Цикъл 33 дни след секцио

  • 1 129
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Момичета, споделете възможно ли е толкова рано след секциото да ми дойде цикълът?  Shocked От 4-5 дена почти нямах лохии бяха жълто-бели и от вчера като почна да ме боли матката и да ме гложди и тръгна лекичко кръв(розова). Реших, че нещо се пренапрягам, въпреки че гледам да внимавам, не нося тежко, движа се в рамките на нормалното. Днес цял ден лежах, обаче продължаваше да ме дразни от вътре и като станах потече повече кръв по-тъмно червена. И треперене сутринта и гадене и вълчи глад ме гони. Да добавя и че кърмя бебко, даже яде на два часа. Лекаря ми каза, че е малко, но все пак вероятно и цикъл да е... а немога да ида той да ме прегледа, защото вече не сме в същият град, а тук няма кой... Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 16:37 от Inssan

# 1
  • София
  • Мнения: 8 021
Ако си в София в момента, да ти препоръчаме лекар, при който да отидеш?

# 2
  • Мнения: 76
Ако си в София в момента, да ти препоръчаме лекар, при който да отидеш?

Това е, че вече не съм в София, а в един малък Козлодуй където няма особено кой да ме види по това време. Всичките симптоми, които имам са като за цикъл, но работата е, че толкова рано май рядко идва...

# 3
  • София
  • Мнения: 10 704
Имах лохии 30-тина дни след секцио и на 38-мият ден ми дойде цикъла,имах и кърма,даже до скоро имах кърма+ редовен цикъл Simple Smile е,остана си ми редовният цикъл Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 12 560
Всеки организъм е различен, така че е възможно и да е редовен цикъл. Така или иначе ще се ориентираш по кръвотечението. Само ако е ярка кръв - тогава задължително трябва да отидеш на лекар.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 658
Много са индивидуални нещата. Не е невъзможно да е цикъл, дори и да кърмиш. Всъщност обикновено по време на цикъл кърмата намалява, което се преодолява с по-често кърмене, след приключването му нещата се нормализират отново. Забелязваш ли леко намаляване на кърмата?
Все пак е добре утре да потърсиш лекар, за да си спокойна  Peace

# 6
  • Мнения: 556
И според мен може да е цикъл, не мисля че има от какво да се притесняваш  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 57
Просто организма ти работи перфектно.Не само че може да ти дойде ,но може и да забременееш

# 8
  • Мнения: 808
Аз също родих със секцио. Първият ми цикъл дойде 30 дни след операцията. Също така и кърмех.

# 9
  • Мнения: 1 677
Вероятно е да е цикъл, но все пак е най-добре да отидеш на лекар.

# 10
  • Мнения: 800
Момичето вероятно вече е наясно със ситуацията, но искам да вметна нещо за тези, които по една или друга причина преглеждат темата. При мен на около 40 ден от секциото и при почти отминали лохии се появи зацапване и кървене. Реших, че е цикъл. Е, оказа се, че не е. Лекарката ми го обясни точно, вече не помня детайлите, но беше нещо от рода - образуване на някакво малко мехурче, което се пълни с кръв и се пука, някакво хормонално смущение. Каза, че е често срещано явление и не е причина за безпокойство. Разликата от истинския цикъл бе, че не беше ярка бистра кръв, а по-скоро като венозна. И разбира се, продължи точно два дни, а не като типичен цикъл - 3-5 дни. Истинският ми цикъл се появи точно 3 месеца след раждането, аз също кърмех.

# 11
  • Мнения: 451
най-вероятно е цикъл Peace в това няма нищо странно Wink както са ти казали и другите момичета - просто наблюдавай нещата и следи за цвета на кръвта Naughty

Общи условия

Активация на акаунт