Някой друг да го дебнат така?

  • 24 999
  • 341
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12 695
Kaто си говорим още за дивани да вмъкна случка от нашето семейство. Бяхме се сдобили с новото производство на соц мебелен комбинат-диванче и баща ми (лека му пръст) се беше излегнал и "цапа" новата придобивка. Майка ми му се кара и той много хубаво и отговори-"аз ли съм правен за този диван или диванът е правен за мен?!". Всеки път когато "пазя" мебели се сещам за този лаф.

Като  се сдобихме с кола, мойто свекър каза  Трябва да купите калъфи за седалките. Много се учудих - те си бяха нови и хубави. Разбирам, като се скъсат...

# 316
  • Мнения: 571
Има хора вещомани Peace Държат на всяка цена новото да си остане ново и по възможност да се ползва възможно най-рядко и задължително предпазливо,грижовно и с уважение към предмета Peace

# 317
  • Мнения: 2 457
Аз знам, че в някои села хората си обзавеждат хубаво и с нови мебели да кажеме втория етаж от къщата - е така да  си стои, а те живеят долу в мизерията на първия Thinking

# 318
  • Мнения: 60
Аз знам, че в някои села хората си обзавеждат хубаво и с нови мебели да кажеме втория етаж от къщата - е така да  си стои, а те живеят долу в мизерията на първия Thinking
правят допълнителна постройка от кухня и баня и живеят там ,
къщата - за младите ,
това преди , сега едва ли е така .

# 319
  • Мнения: 169
Аз знам, че в някои села хората си обзавеждат хубаво и с нови мебели да кажеме втория етаж от къщата - е така да  си стои, а те живеят долу в мизерията на първия Thinking
Не съм съгласна,че живеят в мизерията,но наистина онова е за пред хората.
Като дойде някой да му покажат как е наредено и до там./то никой като не влиза,как няма да бъде ок/.

# 320
  • Мнения: 1 086
Аз сга се сетих, че тук имам голяма инспекция - хазяйката.
Вече не я пускам да влиза, но в началото бая нерви изхабих...влиза, отваря шкафа, тъси си нещо...
Пък петите й станали черни, не съм мила пода...
А не плащам изобщо малък наем...
Падна ми пердето като дойде веднъж в събота или неделя вечер без да предупреди и звънна на вратата...видях я на домофона и не й отворих, последва обаждане по телефона и й казах, че правим секс  hahaha
На следващият ден й обясних, че сега аз живея в този апартамент и не е особено желана  hahaha

До колкото знам при предната квартирантка е ходила всеки ден да пият кафенца и водка  Joy

# 321
  • Мнения: 3 242
Ауу каква хазяйка Simple Smile ама вие нямате ли договор и какво пише в него за посещенията ?
На времето имах една хазяйка която си позволи да дойде отключвайки си с собствен ключ и и казах, че следващия път ще повикам полиция тъй като нарушава договора и с това проблемите приключиха  Mr. Green

# 322
  • Мнения: 1 086
Виж сега, разликата от Украйна до Кралството е сигурно светлинни години.
Единственото което уплаши бабушка Хазяйка, бе заплахата, че ще покажа договора в данъчното и ще се наложи да плаща данъци , които тук изобщо не са малки Mr. Green


# 323
  • Мнения: 7 947
Женска рода сме-баби,лели,братовчедки.Поддържаме близки и колоритни отношения.Може да се караме,критикуваме,ама пак се търсим.
Мама и леля не са създадени за домакинска работа-техни думи.Не чистят,не готвят,перат само себе си.Над тези неща са.Често сме говорили,че за мен това не е нормално и в моето семейство няма да е така.Техния отговор беше,а,ще те видим,то знаеш ли колко е гадно.Омъжих се,идват на гости с предварителна уговорка.Та милата ми леля крояла план как ще ме сгащи на разхвърляна къща.Бяхме излезнали трите-разходка,кафенце и леля вика,айде у вас да отидем на хладно.Отиваме вкъщи и още от вратата започна да разтваря вратите на стаите да види как е и се пули-съвсем нормално и оправено си беше.Тогава ми светна какво проверява.Разбира се не й казах,че преди да изляза всичко бях подредила,защото мъжът ми щеше да води майстор.Цъка с език нашта и вика много чисто.
Напуши ме на голям смях.

Че ти пък на кого така се метна  Joy
Единствено имам един роднина мъж, който няма начин да не намери кусур – ама той просто е такъв – трябва да прави бележки – един вид за да докаже, колко той разбира – а аз не.
Иначе смея да твърдя, че имам подреден и чист дом.
 

# 324
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Че ти пък на кого така се метна  Joy

На баба 4470

Когато си израснал така правиш всичко възможно ти да не си така.А вече имаме дете и ми се струва абсурдно да няма какво да яде и да няма чисти дрехи,които да облече

# 325
  • Мнения: 7 947
Че ти пък на кого така се метна  Joy

На баба 4470

Когато си израснал така правиш всичко възможно ти да не си така.А вече имаме дете и ми се струва абсурдно да няма какво да яде и да няма чисти дрехи,които да облече

 Peace

Така е, вариантите са два - или да прихванеш вредните навици или да направиш всичко възможно - да не си такъв! При теб е здравословния вариант.
А я кажи - не т или е малко гот ей така, чисто егоистично и злобничко - като заглеждат подредения ти дом?  Mr. Green

# 326
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218

А я кажи - не т или е малко гот ей така, чисто егоистично и злобничко - като заглеждат подредения ти дом? 


Да,гот ми е да се чудят от къде съм се извъдила такава домакиня.И леля ми да пита мама-М. тва дете ти ли го роди?Но егоистично и злобно не.
Аз също се радвам сама на себе си  Mr. Green

# 327
  • Мнения: 7 947
Попитах те, защото например аз с моята баба имам малко такива отношения – понякога си умирам да докажа, че и мен ме бива и дори повече – ама това защото тя си е звяр голям   Wink

# 328
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Оооо,ако имаше някаква надпревара сигурно и аз щях да съм така,но при нас просто няма надпревара за нещо ....

# 329
  • Мнения: 7 947
Ясно, аз просто споделих.
Понякога става доста изморително това доказване, ама  Wink

Общи условия

Активация на акаунт