Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 52 006
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Идеята на Мак Фикс, доколкото разбирам, е да запечата грима. Колко часа "действа" запечатката? С мазна кожа съм и себумът доста бързо ми "изяжда" грима като цяло... Има ли смисъл от  този фикс в случая? Инглот имат ли аналог, който да си заслужава, че Дъ Мол ми е доста далече, пък го и недолюбвам като цяло...

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 22:06 от Анонимен

# 661
  • Мнения: 616
За мазна кожа не е най-удачния вариант. УД или Скиндинейвия.

# 662
  • София
  • Мнения: 1 691
Да пусна и аз няколко снимки Simple Smile Повечето от вас сигурно са ги виждали, но за тези, които не са  Mr. Green
http://3.bp.blogspot.com/-_2OahiNaM8w/T_ypwpFI4aI/AAAAAAAACOk/E2 … 120708_183344.jpg - гримът ми за концерта на Гънс. Имах доста по-хубави идеи, но нямах нито време, нито сили да ги осъществя.
http://3.bp.blogspot.com/-DWFshoQpwdw/T_TiKxYTTzI/AAAAAAAACMo/WQ … Q/s1600/final.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-cN9G3YeLrP8/T_TiLkY_CzI/AAAAAAAACM0/6T … /s1600/final2.jpg

Кожата около очите е фотошопната, да не си помислите, че съм от пластмаса  Laughing

# 663
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
страшно синьо  Peace ще го сънувам  Blush Heart Eyes втората и третата снимка са просто убийствени  Blush

# 664
  • Мнения: 1 669
Божествено... Нямам думи...

# 665
  • Мнения: 13 804


Кожата около очите е фотошопната, да не си помислите, че съм от пластмаса  Laughing

Лъже Mr. Green точно толкова хубава и е кожата! И на живо е още по-хубава от на снимки Peace  Hug

# 666
  • Мнения: 4 428
Никога няма да докарам такива страхотни снимки  Tired Всичко се вижда, като хората - и цветовете и всичките нюанси, всичко се  вижда ясно.

# 667
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
при теб пак се вижда хубаво  Peace и е по-важно, че на живо е хубаво  Peace



NovemberRain, може би си споменавала много пъти, но .... каква очна линия ползваш и с каква четка, каква техника ползваш при полагането й  Peace много ми хареса  Peace

и с арделските мигли ли си?

# 668
  • Мнения: 3 675
NovemberRain, какви сенки си използвала?

Може ли да ми кажете на каква цена са сенките на Inglot? Много се чудя и не знам какво да направя...да продължавам ли да купувам сенки на МАС или да изчакам докато се прибера в България и да си купя палитра на Inglot  newsm78 Никога не съм пробвала сенки на Inglot, а тези на МАС много ми харесаха  Crazy Аз съм от хората, които не умеят много добре да се гримират и при мен качеството на продуктите е от огромно значение.

Обещавам тази събота или неделя да ви покажа новите ми сенки, а и ще се опитам да си сложа миглите  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 13 804
NovemberRain, какви сенки си използвала?

Може ли да ми кажете на каква цена са сенките на Inglot?
8,5 лв. за един брой
Заслужават си на 100% Peace
В коя държава живееш? На много места Инглот продават онлайн

# 670
  • Мнения: 4 428
Една сянка на Инглот е 8,50лв  Wink А празните палитри са от 20лв за 10 броя до към 40лв и нещо за 40бр. Не съм ползвала на МАС, така че не мога да сравня. Само ще кажа, че синьота на Адри е от Инглотски сенки  Wink

Аз докато се начудя какви точно мигли да си поръчам на Ардел, май няма да стигнат до мен преди предизвикателството  Crazy Сто път си променях мнението кои да си поръчам  Crazy ooooh! Само гледам снимки в нета и сравнявам  Laughing

# 671
  • Мнения: 13 804
Инглотско е синьото на Адри. Има го на снимка в шарената ми палитра DS 473 (говоря за това светлото)

# 672
  • София
  • Мнения: 6 221
Никога няма да докарам такива страхотни снимки  Tired Всичко се вижда, като хората - и цветовете и всичките нюанси, всичко се  вижда ясно.

Много са ти добре снимките. При мен си личи всяка луничка, за разлика от сенките, които изчезват някъде между кадъра и лицето ми.

# 673
  • София
  • Мнения: 1 691
Мерси, момичета  Hug
Жаки   bouquet
Снимките са правени с телефон  Laughing Установих, че колкото по-хубав е апарата, толкова по-отвратителни снимки правя (вече пробвах 3 - две маймунки и един полу-професионален). Просто не ставам аз за употреба на качествена техника  Joy
На първата снимка съм само с моите си мигли, но съм наплескала яко от водоустойчивата спирала на МаксФактор 24 Falce Lash Effect. Прави хубави миглите, но няма миене после. Не е като да не съм ползвала и други водоустойчиви спирали, но това е страшно чудо  #Crazy По 3 дни си ходя после с нея  Laughing
Сенките са черното на Инглот, черното на Мода I-shine, и малко сиво и телесно (под веждата) на Флормар.

Вторият грим е с DS 473 на Инглот (тюркоазеното) и 017 на Флормар (бронзовото). Отгоре съм преляла под веждата с най-светлия цвят от кафявата четворка на Алверде. С половинки на Ардел съм №318

Очната ми линия е гел на Есенс и я ползвам със скосената четка от Джъмбо или скосената на Сигма. И двете с ами много удобни, но първата малко повече  Laughing
На снимката с тюркоазения грим обаче съм с някакъв молив, който се нанася като крем. Супер интересен е като консистенция, но не съм го виждала в БГ, а надписите му са на йероглифи  и нито знам каква марка е, нито какво има в него Laughing

B&C, много са хубави инглотските сенки. Щом този месец смятам да си запълня докрай палитрата с 40 цвята и дори не знам дали ще ми стигне...

Веси, виж ако има Ардел на някой израелски продавач. Два пъти поръчвах от такъв и първия път дойдоха за два!!! дни, а втория за 4  #Crazy

# 674
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
ооо, точно за молива щях да питам, но сама си каза  Blush

а колко ти издържа  newsm78

помниш ли от къде е вземан  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт