Спамо-чат /25.06-01.07/ - July morning или изгрев след синя нощ

  • 12 097
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  А Хубавото време... на Мими не ви ли вълнува поне мъничко?

 Мен ме стяга под лъжичката всеки път като я чуя. Че и сълзи избиват...

# 31
  • Мнения: 37 256
Цитат
Цитат
Цитат
Да, ама в някой мъже животното е охлюв  Wink
Охлюв - охлюв. В такъв случай може поне да я лиже Laughing, ако и харесва де Rolling Eyes

То няма жена, на която да не и харесва. )
Просто повечето мъже само си мислят, че го могат....а всъщност са гола водА. )))))

пп не успявам да го скрия, предполагам, че заради многото цитати
за това си преставете една едра, чак бременна, червена точка  Mr. Green

# 32
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ъхъ. За охлювЪ.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 242
 Joy

Бубс, не е лесна и твойта, трябва бая глупости да четеш по задължение  Crazy

# 34
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 А! Ним се търкаля.  Laughing

# 35
  • Мнения: 37 256
скоро смятам да спра да ги чета, че в главата си вече нямам собсвени мисли, само такива на съфорумки  hahaha

# 36
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Буб, пускаш ли ни да се включим там. Да се отсрамим. Или нЕма нужда.  Crazy

# 37
  • Мнения: 37 256
отсрамете се, но темата наистина е сериозна, просто след един момент зави в хумористична посока  Mr. Green

# 38
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
отсрамете се, но темата наистина е сериозна, просто след един момент зави в хумористична посока  Mr. Green


 не ща сериозни неща баш сега. Няма да я търся.

# 39
  • Мнения: 37 256




Light me up a cigarette and put it in my mouth
You're the only one that wants me around
And I can think of a thousand reasons why
I don't believe in you, I don't believe in you and I
...


отивам за цигари

# 40
  • Мнения: 37 256



волумето на мах!  Flutter

# 41
  • Козлодуй
  • Мнения: 1 025
за съжаление само, когато спре да ми пука, ми стиска  Rolling Eyes
....................................................
голяма съм бяла птица - сигурно мога да 'победя' всеки друг освен себе си  Twisted Evil
Бубс,не си само ти така Hug
Повечето жени май,аз със сигурност съм същата.
Моля те,дай линк към темата,стана ми интересно.

# 42
# 43
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 876
Оффф, на мен пък така ми липсва моето момче, дори и да си е тука, само да се джафкаме, пак ми е достатъчно. Не сме се виждали (скайп не го броя) от шест месеца (вече ще започва и седми). newsm45

# 44
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Лелее, Бела, как издържаш?  Hug

 Ще се видите ли скоро?

 Аз досега карах колело. От миналата есен не бях го яздила. Поизморих се, бе. Ама е една приятна умора.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт