Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 3

  • 58 826
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Гале
Скрит текст:
Момчето мисля че е племенник на бунтовника дето говори с Хазар

# 16
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Лека вечер, момичета!
Аз отивам да захапвам възглавницата  smile3524, че утре ще ставам рано да се подготвя за понеделник  smile3529. Ще хвърлям по едно око на темата от време на време.  Wink

# 17
  • Мнения: 188
Лека Иве и сладки сънища 1countingsheep

# 18
  • Мнения: 294
Иве, темата е страхотна благодаря Hug Hug Hug, а Aglama sen е една от любимите ми песни на Махсун.

Хареса ми това как Зилян се отдалечи, за да даде воля на чувствата си Heart Eyes
А Дживан май е доста примерен, та рядко се споменава Laughing Laughing

И от мен малко снимки на моя любимец Теоман (Дживан) Heart Eyes


















Иве, лека нощ и да сънуваш Хазар Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 440
Статията от пост 703 на petiab в предходната тема:

Galery - Hiç ayrılmıyorlar
Gecenin sürprizi Kenan Doğulu Beren Saat çifti
22.06.2012 19:00:00
KANAL D'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisinin finalini, Çeşme Alaçatı'daki restoranda seyreden oyuncular ve set ekibi, başarılarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar kutladı. Gecenin bir diğer sürprizi ise birbirlerinden hiç ayrılmayan Beren Saat ve sevgilisi popçu Kenan Doğulu oldu.


e по повод финалното парти на КВФ. Заглавието – Изненадата на вечера – двойката Кенан Догулу и Берен Саат. Партито се е състояло на кея в Аладжати (известно курортно селце, популярна дестинация за сърфисти), близо до Чешме. Освен основните актьори и екипът на КВФ е присъствал и един актьор от сериала „Север-Юг”. Естествено и сценаристките (едновременно и на двата сериала). Берен Саат е пристигнала с кола, карана от приятеля й и по време на цялото парти е била неразделна с него. Екипът е изгледал финалния епизод, а след това е имало затворено парти, медиите не са били допуснати. По време на 3-часовия купон приятелят на Берен е изпял доста песни. След това двойката се е измъкнала, хванати ръка за ръка и без да кажат нито дума на репортерите са си заминали отново със същата кола.

Колкото до М. Кърмъзъгюл:
Последното му произведение като сценарист, режисьор, автор на музика и по чията идея/история е, е сериал за турската АТV, който в момента се заснема и излъчва (снощи 22.06.2012 г. бе излъчен последен епизод за сезона). Заглавието е „Животът продължава” (Hayat devam ediyor). Темата е отново за традиционните взаимоотношения, но този път с една много съществена особеност – това е житейската история на майка му и на самия Махсун Кърмъзъгюл. Трудна, потресаваща, невероятна …. За този филм МК е ангажиран в началните епизоди (като главен режисьор), а както по-преди превеждах, в момента подготвя нов сериал отново за АТV. И за ролята на новата главна актриса отново се споменава зеленоока красавица – Йойкю Челик/Öyku Çelik.
Новинката тук - http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2012/06/21/kirmizigulun … uncusu-oyku-celik

Инак с разгадаването на „Щастливи заедно” се справяте подобаващо, та засега май няма какво ново да добавя.

# 20
  • Мнения: 577
Да ни е честита новата темичка! Иве,благодаря справяш се страхотно!
milena d ,благодаря за преводите и от предната тема-злато си!
За серията -много ме дразнеше Берин ,повече от Ресул на моменти(за него съм се настроила ,че е гад и приемам по-лесно щуротиите му) -е не мога да понасям хленчещи хора като Берин!
Много ми е красив Мидиат от предишните серии и сега на мястото където се усамоти Зилян ,даже мамина принцеса ми казва"маме заведи ме там красиво е"(а е само на 5 душичката ми ,но гледа с очичките на мама  Joy )
И на края добре дошли на включилите се в темата момичета,да я изписваме приятно заедно!

# 21
  • Мнения: 0
milena d ,благодаря за преводите

Иве,благодаря за новата тема

Йойкю Челик- гледах я в 1 сезон на Пленителката на сърца/не можах да го изгледам целия,не ме кефеше/, изобщо не я харесах,нещо противно виждах в нея,сякаш ми беше нечистоплътна.
Тоя Махсун една хубава актриса не е поканил във филмите си,уф

# 22
  • Мнения: 188
Здравейте и от мен.
Милена,благодаря за преводите.
Изгледах филма до края на турски,сега смятам да направя един преговор на излъчените до тук серии.
За сериала "Живота продължава"ми казаха че е доста добър,сега ми стана интересно че е за живота на М.К.

# 23
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Изчетох старата тема и се насладих на красотите дето сте напускали BlushРазписвам се и в новата,да не ви изпусна,че такъв мъж изпуска ли се,дето е насалада за окото Heart Eyes.
Лек ден ви пожелавам.

# 24
  • Мнения: 0

Hayat devam ediyor



не ме кефи никой,тая космясалата пък хич

# 25
  • Мнения: 901
Иве благодаря за новата тема !!!!!! Hug Hug Hug .
Твоята любима песен специално за теб с пожелания за успех в понеделник .


milena d   Благодаря за превода добре , че те има !!!  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 901
milena d ,благодаря за преводите

Иве,благодаря за новата тема

Йойкю Челик- гледах я в 1 сезон на Пленителката на сърца/не можах да го изгледам целия,не ме кефеше/, изобщо не я харесах,нещо противно виждах в нея,сякаш ми беше нечистоплътна.
Тоя Махсун една хубава актриса не е поканил във филмите си,уф
Петя Баде може да ревнува затова да не кани хубави актриси  .  newsm62 newsm62

Ani1707 Страхотни снимки на Теоман благодаря .

# 27
  • Мнения: 0
milena d ,благодаря за преводите

Иве,благодаря за новата тема

Йойкю Челик- гледах я в 1 сезон на Пленителката на сърца/не можах да го изгледам целия,не ме кефеше/, изобщо не я харесах,нещо противно виждах в нея,сякаш ми беше нечистоплътна.
Тоя Махсун една хубава актриса не е поканил във филмите си,уф
Петя Баде може да ревнува затова да не кани хубави актриси  .  newsm62 newsm62




Ani1707 Страхотни снимки на Теоман благодаря .
Дид много не професионално е това

# 28
  • Мнения: 0
Хей момичета, искам да ви питам нещо Wink Гледах малка част от последния епизод на Щастливи заедно, обаче на турски...та видях, че Хазар държи едно дете, но мисля, че не е на Бурджу, защото детето е малко, а нейното по това време трябва да е пораснало  newsm78 и исках да питам дали Хазар и Зилян ще имат бебе, или не... Моля ви кажете ако знаете нещо  baby_neutral че ми е страшно любопитно Simple Smile

# 29
  • Мнения: 188
Камелия-привет
Скрит текст:
Това е синът му от Бурджу.Последната серия е след 1 година.Със Зилян нямат дете и живеят отделно но накрая се сдобряват
най-накрая разбрах защо са разделени и кой е причината Laughing

Общи условия

Активация на акаунт