Всякакви въпроси относно съдомиялните - 9

  • 57 943
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Помогнете ми .
Не мога да се спра на марка.60 см за вграйдане  до 1000.лв.

Да ти имам проблема Laughing.
Бош или Сименс.

# 16
  • София
  • Мнения: 372
Да не ви изпусна   bouquet

# 17
  • Мнения: 5
Коя да избера
Все си мисля ако избера Бош ще сагалявам за Сименс и обратно .
Не било лесно и това.

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря за темата   bouquet
Май и друт път съм ви питала, но имате ли сляпо място в миялните. Такова, в което като сложите съд /при мен това е чаша обикновено/ и излиза само тя с остатъци от недоизмит препарат. Дясното ъгълче до вратата на миялата ми е такова. Уж трябва да стига перката и до там, но често преплаквам позициониран там съд отново след като вече е минал машинно миене.

# 19
  • Мнения: 15 379
Туиг, нямам. Всичко излиза чисто.

Пролетно време, което и да вземеш, все е добре. Уред е все пак, няма да се омъжваш.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Момичета, ако дама от вас види разглобена миялна, никогаш няма да сложи храна вътре да мие. ама да не се случва предлагам Laughing

Дедо,
аз тази песен отдавна съм им я пяла... Ма е хубаво, че и ти я подхващаш...  Hug
Още когато идеше реч само за едни марулки... Пък то сега гледам вече и друг зарзават се "врътка".
А чорап в МВ е супер... Заимствам го, ако може  Mr. Green
Аз, аааааз миех маруля в миялната Mr. Green Фатката е следната - първо пускаш на изплакване или най-добре на 30мин програма без препарат за да си измие машината червата, после нареждаш по кошниците зарзавата и пускаш програмата за изплакване. Удобно е за големи количества - за гости или консерви.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Янтра, няма да ти гостувам по време на марулите  Mr. Green
И снимка на "червата" по принцип няма да ти дам...  Joy
Ай ползвайте си миялните по предназначение и стига "хитрини" за пестене на време.

П.П: преди година вадихме предна част от химикалка, онова малкото металното... Тези пък какво са мислили... Ей ви още предложения  Mr. Green

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Ама то и в моята може да има химикалка, и почти съм сигурна, че имат 1-2годишен унищожител на уреди. Една миялна я скапа проходилия номер 1, втория повреди пералнята, сега чакам номер 3 да се изяви.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Незнам обаче и Мидея подклаждат огъня с тяхната програма за "миене на плодове" Joy . Аз съм от "мързеливите" домакини, гледам максимално да си улесня живота за каквото мога, но никога няма да сложа да мия нещо в миялната.   Peace

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз от Аро изобщо не съм доволна. Веднъж се излъгах и не повторих. Naughty

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 20:22 от Джемма

# 25
  • Мнения: 176
Аз от Аро изобщо не стм доволна. Веднъж се излъгах и не повторих. Naughty

аз също. Пробвах ги още като гу пуснаха и таблетки, после и прах. Мислех, че са по-евтини, а се оказа, че прахът е с двойна доза. И не миеха, миришеха на химия жестоко. Но мнения и впечатления различни. Hug

# 26
  • Мнения: 15 379
Аз имам съседка, която от години мие с прах Аро и е супердоволна.
Под нейно давление преди години купих таблети, не прах. Толкова ми е разбирала и главата - миеха добре, но дотам. Не повторих никога повече.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  bouquet

# 28
  • Sofiq
  • Мнения: 267
 Peace Записче

# 29
  • София
  • Мнения: 6 362
от известно време имам следния проблем с миялната си AEG за 9 комплекта (на 2 години е само):

след приключване на работа, в отделението за препарат има останал неразтворен препарат - горе-долу около 1/4 от количеството. съответно, и качеството на измиване се влоши.

мъжът ми опита всички мерки - почистване на филтъра, пускане на празна миялна с препарат за измиване на миялни, прилежно подреждане на съдовете, предварително хубаво изплакване на мръсните съдове, подсушаване на контейнерчето - общо взето, това не можа да отстрани изцяло проблема. никога не пълня контейнерчето до горе.

единственото, което не сме направили още, е да сменим препарата - защото имаме голямо количество от него. препаратът е Калгонит (Финиш) на прах, в голяма опаковка от 2 кг. винаги сме ползвали само такъв препарат.

моля за съвети и идеи.

Общи условия

Активация на акаунт