Къде в Бургас (32)

  • 94 958
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
къде мога да си направя качествен и евтин преглед на очите и съответно да си харесам и рамки?

И аз си търся добър офталмолог. Една приятелка ме насочи към очната клиника в ж.к"Славейков", до зала "Младост". Ходила е два пъти и тя, и мъжа й и са оставали доволни. Прегледът е бил при някаква жена, но не помнеше името й. Работели и с направление и обслужването било много на ниво.

Виждали ли сте някъде в Бургас да продават сенки за очи с марката  "Moda".
Виждала съм в някои магазини, че продават техни червила или лакове, но не съм виждала сенки за очи, а доста ги хвалят момичетата из форума.
В Кауфур съм виждала (Плаза).

Странно - не съм виждала в Карфура да продават. Имат стелаж на марката ли там?

# 676
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, освен, ако не се бъркам. Мисля, на продуктите е означена само с "М", сигурна съм, че пише MODA на стелажа.

# 677
  • Мнения: 2 009
къде мога да си направя качествен и евтин преглед на очите и съответно да си харесам и рамки?

И аз си търся добър офталмолог. Една приятелка ме насочи към очната клиника в ж.к"Славейков", до зала "Младост". Ходила е два пъти и тя, и мъжа й и са оставали доволни. Прегледът е бил при някаква жена, но не помнеше името й. Работели и с направление и обслужването било много на ниво.

Аз съм от недоволните от прегледа в Очната клиника Stop Доста набързо претупаха детето, без дори да му разширят зениците, при положение, че имаше грешки в цифрите и имаме наследственост в проблемите с очите-засега съм най-доволна от Кузнецов Peace

# 678
  • Мнения: 2 216
В оптика Елди правеха безплатен преглед, ако си поръчаш при тях очила / оптиката е като се свие от Александровска преди р-т Океан/
Качествен преглед можете да си направите при д-р Кузнецов /работи и със ЗК/

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 09:40 от Gianna

# 679
  • Мнения: 42
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добро шивашко ателие, в което биха ми ушили официална рокля по мои идеи и то качествено.

# 680
  • Мнения: X
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добро шивашко ателие, в което биха ми ушили официална рокля по мои идеи и то качествено.

На ул. Поп Груьо, това е косата улица на Експрес банк, в горната си част, където се пресича с ул. Републиканска (сега Цар Симеион).  Тяе е малка уличка с нови кооперации, като тръгнеш от банката на горе  в ляво е. Шивачката шие 1:1 по модел от снимка.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 338
За офталмолог - д-р Кузнецов, кабинета му е на Рилска, но често почива или са изчерпани направленията по ЗК и няма къде да се изберат рамки. Преди бях ходила в оксиком при една жена, фамилията й започваше с Х, но сега не си го спомням. Доволна останах.
Последно /мисля и друг път съм я препоръчвала/ ходих в кабинета на д-р Овчарова, Меден Рудник 185 блок. Работи отскоро, техниката е нова и има голям избор на рамки. Работи и със ЗК. И оттам съм доволна.
За шивачка препоръчвам Мария, ателието й е на Рилска до заведението Извора /поне така му беше преди името, скоро не съм обръщала внимание как се казва/. Доста абитуриентки си шият роклите при нея.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За офталмолог - д-р Кузнецов, кабинета му е на Рилска, но често почива или са изчерпани направленията по ЗК и няма къде да се изберат рамки. Преди бях ходила в оксиком при една жена, фамилията й започваше с Х, но сега не си го спомням. Доволна останах.


Moже би имаш предвид д-р Хрелева.
За д-р Кузнецов съм чувала само добри неща, но няма начин да се вредиш скоро... Поне месец напред /често и повече/ се запазва час.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 338
Да, точно Хрелева беше. Но не си спомням там да имаше избор на рамки или поне голям. Беше отдавна. За Кузнецов го знам, колко е трудно да се вредиш защото живеем на Рилска, където е кабинета му, всеки ден минаваме оттам и имам редовни наблюдения колко често е затворен и има бележка 'кабинета ще работи еди кога си /след 5-10 дни обикновено/' или 'часовете по ЗК са изччерпани за м......'.  За това и се принудих да отида до този в Меден Рудник, доволна съм, уредих се с нови очила и дори на децата взех оттам слънчеви очила. Като цяло имат избор и на модели и на цени.  Peace

# 684
  • Мнения: 42
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добро шивашко ателие, в което биха ми ушили официална рокля по мои идеи и то качествено.

На ул. Поп Груьо, това е косата улица на Експрес банк, в горната си част, където се пресича с ул. Републиканска (сега Цар Симеион).  Тяе е малка уличка с нови кооперации, като тръгнеш от банката на горе  в ляво е. Шивачката шие 1:1 по модел от снимка.

Благодаря много за информацията Simple Smile

# 685
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, къде има богат избор на детски килими?

# 686
# 687
  • Мнения: 221
Някой ходил ли е днес до Карфур, за да даде малко инфо за финалното намаление. Дали има ново зареждане на дрехи и бельо и заслужава ли си разкарването до там  Peace

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мен ме интересува някой има ли от електрическата пътека от 599лв, която се предлага в Карфур? И струва ли си или по-добре да дам повече пари за нещо по-свястно?

# 689
  • around the world
  • Мнения: 651
Дали можете да ми препоръчате място, от което може да се поръча вкусна торта за детски рожден ден. Интересуваме торта на маккуин светкавицата  Hug??

Общи условия

Активация на акаунт