Отговори
# 735
  • Мнения: 62
Момичета,аз също удържам фронта,но съм отчаяна.След петия ден/днес сутринта/ бях +0,100 кг.и общо да сега -2,500кг.Надявах се на повече Sad

# 736
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Колко имаш да сваляш, ако са малко, не очаквай чудеса. И много да са пак не става по кило на ден. Плюсът е нормален, не се притеснявай, утре ще имаш минус. Ще има и застой. Важното е накрая как ще се чувстваш. Peace

# 737
  • Мнения: 62
Джемма - Започнах 65кг.,целта ми е 58-57,но съм стигала и до 52кг.през най-слабите си периоди.Висока съм 162 см.
Днес сутринта имах минус 0,5 кг.,може би е било нещо временно.Значи да чакам застой... гадничко.До тук след 6 дни плодуване -2,8 кг.Не е много,виждам момичета с - 5 кг.за същия период,ама карай,продължаваме геройски Peace

# 738
  • Мнения: 70
Здравейте, при мен първия ден мина успешно,l но само с - 0.400 гр. което е доста малко, но колкото толкова.На всичкото отгоре ме хванаха едни зъби и се очертава цяла седмица да съм на зъболекар Cry
junia-eli и аз свалям много бавно, но си мисля, че е от честите диети на които се подлагам просто организма се съпротивлява, но и ние няма да се даваме  Laughing

Днес отново ще карам на фреш от грейпфурт, портокали и чай от лайка.
Хубав ден момичета!

# 739
  • Мнения: 3 576
Застоят беше кратък и днес отново съм в играта с -700гр!  Laughing
Навършвам 1 седмица от старта и съм с почти 5кг надолу! Прекрасен резултат Peace

Все още очаквам повече мнения как се задържа постигнатото след това.  Praynig
Искам да се подготвя от сега.

Питане - банани, авокадо може ли? Първите обикновено не се препоръчват при отлабване, а авокадото е доста мазно и калорично(макар полезно и ужасно вкусно).
А печена тиква? Или тя е чак при захранването?

# 740
  • Мнения: 0
Добро утро  bouquet
В4ера си останах само с гледането на грейпрута Embarassed.После излизахме с децата и хапнах една салата.Поне е постижение,4е ядох само това за цял ден.Днес ве4е на плод.Само с 4ая няма да се разбера,защото хи4 не ми харесва.Поне съм с 1 кг надолу.

# 741
  • Мнения: 39
Nadia 79, авокадото и бананите не са препоръчителни заради калориите, но не са забранени. Може да хапваш всичко, що е плод, дори домат през лятото, защото и той по структура и състав е плод. Аз лично ям авокадо или банан преди тренировка, за да имам сила.
Сега по въпроса за плодовата диета. Предварително уточнявам, че това са мои наблюдения и мнение, обосновано на личен опит и не целя да го налагам, просто споделям. Та, аз никога не съм отслабнала трайно с тази диета, никога не съм успявала да задържа свалените килограми, защото след края на захранването тялото ми започва война с волята за набавяне на изгубеното, която винаги печели. С една дума ме гони свиреп, постоянен и неудържим глад. Стигайки неколкократно до това състояние, реших, че това не е диета за трайно отслабване за мен. Нарекох я last minute:), но основно я използвам два пъти годишно за прочистване на организма, или "Голямата метла" Simple Smile В крайна сметка редуцирах килограмите си с ммого спорт и разделно хранене, а плодувам с цел вътрешна чистота и здраве. Затова и нито броя калории, нито ограничавам грамове, просто се кефя на изобилие от плодове, мед и фрешове. Оставям витамините и фибрите да си свършат работата свободно. От години поддържам 55 килограма( ръст168) и съм доволна, че спрях да се лашкам нагоре надолу и да съм гладна. Волята според мен не се изразява в постоянен глад, а в осъзнаване , редуциране и подбиране на храната докато сме живи:) Хубаво е всеки да се вслуша в тялото си и да избере онова, което е най - добре за него.
Та.. отчети няма да правя, защото не се качвам на кантара( чак накрая), но днес съм на кана фреш от грейпфрут Embarassed , сега ръфам блажено ябълка и яхам кростренажора за час. Чувствам се превъзходно!

# 742
  • Мнения: 70
Oдет много точно си го казала newsm10

# 743
  • Мнения: 9 017
Здравейте.
Имам въпрос.
Има ли значение от кой ден на МЦ ще се започне гладолечението?
Аз започнах днес, но трябва да ми дойде днес или утре, а в първите дни се чувства зле, отпаднало ми е, гади ми се.

# 744
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,и за много години Simple Smile
Погледнах резултатите ви и ви поздравявам за това което сте постигнали !
От утре ще се пробвам и аз  Hug ще комбинирам и с фитнес  Simple Smile

# 745
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Добър ден, момичета. Днес седми ден, минус 200 гр. Банан ям понякога само по 1 на ден обаче и не всеки ден.

junia-eli, ти нямаш много за сваляне. правило е,че тези, които да свалят 20-30 кила,те свалят по кило на ден, така че не се сравнявай.

# 746
  • Мнения: 48
Здравейте на всички, от 10ти-на дена чета темата  Laughing чак сега стигнах края и видях че още има гладуващи  Hug днес ми е 7ми ден свалила съм 3-4 кг. не знам това дали е добре.Висока съм 173 и тежах преди празниците 70кг след мисля че бях 73  Laughing и днес сутринта се премерих бях 69, но и съм трети ден в МЦ ( Grinning както казвате тук) което  май също има значение Joy . Моята цел е да сваля максимално поне 10кг за 20дена.Давайте кураж ,че ми е много нужен и аз не знам как устисках без да прегреша Hug Hug Hug

# 747
  • Мнения: 9 017
Аз съм на ръба.
Първи ден.
Две ябълки и два портокала до тук и два чая с мед.
Много съм гладна. Sad

Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 17:51 от alina_si

# 748
  • Мнения: 48
не се отказвай ефект има досега изчетох всичко и няма някои които да не е свалил Hug колко имаш за сваляне newsm78

# 749
  • Мнения: 9 017
Аз не искам да свалям, не че нямам.
Пих доста лекарства последните месеци.
Не се чувствам зле физически и искам да пречистя организма си.
А и имам болки в ляво под ребрата, според личния лекар е натоварен стомаха от лекарствата. Така че реших да гладувам 3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт