БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 98

  • 113 510
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
момичето тъpся инфоpмация за този сайт http://artecyshop.com/index.php?main_page=product_info&cPath … ;products_id=2821
някой поpъчвал ли е от там сполучливи ли са схемите -тези две цени за какво са и въобще имате ли инфоpмация за тази фиpма artecy ?

# 256
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
От 123 ...идваха по пощата до тази година ...не знам  кой кога е поръчвал.Преди и аз така ги получавах, но тази година два пъти пратките ми дойдоха  в митницата.
точно преди един месец си ми дойде на пощата

# 257
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Пламс, третата снимка е подаръка ми от играта, много си го харесвам и нямам търпение да го ушия.
Дидида, златното ми момиче през август ще стане на 13 години. Ши Смърфиетка сигурно 3 месеца ... но е разбираемо, нали ходеше и на училище, а и можеше да шие само ако брат й спи  Laughing
Иначе да, коня го шия с кръстчета - много конци отиват, доста броене пада, но си заслужава, харесва ми как става. Нали трябвало жена, която шие гоблени да ушие кон, икона и слънчогледи.  Mr. Green
П.П. А за рамката - ще купя още днес, ще гледам да я изненадам, снощи сигурно половин час си гледа Смърфиетката ...
И защо точно кон, икона и слънчогледи. Е аз ги уших и трите но нито едно за мен.  Joy

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 425
момичето тъpся инфоpмация за този сайт http://artecyshop.com/index.php?main_page=product_info&cPath … ;products_id=2821
някой поpъчвал ли е от там сполучливи ли са схемите -тези две цени за какво са и въобще имате ли инфоpмация за тази фиpма artecy ?

първата цена е за схема в пдф на мейла, другата печатна по пощата............

Това което знам за тях е от Деница от гоблените.орг - дамата , админ на сайта сама си разработва схемите. Дени има ушити 1 или 2 и наблюденията ми - преки - много цветове, единични бодчета, но резултатът е перфектен. Малекс също има 2 ушити гоблена на тази фирма.............. И другото - ако си регистриран и активен потребител на форума - имаш намаление на цената на схемата.......

# 259
  • Троян
  • Мнения: 141
. Нали трябвало жена, която шие гоблени да ушие кон, икона и слънчогледи.  Mr. Green
П.П....
Не беше ли кон,слъчоглед и морски фар?

# 260
  • Мнения: 228
Ох, нямам идея, момичета ...  В другия форум го четох това нещо - знам само, че коня носи щастие в къщата. А вече съм си харесала и икона ... дали един живот ще ми стигне да ушия поне тези, които съм си запланувала сега ... Ето тази икона мисля да ушия, от първо мислех да си я комплектовам сама, но после реших, че ще си я купя готов комплект.

П.П. Благодаря ви за комплиментите за детското гобленче! И аз се радвам с нея!

# 261
  • Мнения: 265
Биляна да, така е - да трогнеш човек и да чуеш думи на благодарност от него....повече не ти трябва.
НО ти си направила прекрасно изпълнение и оформление, и с тази бляскава панама.....чудни са  bouquet

# 262
  • Мнения: 506
Ми пише - да, ама кой да види  Grinning
кокошчица, знам няколко магазини във Варна ( не съм сигурна, че ще намериш това което търсиш, но може да провериш) мога да ти пиша едно ЛС, ако искаш.

Реа, Благодаря! Давай на лични  Hug Ако не закачалчици, може друго да си харесам  Simple Smile

п.с. И аз шия гоблени, но в момента съм се отдала на друг занаят   Flutter
Редувам няколко ръкоделни занимания  Crazy

# 263
  • София
  • Мнения: 3 789
Моят спомен е, че кон/коне задължително трябва да ушие гобленарка, която има син  Peace За слънчогледите нещо и на мен ми се върти, че бяха задължителни. А фарът е за сбъдване на желание  Hug

# 264
  • Мнения: 0
момичето тъpся инфоpмация за този сайт http://artecyshop.com/index.php?main_page=product_info&cPath … ;products_id=2821
някой поpъчвал ли е от там сполучливи ли са схемите -тези две цени за какво са и въобще имате ли инфоpмация за тази фиpма artecy ?

първата цена е за схема в пдф на мейла, другата печатна по пощата............

Това което знам за тях е от Деница от гоблените.орг - дамата , админ на сайта сама си разработва схемите. Дени има ушити 1 или 2 и наблюденията ми - преки - много цветове, единични бодчета, но резултатът е перфектен. Малекс също има 2 ушити гоблена на тази фирма.............. И другото - ако си регистриран и активен потребител на форума - имаш намаление на цената на схемата.......
благодаpя ти скъпа за инфоpмацията   bouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 27
по повод поръчката от 123 тази година поръчвах два пъти: първия път февруари месец за 15 долара и втория път май месец за 95 долара и двете пратки ми дойдоха в пощата

# 266
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
Изработвам ръчно изплетени на една кука обици, колиета и пръстени. Много моля ако някой има готови схеми за плетиво да пусне линкове. Ще бъде чудесно ако ми дадете още някои свежи идеи.

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 17:53 от fanivasileva

# 267
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 782
Здравейте на всички!
Изработвам ръчно изплетени на една кука обици, колиета и пръстени. Много моля ако някой има готови схеми за плетиво да пусне линкове. Ще бъде чудесно ако ми дадете още някои свежи идеи.

има тема за плетачки  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=658679.0

....Днес една от тях ме догони като излизах от училището и ме прегърна.Каза, че с този подарък съм й докоснала и стоплила сърцето и че оценява колко труд съм положила за да го направя за нея.Наистина няма по-голям подарък за човек от милите думи.
...


прочетох го два пъти и дали от жегата, от ЕГН-то или от друго, но ми се доплака  Hug
колко малко трябва за да накараш душицата на човек да запее

Скрит текст:
и точно толкова малко за да го смачкаш  Confused но това май е за другата тема  Tired

# 268
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Етапче


# 269
  • Мнения: 73
Момичета искам да ви попитам като шия гоблена и примерно имам цял квадрат или дори 2-3 с един цвят и забелязвам че от опакито се получава по добре,по-гъсто са бодчетата  newsm78 newsm78 да не би да правя грешка

Общи условия

Активация на акаунт