Първокласници - набор 2005 - 6

  • 50 265
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Lilotti - надявам се да  не е излязло, че искам да кажа, че не са хубави...със сигурност са, имах предвид, че спокойно може и с по-обикновенни и пак хубави да се рисува със същият успех...
Иначе ако продават "резервни части" със сигурност би било полезно, като се има предвид, че обикновенно жълтото и бялото свършват първи и то бързичко Wink

всъщност в тези бои май няма бяло newsm78 защо няма бяло newsm78

има бяло, но е в тубичка. Предполагам, за да се смесва с другите цветове. Почти всички водни боички, които гледах в нета имат бяло, но отделно.

# 691
  • София
  • Мнения: 44 284
ахаа, да видях я на  снимката с  листа я има тубичката Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 6 149
Едно от предимствата на боите Конектор е, че може да се купи отделен цвят, когато свърши.
Надявам се, че ще предлагат отделни цветове и в БГ.
Освен това капачето може да се използва като палитра.      
Това е страшно удобно. И аз се навих да взема такива бои. Ако знаете някъде да се продават и единични флумастери и цветни моливи, казвайте.

Открих ги боите ето тук и веднага се обадих. Освен, че цената ми е неразумно висока, не продават самостоятелно цветове.  Sad

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 14:18 от Спунк

# 693
  • София
  • Мнения: 480
Освен, че цената ми е неразумно висока...
Май само там са цифромания боичките. Като потърсиш веднага излизат 3 магазина, където са по 12.49.

# 694
  • София
  • Мнения: 11 788
Момичета вече съвсем се обърках/сбърках с водни бои,моливи,флумастери,гуми и т.н.
Не съм фен на интернет пазаруването и си мисля дали да не отида до Метро или Кауфланд,където предлагат повечето от коментираните марки /Милан,Херлитц,Кариока,Фабер Кастел,Кохинор и т.н./ и да избера на място.Другият вариант е в някоя по-добре заредена книжарница.
А може ли някой да ми каже Staedtler къде ги има реално?

# 695
  • София
  • Мнения: 480
Момичета вече се обърках/сбърках с водни бои,моливи,флумастери,гуми и т.н.
Не съм фен на интернет пазаруването и си мисля дали да не отида до Метро или Кауфланд,където предлагат повечето от коментираните марки /Милан,Херлитц,Кариока,Фабер Кастел,Кохинор и т.н./ и да избера на място.Другият вариант е в някоя по-добре заредена книжарница.
А може ли някой да ми каже Staedtler къде ги има реално?
Just...a woman, и аз съм решила да си обикаляме по магазините и то с детето. Да си изживее и той емоцията около пазаруването за училище.  Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 44 284
Staedtler - на сайта има адрес реален в Гео Милев http://dekar-m.com/contact междо др и заредените им несесери ми се струват изгодни... иначе и  тук по  кварталните книжарнички съм ги виждала...
иначе мисля, че с нито една от тези фирми няма да сбъркаш...Кариока обаче освен флумастри др не съм пробвала как им е....

Някой ако види разнообразие на тетрадки за първолаци да свирка Simple Smile

# 697
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Staedtler - на сайта има адрес реален в Гео Милев http://dekar-m.com/contact междо др и заредените им несесери ми се струват изгодни... иначе и  тук по  кварталните книжарнички съм ги виждала...
иначе мисля, че с нито една от тези фирми няма да сбъркаш...Кариока обаче освен флумастри др не съм пробвала как им е....

Някой ако види разнообразие на тетрадки за първолаци да свирка Simple Smile


Точно от тях ги поръчах и дойдоха преди малко. Изглеждат много добре - не съм ги отваряла да пиша с тях, но ще ги тествам.
Тетрадки мисля да взема на Black&White. Хартията е плътна, хубава и много бяла. Мисля, че имаха магазин в София Прес.
На Gabol също са хубави. Предполагам в Ориндж ще ги има.

# 698
  • София
  • Мнения: 44 284
Black&White аз от мн време им харесвам тетрадките... значи евентулно от СП,  вчера точно тях гледах, но имаше 2 корици които ставаха за момчета и от вс имаше по 2 тетрадки в книжарницата и се отказах...

# 699
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Black&White аз от мн време им харесвам тетрадките... значи евентулно от СП,  вчера точно тях гледах, но имаше 2 корици които ставаха за момчета и от вс имаше по 2 тетрадки в книжарницата и се отказах...

http://meg-bw.com/new/index.php?lang=bg

# 700
  • София
  • Мнения: 11 788
Staedtler - на сайта има адрес реален в Гео Милев http://dekar-m.com/contact междо др и заредените им несесери ми се струват изгодни... иначе и  тук по  кварталните книжарнички съм ги виждала...
иначе мисля, че с нито една от тези фирми няма да сбъркаш...Кариока обаче освен флумастри др не съм пробвала как им е....

Някой ако види разнообразие на тетрадки за първолаци да свирка Simple Smile


Благодаря!А тетрадките /кориците/ за момче ли трябва да бъдат?

# 701
  • София
  • Мнения: 44 284
да, за момче ще търся.

# 702
  • Мнения: 2 113
Несесерите на Milan има ли ги в някой от големите магазини или само онлайн могат да се поръчват?

# 703
  • София
  • Мнения: 3 909
Дрина, благодаря ти за линковете   bouquet.
Видях, че "Роел" имат и книжарница и ще мога на място да отида и да напазарувам материали от любимата марка, което много ме радва.
Като сте сте повдигнали темата за тетрадките. Да питам, има ли тетрадки с тесни и широки редове и с големи квадратчета с твърди корици?
Нашата госпожа има изискване да са такива, но за момента съм проверила в 4 квартални книжарници и никъде не намерих. Ако се произвеждат само с меки, да не обикалям и да търся Thinking.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
май не е Simple Smile иначе аз  й се чудя на чашата, ми ако вземе както е пълна я натисне и се сгъне? Simple Smile ще е шоу Simple Smile та май клоня към по-обикновенният тип.
Да, това са и моите опасения. То и само леко да ги бутнат чашите и ще стане една... Та и аз май ще купувам друга, нищо че ще заема повече място.

Въпреки, че тук май немаркови идеи не се приемат аз да кажа какво се ползва с голям успех практично и безплатно в училище. Не знам как точно се нарича - мерителна чаша от прах за пране - от широките - удобно е и с много по-малка вероятност да се обърне.

Общи условия

Активация на акаунт