Звездни компромати-143

  • 67 146
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • До морето
  • Мнения: 7 155
Инвитро е забременяла нали , някъде си спомням че го четох (тук май )

Да, инвитро е забременяла. Веднъж я питаха и тя отговори-ааа нещо такова.
Оттогава ми стана неприятна.
Деси Добрева, Йоана Буковска, Диана /ох избяга ми фамилията-актрисата с американеца/ и още един вагон жени забременяха по този начин и никой не го крие и не смята за срамно  newsm78

Йоана Буковска беше преди десетина дни при Гала и каза, че е забременяла абсолютно естествено. В рода и на двамата нямало близнаци, но понеже с мъжа й постоянно си пожелавали две бебчета и чудото станало! За Деси Добрева също никога не съм чувала, че е забременяла ин витро! От изброените само Диана и Лес Уелдън казаха, че не им се получило няколко пъти и решили да не губят време и направили ин витро. Колкото до Мария- чела съм интервю, в което казва, че много трудно е забременяла, повече от година са опитвали, започнала е стимулации и подготовка за ин витро и тогава е станало.

# 722
  • София
  • Мнения: 3 813
Инвитро е забременяла нали , някъде си спомням че го четох (тук май )

Да, инвитро е забременяла. Веднъж я питаха и тя отговори-ааа нещо такова.
Оттогава ми стана неприятна.
Деси Добрева, Йоана Буковска, Диана /ох избяга ми фамилията-актрисата с американеца/ и още един вагон жени забременяха по този начин и никой не го крие и не смята за срамно  newsm78

Йоана Буковска беше преди десетина дни при Гала и каза, че е забременяла абсолютно естествено. В рода и на двамата нямало близнаци, но понеже с мъжа й постоянно си пожелавали две бебчета и чудото станало! За Деси Добрева също никога не съм чувала, че е забременяла ин витро! От изброените само Диана и Лес Уелдън казаха, че не им се получило няколко пъти и решили да не губят време и направили ин витро. Колкото до Мария- чела съм интервю, в което казва, че много трудно е забременяла, повече от година са опитвали, започнала е стимулации и подготовка за ин витро и тогава е станало.
Joy да бе.

# 723
  • Мнения: 1 318
Нямам думи за здравната им рубрика - там само ходжа май не са канили...


Kаниха! Едиснтвената жена ходжа. Голямо прехласване и превземане беше тогава от Джуджи. Даже беше с продължение...  Mr. Green
Хубаво, да ме прощава. Рубриката е ужасна...

# 724
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

 За Деси Добрева също никога не съм чувала, че е забременяла ин витро!
Може би има предвид Диана Дафова,май тя беше ин витро.

# 725
  • Мнения: 39 637
Хахаха ти пък им вервай.
Деси Добрева нямаше деца 6 години. Дори сама е казвала че опитва инвитро.
Като не ми вяравш пиши в гугъла Деси добрева инвитро, или Йоанна Буковска инвитро.
Еле при Йоанна няма никакво съмнение. Момче и момиче наведнъж са много честа комбинация при АРТ процедура.
Поне Диана съм я виждала  в клиниката, защото ходим при един и същ лекар.  

# 726
  • Мнения: 8 566

 За Деси Добрева също никога не съм чувала, че е забременяла ин витро!
Може би има предвид Диана Дафова,май тя беше ин витро.
Tova pak za prav pat go 4uvam ,tq ima edno dete no nikoga ne sam 4uvala da govori za in vitro.Otdavna ne sam 4uvala ni6o za neq.D a ne se barka6 ne6o

# 727
  • Мнения: 1 432
Албена Вулева не е ли  бременна?

# 728
  • Мнения: 1 310
И на мен ми се мерна с тумбак в някое предаване. newsm78
Йоана Буковска каза, че не е заченала инвитро, но ходи в клиника Щерев и май там ще роди.

# 729
  • До морето
  • Мнения: 7 155
Хахаха ти пък им вервай.
Деси Добрева нямаше деца 6 години. Дори сама е казвала че опитва инвитро.
Като не ми вяравш пиши в гугъла Деси добрева инвитро, или Йоанна Буковска инвитро.
Еле при Йоанна няма никакво съмнение. Момче и момиче наведнъж са много честа комбинация при АРТ процедура.
Поне Диана съм я виждала  в клиниката, защото ходим при един и същ лекар.  

Ами, не съм се задълбочавала кой знае колко, просто преразказвам това, което гледах. Според мен е пълна глупост, да си правил ин витро и да го криеш, даже напротив, като си минал през този ад и все пак си се сдобил с дете най-нормално е да го обявиш, за да вдъхнеш надежда на дтуги като теб  Naughty Та затова си мисля, че щом казват, че не са, значи не са, Буковска минава за интелигентна жена, защо й е да крие  newsm78

# 730
  • Мнения: 4 120
 Параскева Джукелова роди след ин витро процедура, след няколко неуспешни и го е споделяла, да не бъркате с нея?

# 731
  • София
  • Мнения: 2 808
Аз се изненадах като видях в гугъл колко много известни жени са забременяли ин витро, никога не се бях интересувала. Но защо им е на някои да крият, визирам в световен мащаб, не само у нас???  newsm78

# 732
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Tova pak za prav pat go 4uvam ,tq ima edno dete no nikoga ne sam 4uvala da govori za in vitro.Otdavna ne sam 4uvala ni6o za neq.D a ne se barka6 ne6o
Не го твърдя.http://www.blitz.bg/article/7232

# 733
  • Мнения: 39 637
Ох, ми защо Бионсе не си признава за сурогатната майка  newsm78
Но и за мен е глупаво да минеш през ада на стерилитета и накрая да не споделиш резултата от какъв страх, копнеж, желание, труд и ощеее много мога да изброявам.

Инфантилна, и тя. И още Мая Савова, Мая Нешкова.  

# 734
  • Мнения: 4 864
Усмивките на Вики Wink

1982   1994     1996    1997    1998  1999   2000     2001    2002    2003   2004    2005    2006   2007    2008   2009    2010    2011   юни2012    юли 2012 (лимитът за годината вече  е изчерпат  Mr. Green )




Само аз ли имам Дежа Вю? И тъй като сайта не се зарежда ще ви кажа какво се сучва в статията:

Всички критикуват Виктория Бекъм, че никога не се усмихва и все изглежда нацупена, прекалено сериозна и нещастна.

В малкото случаи, в които певицата и моден дизайнер си е позволявала волността да се усмихне, по всичко личи, че се чувства неловко, пише eva.bg.

Почти винаги усмивката разкрасява, но при Виктория Бекъм изглежда толкова изкуствена и не на място, че напълно я разбираме.

Вики, стой си нацупена, повече ти отива.

И следват снимки, от тези по-горе...

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 17:20 от KaRoLa

Общи условия

Активация на акаунт