Къде в Бургас (32)

  • 94 903
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 216
И сладкарници "Роза" имат торта Маккуин. На вид е перфектна, на вкус не мога да кажа, защото не обичам торти  Simple Smile
А не! Никога торта от "Роза"! Всичките им торти имат вкус на типов хляб със захарен сироп.
Ако искате вкусна торта, както вече споменаха - Сладко и солено, а ако искате малко по-приемлива цена и пак да е хубава - Захаро или Амадеус
П.С.
Новата сладкарница, която коментирате не съм я пробвала още. Дано да са вкусни

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
Амадеус къде е

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
А по моето скромно мнение тортите на Роза са една идея по-вкусни от тези Захаро, ако на Захаро изобщо мога да  сложа етикет за торта: "вкусна".
Захаро последните 3 години разчитат само на името си и дебелите каталози с торти. Когато се е налагало да взимам торта от там се реже, всеки бодва 2 пъти с вилицата и всичко в чиниите остава за боклука. Долнопробна сметана, добра фаца, приемливи цени и нищо повече...
Пак казвам: мое мнение!  Peace

# 708
  • Мнения: 2 216
Затова сме тук - всеки да си каже мнението Peace
Сладкарници Амадеус - едната е в Славейков до 10ти блок /мисля, че там е и цехът/, другата е отстрани на мебелната къща срещу зала Младост, а третата е в Лазур /близо до Сарата, на ул. Места/. Тези знам аз, но мисля че вече и в Меден рудник има сладкарница
От къде мога да купя детски чадър / за момченце/?

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
като съм опитвала торти на Захаро по рожденни дни нито една не ми е харесвала, щом казвате, че се приемливи цените, значи са с кофти продукти, то е ясно, всичко хубаво е по-скъпичко

# 710
  • Мнения: 8
Затова сме тук - всеки да си каже мнението Peace
Сладкарници Амадеус - едната е в Славейков до 10ти блок /мисля, че там е и цехът/, другата е отстрани на мебелната къща срещу зала Младост, а третата е в Лазур /близо до Сарата, на ул. Места/. Тези знам аз, но мисля че вече и в Меден рудник има сладкарница
От къде мога да купя детски чадър / за момченце/?
Детски чадър за момченце купих от Джъмбо - не е сгъваем със Спайдърмен. Имаше различни видове.

# 711
  • Мнения: 539
Затова сме тук - всеки да си каже мнението Peace
Сладкарници Амадеус - едната е в Славейков до 10ти блок /мисля, че там е и цехът/, другата е отстрани на мебелната къща срещу зала Младост, а третата е в Лазур /близо до Сарата, на ул. Места/. Тези знам аз, но мисля че вече и в Меден рудник има сладкарница
От къде мога да купя детски чадър / за момченце/?
Детски чадъри има и горе в Триата,в магазина за играчки.И в уличката зад у-ще КиМ.Миналата година купих с бакуган от един магазин за играчки,който се намира в пресечката под Света София,но скоро не съм поглеждала дали го има магазина.(беше 10лв,още е здрав)

# 712
  • Мнения: 2 216
Благодаря galatea , Denito  bouquet

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
За Кети Кейк да кажа, че ги пробвах - тяхна беше тортата за афтърпартито (както се изрази един приятел) на малкия. Външният вид е перфектен http://img829.imageshack.us/img829/8466/dsc2166cs.jpg - има богат избор на торти и може да се направи и всичко по ваша идея. Вкусът - ако не бях опитала тортата за самия рожден ден, която беше направена от непрофесионалист в домашни условия http://img826.imageshack.us/img826/9158/dsc2113c.jpg и която беше РАЗ-КОШ-НА!!!, бих казала че е доста добър, но не бих сравнявала с тортата, направена от истински продукти, а не с неща на прах. Беше лека лятна торта с ванилов крем и ананас - по наше желание. Цените са според зависи - нашата торта се водеше 16 парчета и беше 68лв Peace

Мацката е работела в сладкарница Ани в Славейков преди това Peace

# 714
  • Мнения: 1 280
 Както казах, аз не съм критерий за вкус на тортите, но на Захаро тортите са едни от най-грозните, които съм виждала. Абсолютно не разбирам от къде й е славата на сладкарницата. Мое мнение. На "Амадеус" съм фен определено, даже са ми и вкусни, но не са си сменяли каталога с детски торти минимум от 8 години.
 От Кети Кейк поръчвахме за подарък на близка приятелка. Много, много красива, но за мен лично доста скъпа.

# 715
  • Мнения: 89
Както казах, аз не съм критерий за вкус на тортите, но на Захаро тортите са едни от най-грозните, които съм виждала. Абсолютно не разбирам от къде й е славата на сладкарницата. Мое мнение. На "Амадеус" съм фен определено, даже са ми и вкусни, но не са си сменяли каталога с детски торти минимум от 8 години.
 От Кети Кейк поръчвахме за подарък на близка приятелка. Много, много красива, но за мен лично доста скъпа.

А аз вече не знам от къде да си поръчвам торти. На Амадеус ги харесвах най-много. Невероятно вкусни. Мои приятел в началото на лятото посетил цеха ( служебно) и ми разказа много неща за хигиената им.....

# 716
  • around the world
  • Мнения: 651
За Кети Кейк да кажа, че ги пробвах - тяхна беше тортата за афтърпартито (както се изрази един приятел) на малкия. Външният вид е перфектен http://img829.imageshack.us/img829/8466/dsc2166cs.jpg - има богат избор на торти и може да се направи и всичко по ваша идея. Вкусът - ако не бях опитала тортата за самия рожден ден, която беше направена от непрофесионалист в домашни условия http://img826.imageshack.us/img826/9158/dsc2113c.jpg и която беше РАЗ-КОШ-НА!!!, бих казала че е доста добър, но не бих сравнявала с тортата, направена от истински продукти, а не с неща на прах. Беше лека лятна торта с ванилов крем и ананас - по наше желание. Цените са според зависи - нашата торта се водеше 16 парчета и беше 68лв Peace

Мацката е работела в сладкарница Ани в Славейков преди това Peace
Би ли препоръчала ваниловия крем с ананас  или да разбирам ли че е била вкусна тортата или по-скоро не е като торта с истински продукти  Hug
За съжаление не съм опитвала техни торти, а и не предлагат торти на парче, които да може да опитаме  ooooh!

# 717
  • Мнения: 94
Аз лично на Амадеус много ги харесвам,но сега като повдигна въпроса за хигиената ме замисли много. От друга страна как може а сме сигурни как е на другите места  newsm78

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И аз Амадеус харесвам най-много на вкус, но наистина детския им каталог е многооо зле. В Меден Рудник също имат сладкарничка.

От Роза и Захаро сме поръчвали торти, по-доволни останахме от Роза. Не знам дали късмет или не, но и двата пъти на Захаро бяха сухи тортите.

bradata, голям сладкиш е малкия ! Да ви е жив и здрав!  Hug

# 719
  • Мнения: 50
Здравейте Simple Smile Ще съм ви много благодарна, ако някоя от вас може да ме насочи от къде в Бургас мога си купя подобна нощница - http://magazinmonic.com/product_info.php?products_id=623 ?
Благодаря ви и хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт