Отговори
# 720
  • Мнения: 2
поздравления на всички за успехите, аз днес четвърти ден 1,300, мисля, че имам застой от ПМС-то, но като ми дойде ще видим. Имам десет килограма да сваля и се надявам да издържа и поне половината да махна. Успех на всички и браво за постиженията  smile3501 smile3501 smile3501

# 721
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Nadia79, ще издържим, ние сме силни! И мен постоянно ме подканят да хапна нещо, но -не!
Днес не издържах и се претеглих исках да е на 10-тия ден, но стана на 5-тия.Минус 5 кг съм, добре върви, но си признавам, че пропусках няколко лъжички мед и 2-3 хранения на плод, но те бяха заместени със сън. Simple Smile Чувствам се добре. Най-после съм доволна и от стойността на сутрешната захар- 6.8 ммл.
Е, остават някакви си 15 дни още + 10 захранване. Точно на 31 януари трябва да приключа. Но след това минавам на салати само, защото имам да свалям около 20 кг и знам,че няма да ги сваля само с плодуването. А заради заплахата от диабет просто трябва да го направя и да се взема в ръце най-после. Че след всяко плодуване пак качвах, което си е много опасно.

# 722
  • Мнения: 0
Здравейте, плодуващи момичета! Вече трети ден съм на ябълки, киви и мандарини - взеха да се получават нещата, въпреки многобройните изкушения. Чувствам се чудесно, само първия ден ме гонеше зверски глад, но издържах. Намирам спасение и в това, че имам да се занимавам непрекъснато с децата, а като заспи бебо се отдавам на хобито си  - плета или шия гоблен. Това определено ме откъсва от мислите ми за поредното  ястие... Стискам палци на всички, които са решили да започнат режима. Незнам до колко дни ще издържа...дано са повече. Засега съм само - 1,500, но знам че ще станат повече.

# 723
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Blue Mam,  Hug, и аз така правя като ми се дояде, шия гоблен, за да се отвличам, тъкмо напредвам бързо. Simple Smile

# 724
# 725
  • Мнения: 39
Добро утро и успешна седмица! От днес съм с вас, че винаги е по-лесно, когато не си сам:) И да попитам- някой спортува ли по време на диетата и как се чувства? Защото се притеснявам да не си наруша спортния режим от глад:)

# 726
  • Мнения: 70
Здравейте момичета и Честит празник на всички които празнуват днес!
Аз отново съм тук, че по празниците така се отпуснах, че думи нямам  #Crazy
Мисля да плодувам 10 дни и след това да направя захранване пак 10 дни.Надявам се да се подкрепяме, че така е по лесно.В момента си пия фреша от грейпфурт , иначе  по късно ще хапвам портокали и ще пия чай от лайка.
Хубав ден на всички! Laughing

# 727
  • Мнения: 3 576
Отчет - след 6-тия ден застой, заковала съм на дяволското число 66.6, дано да не е за дълго.
Необяснимо ми е толкова рано застой, на 1-ва страница на темата пише, че се очаква след 10-ти ден, а и вчера не съм прекалила с нищо.

Относно спорта, аз спортувам, но лекичко - миналата седмица по 30мин на крос-тренажора. Уикенда почивах, почти никакво движение, като изключим домакинстване и чистене. От днес ще включа HIIT с тежести, дано да се размърдат килцата.  Praynig

# 728
  • Мнения: 39
Аз принципно тренирам по час всеки ден, като редувам плуване с кростренажор. Може би ще трябва да намаля времетраенето, но то ще си покаже. Ако почувствам слабост, две лъжици мед или едно две авокадо и съм кукуряк Grinning

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте   bouquet
 от сутринта гледам един грейпфрут и си мисля дали да запо4на newsm78
Правила съм плодуването преди 4 години и знам 4е ефект има.Ама и да издържиш до край не е лесно.Тогава свалих 16кг.Няма да ви казвам колко време издържах,4е и накрая си бях само на глад,защото ще ме помислите за луда Embarassed
Днес ще се опитам само и ако успея,утре продължавам сериозно.

# 730
  • Мнения: 3 576
Днес се замислих сериозно какво следва като приключи режима, защото това е много по-важната част - да запазиш резултата за дълго време...  Thinking

Гладуване, плодуване - издържа се, захранването - надявам се да мине по план, но ме притеснява после как да продължа с начина си на живот, защото в никакъв случай не искам да си върна обратно кг-те, но от друга страна не искам пък и цял живот в драстични лишения.
Ясно - няма да ям джънк, сладко, шоколади, но какво се случва с останалите продукти - меса, яйца, млечни...

Моля някой който е свалил с режима и по-важното - задържал трайно резултата да сподели подробно как се живее след това  Praynig

PS: Изчела съм теорията от книгата, искам жив пример на практика.

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 14:31 от Nadia79

# 731
  • Мнения: 133
Здравейте момичета, браво на тези, които спортуват! Надя 79, и при мен се получи застой още след 3- тия ден. Тази сутрин като се теглих съм свалила само 300 гр, предната сутрин 400 грама, а преди това свалях по около 600 гр. на ден. Колко дни смятате да плодувате? Аз си мисля за 20, защото имам да свалям 10 кг най- малко. Желая ви приятна седмица и много стопени килограми!

# 732
  • Мнения: 133
Да, много добър въпрос. Аз миналата година плодувах, захранвах се и т.н. по същото време и ето- една година по- късно съм с два килограма по- дебела от миналата.

# 733
  • Мнения: 0
Аз доста дълго време си задържах после кг.Разбира се трябва да се яде внимателно,нормални коли4ества и да се избягват много калори4ните храни.Не казвам пълно лишаване,но от време на време.И движение трябва,не казвам спорт,защото аз никога не съм спортувала.Ка4вам кг,когато се застоя в кьщи и от скука подхапвам нещо.А и когато видите 4е ка4вате кг отново,просто минете на салати и леки храни няколко дни.Само съвет  bouquet

# 734
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Привет, плодоранки. Ден шести- +  грама. Нищо необичайно, утре вероятно минус и след това очаквам застой. Детето яде и стомахът мис е разбунтува от вкусната миризма, както и вчера като готвих. Но не се изкушавам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт