Минерален басейн в планината - къде?

  • 205 079
  • 516
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 8
благодаря ти !

# 346
  • Мнения: 398
Момичета, имам едно питане.
Някоя от Вас ходила ли е във Вила Минерал 56 в с. Баня?
Както и мнения за хотел Аспа вила, пак там?
Изглеждат ми добре на снимките, има и добра оферта за там, та и се чудя за няколко дни през август.

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 09:39 от Nikitali

# 347
  • Мнения: 467
Момичета, имам едно питане.
Някоя от Вас ходила ли е във Вила Минерал 56 в с. Баня?
Както и мнения за хотел Аспа вила, пак там?
Изглеждат ми добре на снимките, има и добра оферта за там, та и се чудя за няколко дни през август.

В Баня сме ходили доста, последно през май, но все в Аквилон и спа - препоръчвам. Иначе Вила Минерал отвън изглежда добре,, но басейнът е метър на метър, има вид на неработеща, а и четох лоши отзиви за обслужването. На Аспа Вила не харесвам изгледа към циганската махала, иначе топли басейни , ако това търсите

# 348
  • Мнения: 8 092
Момичета, имам едно питане.
Някоя от Вас ходила ли е във Вила Минерал 56 в с. Баня?
Както и мнения за хотел Аспа вила, пак там?
Изглеждат ми добре на снимките, има и добра оферта за там, та и се чудя за няколко дни през август.

В Баня сме ходили доста, последно през май, но все в Аквилон и спа - препоръчвам. Иначе Вила Минерал отвън изглежда добре,, но басейнът е метър на метър, има вид на неработеща, а и четох лоши отзиви за обслужването. На Аспа Вила не харесвам изгледа към циганската махала, иначе топли басейни , ако това търсите
Аз подкрепям за Аквилон също препоръчвам комплекс Изгрева http://www.kompleksizgreva.com/index.php
Имат хубав плаж за лятно време. За вилата и аз се интересувам и ще очаквам някой да сподели лични впечатления.

# 349
  • Мнения: 727
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … vHSeNWHzupmdfCSsw     Ние ходим тук и сме много доволни. Къщичката е 80 лв, с две спални, хол, кухн. бокс с посуда, веранда. Минералните басейни са на 50-тина метра. https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … MDWkKBgO-IkIIsGLQ
rainbow, може ли да кажеш дали тези къщички са подходящи за семейства с малки деца? Интересува ме чистотата дали е на ниво, има ли постоянно топла вода, евентуално през зимните месеци отоплението как е? А наоколо има ли прилични места за хапване?

# 350
  • Мнения: 1 232
Къщичките са сравнително нови. Поддържат се добре. Има и допълнителни легла при нужда.Всяка спалня е със самостоятелен санитарен възел. С бойлер са и има топла вода. Ползват се целогодишно и е предвидено отопление- камини и радиатори на ток. Има градинско барбекю и напълно оборудвана кухня. Има и местенца за хапване. Има и добре зареден магазин. Басейнът е с ресторант и барче.

# 351
  • Мнения: 727
Много ти благодаря за изчерпателния отговор!  Hug
Звучи като да трябва да се отиде Simple Smile

# 352
  • Мнения: 1 232
Е, има забележки, но като цяло е страхотно. Чудна градина имат-лимон, дрян, смокиня...Рибарник с жива пъстърва... Много е хубаво. Имат и Рейнбоу, с който изтупват матраците, но пък те са оребрени и ми обиват по ребрата, та си нося олекотена завивка да си постилам отдолу. има и пръсти тук таме, но ги забърсвам и не развалям пейзажа. Чудно е.

# 353
  • Мнения: 1 483
Комплекс Езерото имат ли включено някакво хранене в цената на нощувка? Отделно, как са цените в ресторанта им?

# 354
  • Мнения: 398
Благодаря за отзивите, момичета!
Аз разширих периметъра на търсене и сега гледам оферти за Банско. А те са ужасно много и тотално се омотах.
За комплекс "Езерото" - няма включена храна в цената, даже закуска няма. А за летния сезон няма и разлика между цени делник и уикенд, каквато има през останалата част от годината. Цените не са много ниски, в кикакъв случай не бих ги нарекла "народни".

# 355
  • Мнения: 1 483
То и без това няма места за нас там Sad
А за хотел Друм в Добринище имате ли отзиви?

# 356
  • Монтана
  • Мнения: 1 025
То и без това няма места за нас там Sad
А за хотел Друм в Добринище имате ли отзиви?

Миналата година бяхме в Добринище в хотел ОрбелСпа много сме доволни както от обслужването и от самия хотел.
Била съм и в хотел  Македонска кръчма също сме доволни и хубавото е че е много близу до басейните.
За Друм нямам отзиви.

Определено предпочитам Добринище за почивка пред Банско.

# 357
  • Мнения: 67
[ много близу до басейните.

Определено предпочитам Добринище за почивка пред Банско.
И аз съм се насочила към Добринище. Моля да споделите какви са цените на този плувния комплекс Алфа - чисто ли е и всякакви впечатления ще са ми от полза.

# 358
  • Монтана
  • Мнения: 1 025
Миналата година беше 5лв за възрастен входа.

# 359
  • Мнения: 12 592
Аз пък имам спомен, че беше 5 за дете и 7 или 8 за възрастен. След като направиха новото джакузи до малкия басейн, вдигнаха цените.

Общи условия

Активация на акаунт