Отговори
# 705
  • Мнения: 3 576
И аз пуша малко повече, но по-добре така отколкото да ям.

Тази сутрин кантара показа само -500гр след 2-рия ден, а бях яла само 3 ябълки за деня.
Странно  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 133
Здравейте момичета, присъединявам се към вас. Днес ми е трети ден на плодове и чай. Бях 65кг- тази сутрин се притеглих 62,400 кг. Много е хубаво без корем:) Миналата година бях 20 дни на плодове и чай + 10 дни захранване. Свалих около 7 кг. За съжаление после си ги качих, но тази година няма да се проваля:). Искам да ви попитам дали ви се е случвало да ви обхване страшен студ. Спомням си, че беше след втората седмица на режима и треперех от студ, въпреки, че у дома е много топло. Бях се завила с много завивки, но доста продължително време не можах да се стопля.

# 707
  • Мнения: 2
и аз нямам някакви завидни резултати, предните плодови режими по едно на ден, поне първите три дни, а сега само някакви си 300 гр  newsm78

# 708
  • Мнения: 62
Stephanie  - имам някакъв спомен ,че усещането за студ е свързано с топенето на телесните мазнини и е съвсем нормално и често срещано,на мен също ми се е случвало някъде след 10-я ден плодуване.
Иначе при мен,всичко е нормално ,3-ти ден без прегрешения.Днес бях на ябълки и портокали.

# 709
  • Мнения: 3 576
Да, студено ми е цял ден!
Днес, трети ден - 400гр ананас и 1 ябълка.

# 710
  • Мнения: 26
Момичета и аз пак съм тук   bouquet

Днес стартирам 4 ден ,досега без мед и без прегрешение .Не ги усетих тези три дни,този път върви много леко,и на мен ми е много студено когато плодувам .

При миналите кратки курсове спрях кафето ,днес ще ми е 3 ден без цигари и учудващо не ми се пуши ,пуших само първия ден вечерта но ми беше гадно и реших че е време да ги откажа след повече от 15г по кутия а понякога и отгоре на ден ,а пък вечерта с биричка ехе даже две стигах .

# 711
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Добро утро, плодоранки. Започвам 4-ти ден, не знам колко съм минус, но се чувствам добре. Захарта ми е висока обаче - тази сутрин 8 ммл. Кофти. Спирам за сега меда на поне 1 от чайовете и намалявам до 1/2 ч.л на останалите. кръвно и пулс- в норма.
И на мен винаги ми е студен, когато плодувам.

# 712
  • Мнения: 3 576
Добро утро, раннобуднички  Hug

Тази сутрин -600гр.
Свалям с бавни темпове, бях се настроила, че ще бъде по кило на ден, но явно съм била с твърде големи очаквания Wink
От друга страна днес ми дойде, може и заради това така по-малко да свалям.

Меда ми е съвсем малко, събира се чаена лъжичка общо в всичките чайове за деня.
Прегрешение ли е, че си слагам 50мл мляко в кафето - това е за целия ден?
Пробвах в началото кафе без мляко, ама ми е много гадно и не мога да го пия.

# 713
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Прегрешение е, да. по кило на ден се сваля само първите 2-3 дни, после по-малко, след това има застой и след тов аотново надолу. Peace

# 714
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен.Резултат след 3-тия ден - 2,300 кг.Продължавам днес с мандарини и портокали.
Поздрави на всички плодуващи. Peace

# 715
  • Мнения: 145
Здравейте момичета имам въпрос към по запознатите , колко е нормално да е кръвната захар при плодуването , аз я мерих (вечерта ) и ми беше 10.1 , а аз по принцип съм с нормална .Днес съм 3-и ден на плодуване .

# 716
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мери сутрин на гладно. През деня като си яла, особено плодове ще се покачи. Аз по принцип имам проблеми със захарта и затова си я меря, ако сега стане много висока да  спра плодуването.
Ето прочети тук за нормалните стойности и отклоненията:
http://medpedia.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D … D1%85%D0%B0%D1%80

Последна редакция: сб, 05 яну 2013, 20:30 от Джемма

# 717
  • Мнения: 145
Мери сутрин на гладно. През деня като си яла, особено плодове ще се покачи. Аз по принцип имам проблеми със захарта и затова си я меря, ако сега стане много висока да  спра плодуването.
Ето прочети тук за нормалните стойности и отклоненията:
http://medpedia.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D … D1%85%D0%B0%D1%80

Мерси много за информацията , ще я премеря сутринта на гладно (баба ми има апарат ) и се надявам нещата да са ок  Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 988
Де се присъединя към вас
в момента лунувам и обмислям идната седмица или по-другата да мина на плодчета за около 10 дена, последният път когато бях на плодчета (преди 2г)  издържах 8 дена и смъкнах около 4кг
Сега имам едни 10 да смъкна , а се съмнявам да изкарам повече от 10 дена
знаете ли от къде мога да си купя домашен мед

# 719
  • Мнения: 3 576
Добро утро, плодчета!
Аз се отчитам с поредния минус за деня -700гр, и общо -4.1кг за 5 дена.
Много съм доволна, но да не забравяме че ми остават още поне 2 пъти по толкова, тръгнах с 15кг за сваляне.
Не ми е никак лесно, особено като непрекъснато съм канена на разни обяди и вечери, които не мога да откажа, и през цялото време стоя на чаша вода, но си заслужава!

Общи условия

Активация на акаунт