Някой друг да го дебнат така?

  • 24 988
  • 341
  •   1
Отговори
# 60
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дебнат, не ами и клюкарстват даже! ама пък как усещат кога да  ми дойдат за проверка, ей! то4но като съм решила да  правя домакинска ста4ка! преди ми беше неприятно ,4е от вратата се по4ваше, вратата отвън има прах, 4ехлите не на стелажа, 4е се виждали, игра4ките  защо не са прибрани и тн! сега  даже  не си го местя в другия кра4ол,4е ми окапаха топпките  от впрягане! а тя е нон стоп с парцал и само мисли какво да пре4исти и пререди! е, нямам нейните мании и страхове  от хорското мнение! моите  правят бомба  и съм дигнала ръце!

# 61
  • Мнения: 2 809
От домакинската работа най-мразя две неща - гладене и миене на прозорци.
О, и размразяване и чистене на хладилник. Плюс шиене, едно копче да  се наложи да зашия и мога да го отлагам с месец.

Мен за гладенето никаква парна станция не може да ме спаси - само човек, който да ми глади.

# 62
  • Мнения: X
Аз се зарибих с парната станция. Само дето, ако тропна още една такава джиджавка вкъщи, мъжо ще ме изсели. Но признавам, замислих се. И преди ми е хрумвало, чудна идея, ще отворя тема Wink
*гладенето ми е най-противната домакинска дейност, по-неприятно ми е и от чистенето даже

** Трещи, вие сте друго поколение, не сте много на ти с новостите, май  Laughing. Поне като съдя по майка ми и по свеки, уж им харесва нещото, уж каква работа вършело и т.н., пък... не го ползват. Свикнали са си някакси и така си карат.

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 16:30 от Анонимен

# 63
  • София
  • Мнения: 1 735
Не си представям някой да ме дебне и коментира,да идва да ме инспектира у нас ooooh!.Не си падам по чистенето,мъжът ми много ми помага...даже повече той чисти.Не си падам по това някой да ми казва ЧИСТНИЦА и въобще подобни изисквания и идеали за съвременната жена са ми много селски.Предпочитам да се старая да съм добра майка.Там влагам усилията си и да се забавляваме вкъщи тримата.
От домакинската работа обичам да гладя,ама не от 2-те страни. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 796
Свекърва веднъж си озволи да отвори един шкаф уж да прибере събраното пране-ами не случи, шкафа беше с моите гащи и други подробности
Такъв поглед отпрах, че повече щипките ми не пипа дори

понеже и аз съм майка и бъдеща свекърва честно ви казвам хора, ще помагам на децата в тези отношение само ако бъда уведомена да го направя

 че аз  като знам какви неща имаме в някои шкафове хич и не ми се иска друг освен нас да надзърта там

# 65
  • Мнения: X
 Joy
аааах, как ми се прииска да надзърна..  hahaha

# 66
  • Мнения: 481
миене на прозорци и аз мразя, добре че го прави чистачката- всеки път по една стая.
Но ако трябваше да ги мия аз, също не бих се метнала да ги мия наведнъж всичките

# 67
  • София
  • Мнения: 23 135
И аз имам чистач за прозорците - мъжът ми.  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 1 735
И моят чистач е същия Mr. Green

# 69
  • Мнения: 12 694
Аз се зарибих с парната станция. Само дето, ако тропна още една такава джиджавка вкъщи, мъжо ще ме изсели. Но признавам, замислих се. И преди ми е хрумвало, чудна идея, ще отворя тема Wink
*гладенето ми е най-противната домакинска дейност, по-неприятно ми е и от чистенето даже

** Трещи, вие сте друго поколение, не сте много на ти с новостите, май  Laughing. Поне като съдя по майка ми и по свеки, уж им харесва нещото, уж каква работа вършело и т.н., пък... не го ползват. Свикнали са си някакси и така си карат.


Не е точно така. Да не мислиш, че се утрепвам да гладя с ютия. Просто мразя да гладя. Ползвам и приветствам всякаква техника, но засега всяка иска моята намеса.

# 70
  • София
  • Мнения: 23 135
Аз, дето мразя домакинската работа от цялата си душа, единствено не се мръщя, когато имам да гладя. От малка обичам тази дейност.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 488
И аз имам чистач за прозорците - мъжът ми.  Laughing

ХАХА, и аз.

# 72
  • Мнения: X
Тука бая народ не се е отърсил от ученическите навици. Проверка? В моя си дом? Айде бе....
Кой би посмял, кой би му позволил?

Ама така е, като най-важно е мнението на леля, стринка, съседката и тетката, манталитет ли бе да го опишеш...

За протокола - не гладя, щото мразя. Изключение някоя рокля на щерката, 1-2 пъти в месеца. Мъжът ми ходи с ризи, глади се сам.
Робота прахосмукачка е добра идея, обмислям я от доста време, трябва да се стегна и да избера модел.
Пералня, сушилня и миална са ми първи приятелки, парцала за прах не съвсем, ама се прежалвам 1-2 пъти в седмицата.

Никой не обича да му е мръсно и да живее в кочина (патологичните откачалки ги изключвам), ама да робувам на къщата си - тц.

# 73
  • Мнения: 276
 Аз също не съм кой знае каква домакиня, но напоследък нещо ме е ударило (може да е от бременността). Не понасям да ми е мръсно,чистя през ден-два. Малко е трудно да поддържам подредено, защото имам дете на 3 години, но общо-взето гледам да е ок. Има и жена, която ми помага с детето през деня, та и тя позачиства от време на време, пак си е помощ в моето състояние.
След гости винаги почиствам. Абсурд е да  оставя непочистено. Или мъжът ми разчиства. Колко му е да сложи съдовете в миялната машина.

# 74
  • Мнения: 2 216
Кофти е да те следят и контролират, но пък това може да се случи само, ако ти самият позволиш

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 21:43 от Gianna

Общи условия

Активация на акаунт