eyes

# 417
  • Мнения: 50
ЕЕЕ не подиграват се с нас.... бебето къде е newsm78

# 418
  • София
  • Мнения: 335
Е,сега вече ме изненадаха  Joy Joy Joy Joy.Мислех,че има още доста от серията Mr. Green.

# 419
  • Мнения: 51
Свърши....

Общи условия

Активация на акаунт