Отговори
# 675
  • Мнения: X
Имам нужда от съвет за крем депилатоар за интим - нямам вариант да стигна до козметичката си в Русе, та............за цели слабини какво ще препоръчате?

# 676
  • Мнения: X
dream78m, имаме и с тръбички и без, трудни за почистване не са, просто е по-голяма занимавка да го разглобяваш, ама по някое време си става такава рутина, че даже не забелязваш кога си ги измила Simple Smile Те се водят анти-колик, не знам дали има ефект, но може и без тях спокойно  Mr. Green

Говорих с една приятелка, която работи в такъв магазин. Тя ми каза че реално антиколик ефекта зависи от биберона и да не си вземам шишета с тръбичка, затова и попитах

# 677
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз никога не мога да изтърпя кола маската просто имам много нисък праг на болката и от години всичко си махам с крем на Елея - за чувствителни зони! За мен като цена и качество най-много си заслужава!
Самоче вместо 10мин, го държа 12-14мин...

Само внимавай да не докоснеш лигавицата, гледай само на кожата да се намажеш, че може да те защипе!

Това последното го казвам за всеки крем дипелатоар

# 678
  • Мнения: 57
Момичета завърнах се от преглед!
Естествено пак отказа да ме гледа на видеозон нищо, че исках да си платя, но тя каза не и не, защото не било хубаво толкова често, а след няколко дни съм била на ФМ! Качила съм + 3,500кг за няма и месец и каза, че е доста! ....и накрая много ме притесни.....защото сигурно ще се наложи да родя секцио!  Embarassed Crazy
Моя стерилизатор е също на Чико и за тази цена в сравнение с другите е повече от перфектен! Ето го: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6030&cat=32
Брайда боденцата с предно закопчаване са много удобни и аз такива смятам да си купя пак!  Wink  

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 13:56 от *iN eterNo neL Cuore*

# 679
  • Мнения: 129
 *iN eteNo NeL....и накрая много ме притесни.....защото сигурно ще се наложи да родя секцио!  
защо ще се наложи да родиш секцио







# 680
  • Мнения: 57
Ами в предвид, че съм имала едно загубено детенце (загубата няма нищо общо попринцип с раждането, то е лекарска грешка!) било по-добре секцио за бебето, а аз до колкото съм запозната е точно обратното  по - голям стрес е за бебето ако е секцио! Каза ми го след като ми измери таса, да с по - тесен съм, но щом веднъж съм родила нормално значи пак трябва да мога!  Rolling Eyes пфф.. ще попитам и д-ра при който ходя на частно и при който ще раждам той трябва най-добре да прецени! .. ноо отново се издухах сега!  ooooh! Crazy

# 681
  • София
  • Мнения: 142
Да кажа и аз за дрешките-за сина ми бях накупила най-различни бодита и тези с предното закопчаване наистина са най-удобни(не че не сме си ползвали и другите).
На изписването ми подариха толкова много камизолки и ританки,че се чудех къде да ги слагам-няма по-неудобно нещо от това,съответно останаха неупотребени.Цяло лято си изгледах синчето с бодита.
Това бебе ще е зимно и смятам освен бодита да накупя и гащеризончета(от последната снимка на Брайда) и така да се обличаме-боди+гащеризонче.Само че този път няма за взимам от най-малкият размер(мисля че беше 50-54 ако не бъркам),а от следващия.Тези дрешки от първи размер ни умаляха за има-няма 2 седмици,толкова бързо порастна...

# 682
  • Мнения: 129
и аз съм на твоето мнение,разпитай и други док.мисля,че не е най-компетентното мнение на тази док.Ако предния път си родила без усложнения,то и таза не е проблем.

# 683
  • София
  • Мнения: 7 645
*iN eterNo neL Cuore*  -  Я не я слуашай, още е толкова рано! Ти си си го родила напълно добре бебето! А това че ти се е случило това нещастие, не значи че ако родиш още едно всичко ще се случи пак така! Може след 3 месеца да ти кажат че трябва да е секцио, но причината никога няма да е предното ти детенце! Това е прекалена глупост просто!

А за дрешките  - аз ще взимам 0-3 месеца

# 684
  • Мнения: 57
..  Hug Hug Hug Hug Hug
Успокох са мъничко! Даже успях да си запиша час за фотосесия във вторник  preggo 4470

Аз дрешките да ви кажа моята братовчетка си купи само за в началото боденца от най-малките 50см който са до 53см май бяха и роди 4,700кг 52-3см не помня точно колко беше бебо и познайте дали ги ползва?  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 7 645
А така, ще стане хубава фото сесия!
И се успокой, защото никой от сега не може да каже как ще родиш, особено че при първото бебе е било нормално раждане!
Само тези мами с проблеми с очите и т.н.т. както и раждалите първото си дете секцио от сега могат да знаят че пак ще е секцио!
Всичко се случва, може до последно да казват нормално и на деня да се окаже седалищно!  Hug

А тази лекарка явно е някаква дето се прави на важна! Аз ако съм още на едно такова изказване и ще я сменя! Няма какво да ми вгорчава живота и да те кара да си мислиш, че едва ли не ти си виновна за сина ти или бебето го грози същата опасност!!!!!!   bouquet

# 686
  • Мнения: 258
Гледах сега една брошура на Айко и имат стерилизатор (и не само) на промоция! http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=108 Стерилизатор на Авент е намален почти наполовина, така че който се интересува може да погледне  Peace
Брайда, имаше в сайта и две бели креватчета  Wink
*iN eterNo neL Cuore* , въобще не го мисли! Важно е какво ще каже лекарят, при който ще раждаш в крайна сметка  Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз задължително искам кошарка с 4 чекмеджета отдолу, защото ще направят леглото по-високо да пази от кучетата!
А ако е бяла, то напълно ще се върже с мебелите в спалнята и в бъдещата имагинерна стая на детето като имаме възможност за тристаен апартамент!

# 688
  • София
  • Мнения: 1 420
*iN eterNo neL Cuore* отговорили са ти мамите, изобщо не се впрягай! Мисли си само за фотосесията и това е!  Hug
Благодаря на всички мами за мненията относно шишета и стерилизиране  Simple Smile
adito разбира се, че никой няма да те укори! Аз също знам, че се стерилизира първите 3 месеца постоянно, после 2-3 пъти в седмицата и се намалява!
За гладенето - ами ще гладим, няма как  Laughing Пак така, в началните месеци!
Кроки ама много мерси, че ми отвори очите за тези шишета Томи Типи, и на мен ми харесаха! Намерих ги в един сайт за покупка онлайн, ти откъде ги купува?
За стерилизатора си оставам на мнение "за" този за микровълнова. Изобщо не е нужно да е на Авент за 50-60 лв, има и по-евтини, вършат същата работа. Просто са си голямо удобство според мен! Въобще - Авент-а нещо май се изживяват като бутикова стока в последно време, сори!

А за дрешките - само бодита и гащеризончета, от вида с предно закопчаване! Предварително смятам да предупредя всички да забравят да подаряват камизолки  Sunglasses
Brayda ще чакаме отчет за една пораснала госпожица  4470

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 15:21 от sofyia

# 689
  • София
  • Мнения: 7 645
Наближава наближава!
Тя днес е много спокойна, подчти не я усещам, дано не си покаже бяса на прегледа, че иначе доста май е шавлива!  Blush  Heart Eyes

И аз ще предопредя всички за тези камизолки да забравят!!! Майка ми горката за нея камизолката е закон, ама да си го избие от главата, но като видя и тя тези бодита ги призна с предното закопчаване!

Общи условия

Активация на акаунт