Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 3

  • 58 789
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Много жалко...наистина се надявах да си имат детенце...не че е нещо за умиране,ама щеше да е хубаво да си имат все пак...Зилян, след операцията не може да има деца,така ли?  newsm12

# 31
  • Мнения: 188
Така и не разбрах може ли или не
Скрит текст:
Тя беше напълно убедена че никога няма да има деца,това беше и една от причините да са разделени.Никой от лекарите не и каза че няма да забременее

# 32
  • Мнения: 0
Добре.Благодаря :*

# 33
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Радвам се, че темата Вие е харесала.  Hug

най-накрая разбрах защо са разделени и кой е причината Laughing

Вили, сподели и ние да научим какви са причините. Не ни дръж в неведение. 

Диди, благодаря за песента.   bouquet

# 34
  • Мнения: 0
  bouquet здравейте момичета ще ми каже ли някои думите които си казаха  #2gunfireна края на филма и се сдобриха  newsm78 филма е супер 3 го гледам на турски,много неприятности изтърпяха двамата но издържаха на всичко нещешли от ресур ,низар бурджу и на края от съкровището берин,хазар е много готин като е ядосан в 51,52еп му изгърмяха бушоните  #2gunfire

# 35
  • София
  • Мнения: 440
nikI_2001_KN, скрито-покрито и в бяло даже, да не се разваля все пак изненадата.
Скрит текст:
Aşka sürgün, 53. bölüm – Final:
Зилян – А-ах!
Хазар – Зилян!? … Ами, … Къде е майка ми?
Зиляна – Тръгна си. Имала много важна работа. Извика ме, за да гледам Арда. …. А-а, … приспах Арда. Ще тръгвам вече.
Хазар – Зилян!... …. Недей да ни изоставяш!... Обичам те!
Зилян – И аз те обичам.


вили-72 – „Животът продължава” започва с историята на майката на МК, как тя е дадена за 4-та жена на един дядо, за да се изчисти честта на семейството. Подобно на историята на Бену тук, среща се с един младеж и толкоз. Тази девойка е на 15 г., а мъжът й на 66 г. и пак момичето е дъщеря от втора съпруга на баща си. …. Така един омагьосан кръг. По-нататък разбира се има и достатъчно художествена измислица, ала … в основата на историята и сюжета е точно историята на живота на автора. Филмът няма превод, доста е тягостен, а и не съм видяла тема във форума или пък да се коментира много-много. Но в Турция е един от рейтинговите сериали през изминалия сезон.

petiab, didanka73 – колкото до актрисите във филмите на МК – не мога нищо да твърдя – мисля че са добри професионалистки, играят добре, а красотата – за различните очи е различна. Йойкю Челик играеше мърлява циганка в „Пленителката на сърца”, затова изглежда нечистоплътна може би. Но тя има доста впечатляваща филмография, а и с тези зелени очи е загадъчна и интересна. Все пак това е предварителна информция, ще има още да чакаме докато види бял свят филма. Що се отнася до русите красавици или по-точно блондинките (sarışın или като вид сленг sarı sarı – означава именно блондинка, привлекателна, несериозна, руса жена) – през последните десетина години около човекът все са русокоски. Ала доста кратковременно, а той умее да държи медиите далеч от себе си. Доколкото ми е известно и споменатата тук актриса отдавна е в други орбити. А последното известно и непотвърдено, разбира се, и според мен несериозно твърдение е от миналата седмица – свързват го с една русокоска със странно/нетурско име, която играе в Öyle Bir Geçer Zaman ki, имаше пусната новинка за това из форума.

Ето как журналистите го изловиха с една друга блонди (случката е от преди няколко години) - Мине Чангал (виолончелистка и ... приятелка и .... пак без звук) - http://www.youtube.com/watch?v=Yqm8AYhKYM0&feature=related

Хайде, стига съм клюкарствала.

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 20:16 от milena d

# 36
  • Мнения: 0
Ох, тази Бурджу като я видя и ми се разваля настроението за целия ден!Докато гледах миналия епизод и се зарадвах, че не я дават...тъкмо щях да кажа, че това е най-хубавия епизод до сега, защото Бурджу не се появи и те я дадоха!!!Направо се вбесих.

# 37
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ками, не знам тогава как ще гледаш останалите серии. Отърване няма.

Този сериал „Животът продължава” страшно почна да ми става интересен, ама освен на турски май няма друг начин за гледане до момента.

Скрит текст:
Браво!Хазар е кръстил сина си на убия си брат.
 

Боже там журналистите са ужасни. Ще се претрепят само и само да го изловят.  doh Никакво уважение на личния живот.

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 20:08 от ChemistryLady

# 38
  • Мнения: 188
Радвам се, че темата Вие е харесала.  Hug

най-накрая разбрах защо са разделени и кой е причината Laughing

Вили, сподели и ние да научим какви са причините. Не ни дръж в неведение. 

Диди, благодаря за песента.   bouquet
Скрит текст:
Мислех че Х.е пожелал но беше З.Много и дойдоха разправиите покрай историите в семействата и в същото време беше убедена че никога няма да има деца.Тя поиска развод но Х.и каза че никога няма да се разведат.Зилян голям инат излезе-искала да е сама.той я заведе в новата им къща и дори заключи да не ходят никъде.Накрая той не издържа и се разбраха тя да живее сама щом иска.
Страхотен е филма,не очаквах да ми хареса толкова много.
Милена много благодаря за информацията,стана ми още по-интересно.
Скрит текст:
А Дживан и Дилян се принуждават да заминат за Америка отново заради Ресул,не се спря до края идиота.

# 39
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, благодаря!   bouquet
За мен това магаре Ресул не получи заслужено наказание за всичко, което направи. Низар отнесе по-тежкото наказание.

# 40
  • Мнения: 1 012
Момичета, епизодите на турски може да гледате и тук: http://www.ddizi.com/diziler/418/Aska-Surgun/sayfa-3

# 41
  • Мнения: 188
Има моменти в които си казваш че има добро в Ресул но в следващия той прави някаква поразия и надеждите за добро у него умират.
Скрит текст:
В един момент Зилян обяснява че брат и не е имал нито детство нито младост.Най-вероятно заради това че е най-голям са го третирали като възрастен
Но каквото и да е станало за мен не е причина той да върши толкова много Злини.

# 42
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, напълно съгласна съм с теб. Това с лястовичките беше много хубаво. Като го гледаш и викаш може да има нещо човешко в него, а след малко го гледаш да говори  мафиота за отвличането на Хазар. Ама той няма спиране. Няма в нещо, в което да не е намеси и да опозори.

# 43
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568


Скрит текст:
Браво!Хазар е кръстил сина си на убия си брат.
 


Скрит текст:
Мисля,че Бурджу го кръсти така и естествено с цел.
Има моменти в които си казваш че има добро в Ресул но в следващия той прави някаква поразия и надеждите за добро у него умират.

По важното е че
Скрит текст:
Зилян като отиде да се оперира само на него каза,така ,че явно има нещо добро и в него.
[/color]

# 44
  • Мнения: 885
Вили, благодаря!   bouquet
За мен това магаре Ресул не получи заслужено наказание за всичко, което направи. Низар отнесе по-тежкото наказание.
И аз ти благодаря за информацията. За мен Низар е доста по-добър в сравнение с Ресул.В много ситуации Низар е пред от Ресул

Общи условия

Активация на акаунт