Къде в Бургас (32)

  • 94 897
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Дали можете да ми препоръчате място, от което може да се поръча вкусна торта за детски рожден ден. Интересуваме торта на маккуин светкавицата  Hug??


"Захаро".

 гр. Бургас
 ж/к "Лазур", ул. "В. Петлешков"N6
тел.: 056 / 832 702

Детски торти поръчвам само от там.

Ако говорим за вкусни торти ти препоръчвам "Сладко и солено". Имат няколко невроятно вкусни торти /и това ти го казва човек, който по принцип не обича сладко  Peace/.

# 692
  • around the world
  • Мнения: 651
Дали можете да ми препоръчате място, от което може да се поръча вкусна торта за детски рожден ден. Интересуваме торта на маккуин светкавицата  Hug??


"Захаро".

 гр. Бургас
 ж/к "Лазур", ул. "В. Петлешков"N6
тел.: 056 / 832 702

Детски торти поръчвам само от там.

Ако говорим за вкусни торти ти препоръчвам "Сладко и солено". Имат няколко невроятно вкусни торти /и това ти го казва човек, който по принцип не обича сладко  Peace/.
Да, трябва ни вкусна торта, като ако може и да изглежда добре ще е супер. Дори и да е малко по-скъпа няма значение, важното е да е вкусна  Peace

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Бутикови торти (включително по клиентски дизайн) правят в сладкарничката на Ceti Cake до Борисовата градинка (имат фейсбук страница и там може да се видят тортите им) Peace

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
За Ceti Cake и аз от 2 места вече чувам само хубави неща. Решила съм да поръчам тортите за рождения ден на сина ми от там. Та след 20тина дни ще дам отзиви. Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 07:31 от LaDiDa

# 695
  • Мнения: 668
Някой ходил ли е днес до Карфур, за да даде малко инфо за финалното намаление. Дали има ново зареждане на дрехи и бельо и заслужава ли си разкарването до там  Peace
Вчера ходих, т.е 21. Изобщо няма никакво ново зареждане на дрехи, поне аз погледнах детските. Само това което е останало.  Whistling

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 341
Бутикови торти (включително по клиентски дизайн) правят в сладкарничката на Ceti Cake до Борисовата градинка (имат фейсбук страница и там може да се видят тортите им) Peace

Moже ли по-точно обяснение къде се намира сладкарницата? В страницата им във ФБ не пише адрес, а аз днес трябва да поръчвам торти. Иначе ги разгледах във ФБ и мисля, че са страхотни, направо изкуство!!!

# 697
  • Мнения: 430
Бутикови торти (включително по клиентски дизайн) правят в сладкарничката на Ceti Cake до Борисовата градинка (имат фейсбук страница и там може да се видят тортите им) Peace

Moже ли по-точно обяснение къде се намира сладкарницата? В страницата им във ФБ не пише адрес, а аз днес трябва да поръчвам торти. Иначе ги разгледах във ФБ и мисля, че са страхотни, направо изкуство!!!
Пада се точно на ъгъла на "Цар Калоян"и "Ал.Стамболийски" номера не го знам!Срещуположния ъгъл на Вет.клиника Доктор Дулитъл.Дано да съм помогнала! Peace
Сега видях във ФБ,че номера е "Цар Калоян" 60!

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Имам един телефон за поръчки аз: 0896828964

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 341
О, много ви благодаря за бързия отговор  Hug ъгъла го знам, беше магазин за мебели там преди!
Ще ги потърся днес!
Във ФБ може би не съм видяла телефон, защото все още не сме "приятели" със сладкарничката.

# 700
  • Мнения: 1 894
А някой да знае кой прави тортите на сладкарницата в новия мол (тази срещу асансьорите на последния етаж)?

# 701
  • Мнения: 89
А някой да знае кой прави тортите на сладкарницата в новия мол (тази срещу асансьорите на последния етаж)?

Варненска е фирмата? От там ги носят Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 894
А някой да знае кой прави тортите на сладкарницата в новия мол (тази срещу асансьорите на последния етаж)?

Варненска е фирмата? От там ги носят Simple Smile

Благодаря. Дано още дълго ги носят и запазят качеството им.

# 703
  • Мнения: 8
Дали можете да ми препоръчате място, от което може да се поръча вкусна торта за детски рожден ден. Интересуваме торта на маккуин светкавицата  Hug??

Аз съм поръчвала в Захаро. Имат вариант със снимка на Макуин и други герои от "Колите" върху тортата, а също така и торта във формата на Макуин. Можеш да видиш как изглеждат тортите в техния сайт.

# 704
  • Мнения: 1 280
 И сладкарници "Роза" имат торта Маккуин. На вид е перфектна, на вкус не мога да кажа, защото не обичам торти  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт